דרוש מידע לימודי גיטרה

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
אז למה בחרתי ללמוד דווקא גיטרה?
קודם כל אין אושר יותר גדול מלשבת באמצע הדשא כשכולם מסביבך ולנגן בגיטרה....
ולגבי אורגן - אני איש פשוט, לא מהסוג שיש להם עשרים ידיים ויכולים לסחרר את האצבעות שלהם על עשר אוקטבות ביחד. הגיטרה הוא כלי פשוט ביחס לכל האחרים.
ואחרון חביב הוא השמועות לגבי הגיטרה, שזה דבר שקל מאד ללמוד אותו, בזמן קצר, ושגם לוזר גדול יכול לדעת לנגן עליה.
עד עכשיו אין לי מושג אם כל מה שאמרתי נכון,
אני אומר את זה על בסיס דברים שאנשים אמרו לי וזאת למעשה השאלה העיקרית שלי...
כיוון שאני מתתחיל ממש מ0, אשמח לדעת - איזו גיטרה מומלצת למתחילים?
ומי מומלץ בתור מורה לגיטרה, מהיכרות אישית (בביתר עילית)? יותר עדיף ללמוד דרך האינטרנט או מורה פרטי?
תודה גדולה מראש לכל מי שבידו מידע שיוכל לעזור..

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה באמת כלי נגיש וקליט יחסית לכלים אחרים.
כדאי מאד לקחת מורה פרטי לפחות לשיעורים הראשונים, לתפוס אחיזה, לדעת שמות אקורדים בסיסיים וכדו'...
בהצלחה רבה.

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
זה באמת כלי נגיש וקליט יחסית לכלים אחרים.
כדאי מאד לקחת מורה פרטי לפחות לשיעורים הראשונים, לתפוס אחיזה, לדעת שמות אקורדים בסיסיים וכדו'...
בהצלחה רבה.
וכמה זמן ממוצע לוקח לדעת לנגן עם מורה פרטי?

צוציקית:-)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תלוי לפי ההשקעה. והאהבה לגיטרה
יש כאלה שתוך חודשיים מנגנים ממש חמוד
אני אישת התחלתי עם תאורייה ותווים וכל מיני כאלה. אז נמרחתי בערך חצי שנה
אבל אקורדים זה רץץץץ
לדעתי לקחת מורה פרטי לאיזה חמש שש שיעורים ואז אפשר להמשיך לבד.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה