עזרה לידיעה - ניתן לקבל הנחה משמעותית בחשבון החשמל

מצב
הנושא נעול.

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כנראה יש חד פאזי

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

א.פרידמן

משתמש רשום
בדקתי בימים האחרונים מול בזק אנרג'י והתברר לי שאין להם לא התיר עיסקא כלל. לאחר שיחות הם חזרו אליי שיש להם אישור מהרבנות הראשית ,אבל הם לא יכולים להראות לי אותו...
בשיחה עם בית הוראה של הרב וינד נאמר לי ששלכתחילה בודאי אין לחתום על מסמך ההצטרפות אשר מופיע בו ממש תשלום ריבית בעת פיגור בתשלום. ואע"פ שיש לחברת בזק התיר עיסקא כללי זה לא תופס מבחינה הילכתית עבור חברת הבת בזק אנרגי.
בכו"א מה שהיה הכי לא נעים בשיחה זה שהפקידה אומרת לי שאני לא יבלבל את המוח כי המון חרדים עברו אליהם וא"א לא שאל דרש ביקש את זה.
חשוב לעלות למודעות הציבור וחשוב מאוד שהציבור ידרוש את זה
א. בכדי להימנע מאיסור ריבית ח"ו
ב. בכדי להימנע מחילול ה' ח"ו שהציבור החרדי לא אכפת לו מאיסור ריבית

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בדקתי בימים האחרונים מול בזק אנרג'י והתברר לי שאין להם לא התיר עיסקא כלל. לאחר שיחות הם חזרו אליי שיש להם אישור מהרבנות הראשית ,אבל הם לא יכולים להראות לי אותו...
בשיחה עם בית הוראה של הרב וינד נאמר לי ששלכתחילה בודאי אין לחתום על מסמך ההצטרפות אשר מופיע בו ממש תשלום ריבית בעת פיגור בתשלום. ואע"פ שיש לחברת בזק התיר עיסקא כללי זה לא תופס מבחינה הילכתית עבור חברת הבת בזק אנרגי.
בכו"א מה שהיה הכי לא נעים בשיחה זה שהפקידה אומרת לי שאני לא יבלבל את המוח כי המון חרדים עברו אליהם וא"א לא שאל דרש ביקש את זה.
חשוב לעלות למודעות הציבור וחשוב מאוד שהציבור ידרוש את זה
א. בכדי להימנע מאיסור ריבית ח"ו
ב. בכדי להימנע מחילול ה' ח"ו שהציבור החרדי לא אכפת לו מאיסור ריבית
אז בפזגז חשמל אתם יכולים להיות רגועים

נסתר

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אז בפזגז חשמל אתם יכולים להיות רגועים

אם כבר, כדי להבהיר כי הרבה מהחברות עובדות עם חברות בת, כמו שטען א.פרידמן
לדוגמא :
  1. בזק אנרג'י עובדת בשיתוף עם חברת פאוורג'ן כשותפה אז גם אם יש לבזק היתר עסקה (ואני לא יודע עם יש לה וא"כ מאיזה בי"ד) עדיין צריך שחברת פאוורג'ן תהיה לה היתר עיסקה כדין
  2. חברת פרטנר עובדת עם OPC (אמנם לא הצלחתי להבין האם הם עובדים בשותפות או שפרטנר רק רוכשת את החשמל מהחברת OPC ועדיין יש לשאול רב אם יש צורך בהיתר עיסקה)
אשמח אם החברים כאן יוכלו לעלות את שאר החברות בעניין ההיתר עיסקה...

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז למה פזגז הכי משתלם??!!! כי ההנחה היא הכי גבוהה והכי מהודרת!!!!! לפניכם הפרטים
(כפי מה שידוע לי, הקליקו כדי להיכנס לאתרים לבדוק אותי ;) )

חברהקבוע (24/7)תוכנית יוםתוכנית לילהדרוש מונה חכם
פזגז7%לא, כ-ו-ל-ם מתניידים
בזק7%15% א-ה 07:00-17:0020% א-ה 07:00-23:00כן
פרטנר5%-7%15% א-ה 08:00-17:0020% א-ה 06:00-00:00כן
סלקום5%-7%15% א-ה 07:00-17:0020% א-ה 07:00-23:00כן
אמישרגז6.5%כן
הוט מובייל5%-7% 15% א-ה 07.:00-17:0020% א-ה 07:00-23:00כן
אלקטרה5%-7%20% א-ה 07:00-23:008%-10% 23:00-17:00כן
הנחות מיוחדות
הוט מובייל: 10% ללקוחות טריפל וTV ומובייל 7% טריפל % 6 ללקוחות דאבל NEXT
אמישרגז: 7% ללקוחות אמישרגז
אלקטרה : תוכנית הייטק 23.00-17.00 8%-10% , ללקוחות גז הנחה גם בגז 120 בשנה

חשוב מאוד!!!
יש לברר בכל חברה האם יש להם היתר עיסקה לפניכם הפירוט של החברות
(כפי מה שידוע לי, הקליקו כדי להיכנס לאתרים לבדוק אותי ;) )
פזגזעצמאיתקיים
בזקPowerGenרק בזק (מהרבנות הראשית ככה הם אומרים, לא ניתן לראות בצילום)
פרטנררפק אנרגיה וOPCרק פרטנר
סלקוםסלקום אנרג'י (חברה נפרדת)רק סלקום
אמישרגזעצמאיתקיים
הוא מוביילעצמאיתקיים
אלקטרהעצמאיתקיים
כל זה הוא מחיפושי גוגל שעשיתי ועל כל אחד לברר באופן אישי

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משתמשי אפליקצית yellow ?????
מפזגז עכשיו במבצע נוסף חדש ומטורף!!!
10% הנחה
למשתמשי אפליקצית yellow

ובכל מקרה עדיין קיימת הנחה של 7%
לשאר המשתמשים ש
גם זה הנחה הכי גבוהה בשוק ;)

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התקשרתי לפז גז , אמרו לי שיש חיוב הנ"ל , לא אמרו לי שזה הולך להסתיים .
עדיין באלקטרה הם נותנים רק 5% לשנה ראשונה

וסתם לידעתך למי שיש תלת פאזי מ40 אמפר ומעלה שזה לפחות 50 % יותר זול התשלום אצלינו
וגם אם יש 25 אמפר ההבדל הוא 1.7 ש"ח
הבעיה העיקרית הוא מי שיש לו רק חד פאזי שזה אחוז מאוד קטן היום

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה