לימודי מרפולוגיה

• פותח הנושא GDP
  • פורסם בתאריך

GDP

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם,
אני מעוניינת לשמוע דעתכם בנוגע ללימודי מרפולוגיה (חכמת הפנים)
האם ניתן לצאת מלימודים אלו לשוק העבודה או שמדובר בכלי עזר למקצועות שונים או בכלל רק כתחביב
מודה על עזרתכם!

ש"ש

משתמש פעיל
לדעתי זה יותר כדאי אם זה בא יחד עם עוד דברים כגון מרפולוגיה פלוס גרפולגיה, או מרפולוגיה פלוס פרחי באך ולא רק מרפולוגיה בפני עצמו. זה תקף לגבי כל המקצועות אבל לגבי מקצועות כאלה - עוד יותר.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אין לעבודה הזו מידי הרבה שוק.
צריך להיות יצירתיים כדי להמציא אותו

רחל ריסה

משתמש חדש
חכמת הפנים

למדתי חכמת הפנים ושפת גוף, אין לי את האומץ לצאת עם זה לשוק אך את מה שזה נתן לי אי אפשר לתאר!!!
אני פשוט מזהה אנשים, יודעת איך לדבר איתם וחיי הפכו מעניינים מאוד...למרות שבאיזשהו מקום יש כאן "אבל" גדול מאוד, כי את פוגשת אנשים ולא נותנת להם הזדמנות. יצא לי לפגוש אישיות מסוימת שאמורה להיות משמעותית מאוד בחיי אך ראיתי עליה תכונה לא כל כך טובה ומאז ערכה ירד בעיני - וזה חבל מאוד...
אני ממליצה לכל מי שחושב על הכיוון לשקול היטב את המעלות והחסרונות של צעד זה.

אדים

משתמש רשום
נכתב ע"י רחל ריסה;2456275:
למדתי חכמת הפנים ושפת גוף, אין לי את האומץ לצאת עם זה לשוק אך את מה שזה נתן לי אי אפשר לתאר!!!
אני פשוט מזהה אנשים, יודעת איך לדבר איתם וחיי הפכו מעניינים מאוד...למרות שבאיזשהו מקום יש כאן "אבל" גדול מאוד, כי את פוגשת אנשים ולא נותנת להם הזדמנות. יצא לי לפגוש אישיות מסוימת שאמורה להיות משמעותית מאוד בחיי אך ראיתי עליה תכונה לא כל כך טובה ומאז ערכה ירד בעיני - וזה חבל מאוד...

איפה למדת? וכמה זמן?

אחת.....

משתמש פעיל
חכמת הפנים

איפה למדת?וכמה זמן
אשמח לשמוע פרטים

chanab

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יעל פיסם מבני ברק מעבירה קורסים.
כמו כן מכללת תלתן.
מורפולוגית טובה יכולה לתת הרצאות, להעביר סדנאות לנשים ובנות,
לאבחן לצורך תעסוקה/ לימודים,
ולעסוק בהתאמה לשידוכים.
וכמו כמעט בכל מקצוע אחר שאינו משתייך לעולם הריאלי הקלאסי,
את יכולה להצליח ואת יכולה להיכשל.
אין ערובה על שום דבר,
צריך לאזור אומץ, לפרוץ החוצה, לקחת יועצת תעסוקתית וכל מי שיכול להקפיץ מעלה,
לחשוב מחוץ לקופסא והכי חשוב-
להתפלל להרבה סייעתא דשמיא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה