דרוש מידע לידה ראשונה שהיתה שקטה מתנה לאשה

מצב
הנושא נעול.

שכויח

משתמש מקצוען
אתה יכול לכתוב לה מכתב בשפה שלך עם הזדהות עם הכאב, והערכה על הצורה שהיא מתמודדת עם המצב, איך שהיא חזקה ומאמינה וכו' וגם דברי חיזוק בסגנון שהנשמה הגיעה לתיקון שלה וזאת בטח נשמה גבוהה ובעולם הבא זה ילד שלכם לתמיד, ובעז"ה בקרוב בתחיית המתים ירוץ אליה תינוק מתוק ויקרא לה אמא!!!
תודה רבה
מאוד מרגש

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כמו שכתבו שיתכן ומשהו גדול ייצור מזכרת, לא בטוח נעימה, אז סתם אפשר לפנק עם כוס מיץ טבעי קראוסון חם וריחני, מעדנים מענינים, שתראה שאכפת לך. ואגב אני חודש ללידה יצאתי עם בעלי למלון לשבת, בארוחות היו הרבה תינוקות בכל מיני גילאים ששרטו לי את הלב. נכנסתי לחדר וביקשתי מבעלי שיביא לי אוכל... קח גם תגובות לא צפויות כאלה.. כמו זה העגלה שתיכננו לקנות, הבגדים שכבר קנינו, ועוד...
אחרי חצי שנה יצאנו ליומיים נופש באמצ"ש ושם כבר השתחררתי לגמרי...
שוב, נשים הם עם לא צפוי ואל תקח את זה אישית....
(אגב אני קיבלתי מהבית חולים לפני 3 שנים שובר לארוחה זוגית וחלוק מגבת וזה עדיין בארון לא מסוגלת לגעת בזה)

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
לדעתי מה שחשבת לתת גם אם הכל היה תקין...
משהו גדול
אם טבעת יהלום/צמיד/ שרשרת/פאה חדשה....
מסכימה לחלוטין
בד"כ קונים טבעת או עגילים מזהב

ולפני המתנות, כמו שהזכירו פה, הרבה הכלה, הקשבה , הבנה
ואם היא צריכה - אולי יעזור לה ללכת גם למטפלת רגשית

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה