שוק ההון לידיעת הציבור מיטב טרייד חתמה על היתר עיסקא!!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ממש בקרוב
התעקשות קטנה במשפטית
ולאחר שיחה עם הבעלים הבטיח שיסתדר
יעדכן לכשיושלם
חשוב דלעת כל עוד הדבר לא הושלם יש בעצם החתימה על הסכם עמם משום איסורי ריבית כדין שטר שיש בו ריבית

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

אביגדורל

משתמש צעיר
שאלתי את הרב לנדו מגלאט הון על הריבית של היתרת עו"ש (ע"ז שאלתי, לא יודע מה לגבי ריביות אחרות אם ישנם כאלו), ותשובתו הייתה שאין צורך בהיתר עיסקא מול בית ההשקעות כלל אלא מול הבנקים ששם הכסף ששוכב בעו"ש מושקע מכיון שהם משלמים את הריבית ללקוח.
וא"כ לכאו' לא יעזור היתר עיסקא מול בית ההשקעות.
אפשר לברר בשירות לקוחות באלו בנקים הכסף מושקע ולחתום מולם על היתר עיסקא (או להסתמך על הכללי שלהם).
כך אני הבנתי את דבריו, ממליץ לכל אחד לברר בעצמו.

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שאלתי את הרב לנדו מגלאט הון על הריבית של היתרת עו"ש (ע"ז שאלתי, לא יודע מה לגבי ריביות אחרות אם ישנם כאלו), ותשובתו הייתה שאין צורך בהיתר עיסקא מול בית ההשקעות כלל אלא מול הבנקים ששם הכסף ששוכב בעו"ש מושקע מכיון שהם משלמים את הריבית ללקוח.
אפשר לברר בשירות לקוחות באלו בנקים הכסף מושקע ולחתום מולם על היתר עיסקא (או להסתמך על הכללי שלהם).
להכניס תגובה כזאת באשכול שלפנינו אינו מן הענין

סלום

משתמש פעיל
להכניס תגובה כזאת באשכול שלפנינו אינו מן הענין
למה?
בהסכם איתם כתוב שהם רק משמשים כנאמן לגבי הפקדה של היתרת זכות ולא שהם נותנים את הריבית
ולכן לא מועיל ההיתר עיסקא
וכל זמן שלא יודעים למי הם נותנים את הכסף שלך ובעבורך יש כאן חשש של ריבית?

סלום

משתמש פעיל
כעת בדקתי ונראה שגם באקסלנס אותה בעיה
מי שיוכל לבדוק בפסגות ובIBI יבורך מפי עליון

דרוק 76

משתמש רשום
למעשה מה אני עושה אני רוצה להצטרף למיטב טרייד או לאקסלנס מה אני עושה את מי אני שואל האם מותר מישהו שיכול לעזור לי אשמח

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
למעשה מה אני עושה אני רוצה להצטרף למיטב טרייד או לאקסלנס מה אני עושה את מי אני שואל האם מותר מישהו שיכול לעזור לי אשמח
יש היתר עיסקא.
אם אתה לא סומך על ההיתר עיסקא, תבקש לא לקבל ריבית על המזומן. הם מכירים את הבקשה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה