לחברי ארגון המורים

מה שאני

משתמש מקצוען
לא ידעתי מה זה כל מי שיש לו קרן השתלמות בארגון המורים זכאי להטבות?

honey

משתמש פעיל
יש לי אפשרות לעבור להסתדרות המורים ולעזוב את הארגון.
מה עדיף הסתדרות או ארגון?

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
אני חברה בארגון המורים אין לי מושג מה זה אומר. לא התפניתי לבדוק את זה. אשמח שמישהי תכתוב בכמה מילים מה זה אומר-
אני מטעינה 500 ש"ח ומקבלת עוד 40%? כלומר עוד 200 ש"ח?
ואפשר ךהשתמש בכל חנות? אפילו בבר כל?

honey

משתמש פעיל
אני חברה בארגון המורים אין לי מושג מה זה אומר. לא התפניתי לבדוק את זה. אשמח שמישהי תכתוב בכמה מילים מה זה אומר-
לא. את מטעינה 500 ומשלמת על כך רק 300.
יש רשימת חנויות בה אפשר לקנות עם הכרטיס.
מופיעה באתר.
מה שזכור לי זה כל קבוצת פוקס ועוד כמה..

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מופיעה באתר.
רשימת בתי עסק המכבדים את כרטיס תמורה פלוס

לתשומת ליבכם! הרכישה באתר טרמינל X תתאפשר רק לאחר לחיצה על כפתור תשלום בקופה באפליקציית MY GIFT של מקס והעברת הסכום לתשלום באפליקצייה (ראו המחשה והסבר בהמשך העמוד).

logoscompanyns19821.png

tmura39.png

השימוש בכרטיס לחברי ארגון המורים בטעינת כרטיס ההטבות באמצעות כרטיס MAX תמורה בלבד | ההטענה באמצעות MAX באפליקצייה ובאתר| לא כולל מבצעים | ההטבה באחריות ארגון המורים | ארגון המורים רשאי לשנות או לבטל את ההטבה בכל עת | טל"ח
Adidas
לא ניתן לרכוש בחנויות עודפים. לא תינתן הנחת מועדון | American comfort ניתן להשתמש בסכום של עד 1000 ₪ לעסקה | Replay לא תינתן הנחה בחנות עודפים ואינטרנט | SKECHERS לא תינתן הנחה בחנות עודפים ואינטרנט | steve madden לא תינתן הנחה בחנות עודפים ואינטרנט | Toys R Us לא ניתן לרכוש מוצרי מולטימדיה, גלגלים עגלות מושבי בטיחות וכרטיסי מתנה | Vardinon הכרטיס אינו תקף בחנויות העודפים | ארמני לא תינתן הנחה בחנות עודפים | גוד נייט סנטר ניתן להשתמש בסכום של עד 1000 ₪ | דלתא אין כפל מבצעים | הום סנטר הכרטיס לא תקף לרכישה בסניפי HOME של רשת הום סנטר (בפ"ת -כפ"ג, תל אביב - חשמונאים וקריית אונו). ניתן לרכוש באמצעות הכרטיס במחלקת החשמל, מטבחים וארונות עד לסכום של 400 ₪, לא ניתן לרכוש שטיחים, מכשירים סלולאריים וסוכות | המשביר לצרכן לא ניתן לקבל הנחות מועדון, לא ניתן לרכוש מוצרי חשמל ותכשיטים, לא ניתן לממש בסניפי עודפים | טומי הילפיגר לא תינתן הנחה בחנות עודפים | ליוויס לא תינתן הנחה בחנות עודפים | מגה ספורט הכרטיס אינו תקף לרכישת אופניים, הכרטיס אינו תקף בחנויות עודפים | מייקל קורס לא תינתן הנחה בחנות עודפים | סטימצקי כולל כפל מבצעים למעט: ספרי לימוד, ערכות הרשמה, עיתונים ומגזינים, מוצרים דיגיטליים ואלקטרוניים, רכישת כרטיסי ותווי מתנה. לא תקף בחנויות נתב"ג | עמינח ניתן להשתמש בסכום של עד 1000 ₪ | פול אנד שארק לא תינתן הנחה בחנות עודפים | פקטורי 54 לא תינתן הנחה בחנות עודפים | שקם אלקטריק לא ניתן לרכוש מוצרי סלולר וטכנולוגיה. ניתן להשתמש בסכום של עד 1000 ₪

פרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מופיעה באתר.
זה רק עם פתחת כרטיס אשראי או שזה בלי קשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה