עזרה ליבי קליין, ספרים ***מכיל ספוילרים!***

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה דעתכם לעזור לי רגע?
מלבד הספר החדש, על מה כל ספר מדבר?
קראתי את הכול, הבעיה היא שאני לא זוכרת לשייך בין ספר לבין תוכנו...
אשמח לתקצירים :).

רשימת הספרים:
גם כי אלך
כי אתה עמדי
אך טוב וחסד

אל תסתר
לולא האמנתי
לראות בטוב

כי אבי ואימי
אשא עיני
מאין יבוא
שמיים וארץ

***אזהרה!
נא לא לכתוב משהו שקשור לספר החדש!!!***

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם כי אלך, כי אתה עימדי, אך טוב וחסד - התאונה של גיטי אדלר, הפציעה של יותם, הסיפור של נטע, חנוך, איתן ומיה, והדרדרות של גיטי בלוי עד לחתונה עם יותם.

אל תסתר - לולא האמנתי - לראות בטוב - הסיפור של לייבי ואסתי, המחלה, הלידה של נחמיה ופריידי.
גיטי בלוי נפגשת מחדש עם רחלי טישלר.

אשא עיני - סיפור של חיה'לה וארי, שולם ובשי, רבקי נרצחת בפיגוע, שייני ומאשי חוזרות לארץ.
שירי פריש חוזרת לבמה כשהיא נשואה לגר צדק כהה עור ויש להם ילד כהה כמו אבא שלו.

מאין יבוא - תמרה, מיכלי וחיים מרדכי עם קצת יותר נוכחות. מיכלי מחפשת שידוך. לייבי חולה שוב, פסיה ויענקל מתחתנים.

אשא עיני - הערשי מופיע שוב, יחד עם אלעזר ויותם. אסון מירון.
הערשי מתחתן עם מיכלי, ועובר טיפול פסיכיאטרי ורגשי כדי להתאושש מהטראומה. שייני מתחתנת עם אלימלך בראנד. מאשי מנסה להתמודד עם הבכיות של הבת שלה, מבקשת מחילה מאלימלך.

כי אבי ואמי - ספר בפני עצמו. הסיפור של שייני גולדמן, ובתיה גולדמן. נפתלי בן שייני טובע בבריכה, נפתלי בן בתיה נעלם כשהם נוסעים לחתונה של ביילי [שמתחתנת בפעם השניה אחרי שבעלה נרצח], עם עקיבא [הדוד שלה].

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה, אבל אני אשמח אם תחלקי גם לפי ספרים, לא רק לפי קבוצה.
גם כי אלך - גיטי שכטר נפצעת בחתונה כשהיא כלה צעירה, והשידוך מתפרק. היא מכירה בבית הרפואה את נטע - חברה של הניה אחותה, ועוברת שיקום ארוך, בסופו היא נפגשת שוב עם מאיר, שבילה תקופה בארצות הברית, והם מתחתנים.
במקביל, נטע וחנוך נפגשים ומתחתנים.

כי אתה עימדי - גיטי בלוי נסחפת אחרי רחלי טישלר ויורדת מהדרך, אחרי תקרית עם אבא שלה היא עוברת לגור אצל נטע וחנוך.
במקביל, גיטי ונטע מגלות ספר שנכתב כאילו עליהן.

אך טוב וחסד - אחרי כל מיני תקריות והתקלויות, נטע וחנוך מבינים שגיטי צריכה להתרחק, ושולחים אותה לפראג, לגור אצל איתן ומיה. כשבזמן שהיא נמצאת שם איתן נחטף, ונחשד כמת.
במקביל - יותם שפר נפצע בצבא, ועובר שיקום ארוך מאוד כשהוא מלווה על ידי חנוך שמניח לו תפילין ומעודד אותו.

אל תסתר - לייבי מגלה שהוא חולה סופני במחלה. הוא מנסה ליצור קשר עם אבא שלו, כשבמקביל הקשר עם החברותא שלו מתנתק בגלל שהוא עובר לירושלים, והחבר נפגע.
שלושת אחיותיו מתחתנות, וביום של החתונה השלישית, לייבי מתעורר מחוסר הכרה אחרי שהמצב שלו החמיר בגלל מינון יתר של תרופות. הוא יוצר קשר עם אבא שלו, שממן לו טיפול בביטרופין אלפא. לו ולאסתי נולד בן.

לולא האמנתי - לייבי ממשיך להתמודד עם הדרדרות המחלה, אסתי חברה טובה של גיטי שפירא שעוזרת לה להתמודד.
מתגלה טעות באבחנה אצל לייבי, שמקבל טיפול שאמור לצמק את הגידול כדי שיוכלו לנתח אותו, והטיפול מכניס אותו למצב מסוכן כשנוצרת בצקת על המוח שלו, והניתוח שהיה אמור להתבצע בשוודיה, מתבצע בארץ על ידי פרופסור שפר.
תמרה מפוטרת ומתגרשת מחיים מרדכי.
לברוך נולדה שלישיה.
מירי בלוי שוברת שידוך.

לראות בטוב - ברוך נוסע למוטנגו לבדדוק מלון, נחטף על ידי פושעים, ובנצי וריקי מוכרים רכוש כדי לשלם כופר. ברוך נפצע בבטנו. ואחרי שמחלים עובר לגור בארץ, ומציע את השידוך של פייגא ובנצי, שאחרי פגישה עם חיים מרדכי, והחלטה של בנצי להישאר בארץ, מתחתנת עם חיים מרדכי.
הניה מתמודדת עם הקפדנות של יואל, ומנסה לשמור בכוח על היציבות של הבית. יואל שובר את היד, ומאבד את קולו בגלל הניתוח לאחיו העצם השבורה.
מירי בלוי מתחתנת עם אלעזר שסבו נפטר ביום החתונה שלהם, והבן הראשון שלהם נקרא על שמו.

את שאר הספרים פירטתי בהודעה הקודמת.

מוזמנים להוסיף

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשא עיני - הערשי מופיע שוב, יחד עם אלעזר ויותם. אסון מירון.
הערשי מתחתן עם מיכלי, ועובר טיפול פסיכיאטרי ורגשי כדי להתאושש מהטראומה. שייני מתחתנת עם אלימלך בראנד. מאשי מנסה להתמודד עם הבכיות של הבת שלה, מבקשת מחילה מאלימלך.
אולי התכוונת לשמים וארץ?

מושש:)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לראות בטוב - ברוך נוסע למוטנגו לבדדוק מלון, נחטף על ידי פושעים, ובנצי וריקי מוכרים רכוש כדי לשלם כופר. ברוך נפצע בבטנו. ואחרי שמחלים עובר לגור בארץ, ומציע את השידוך של פייגא ובנצי, שאחרי פגישה עם חיים מרדכי, והחלטה של בנצי להישאר בארץ, מתחתנת עם חיים מרדכי.
הניה מתמודדת עם הקפדנות של יואל, ומנסה לשמור בכוח על היציבות של הבית. יואל שובר את היד, ומאבד את קולו בגלל הניתוח לאחיו העצם השבורה.
מירי בלוי מתחתנת עם אלעזר שסבו נפטר ביום החתונה שלהם, והבן הראשון שלהם נקרא על שמו.
גיטי פוגשת בבית הרפואה את רחלי טישלר ואיכשהו נהיות בקשר.. ורחלי בורחת מבעלה הערבי בעזרת גיטי ויותם
לאחר מיכן בעלה רודף אחריהם ונרצח בטרם

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שייני מתחתנת עם אלימלך בראנד
מאיפה הבאת את זה?
היא מתגוררתאצל בראנד אבל לא ראיתי שהתחתנה איתו.
להיפך, מבקשים ממנה להכנס מהחצר בשעות שהוא בבית.
נכון לספר שמים וארץ

• תודה
Reactions: e.w

מושש:)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הוא הבחור שחשבו שהוא מדורדר והוא לא היה כזה ..
הוא היה גר אצל סבא וסבתא שלו חנה ויצחק שכטר
פשוט היה שונה.
הוא נפגע באסון מירון נפשית ועובר טיפול ומתחתן עם מיכלי
השכנה של חיהלה באנטוורפן , סבתא של יהושוע .
וחיהלה מציעה לה את אבא שלה יענקל והם מתחתנים
אבא של חיהלה . הוא תמך מאוד בארי ובחיהלה כשארי עבר משבר רוחני
חמוד כזה
הוא מתחתן עם פסיה

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
וואו יש פה ממש בקיאים (בעיקר בקיאות;)), איזה כיף!
מסתבר שאני לא בקיאה מספיק בליבי קליין, כלומר לא ברמה שאני זקוקה כרגע כדי לדייק עד אחרוני הפרטים באשכול הזה:

תוכלו רגע לעזור לי בכמה פרטים?
אני צריכה לדעת מה הפציעה המדויקת של יותם, נטע, וחנוך. וגם בכללי כמה שיותר מידע על המשפחה של נטע וחנוך.
יעזור לי גם לדעת במה הם עוסקים כרגע.
אם תוכלו לענות לי זה יעזור לי ממש.

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מאיפה הבאת את זה?
היא מתגוררתאצל בראנד אבל לא ראיתי שהתחתנה איתו.
להיפך, מבקשים ממנה להכנס מהחצר בשעות שהוא בבית.
נכון לספר שמים וארץ
אם אני לא טועה- סוף הספר ממש בפרקים האחרונים מתאר את החתונה שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה