כללי לוגו למזנון/ סנדוויצ'יה

פרסומו

משתמש רשום
בס"ד
זה לא ממש לוגו, אלא יותר סמל לשלט, מפית וכו', לא למסמכים
אשמח לחוו"ד
השם הוא של הניק כאן בפורום 'קובי רייטר' ואני צריך להדגיש את ה"נון סטופ" אבל לא מצליח לשלב עוד צבע, אשמח לרעיון

קבצים מצורפים

• מזנון סטופ.png
    KB 27.6 · צפיות: 13

פרסומו

משתמש רשום
הנה הדמיה.
נעשתה בכמה דקות

קבצים מצורפים

• מפית.jpg
    KB 31.6 · צפיות: 10

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השם מגניב.
לא כ"כ קריא כשהוא יושב על גבי התמונה. הייתי מוותרת על המסגרת האדומה, למה צריך אותה בעצם? זה יהיה הרבה יותר אוורירי וקליל בלי.

vmydesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בס"ד
כפי שהעירה נעמה, האם ניסית לעשות את הלחמניה ללא המסגרת, יכול להיות נחמד. אפשר לקבל את הצבע האדום בקטשופ
חוצ מזה, איזה פונט זה? תערובת של שניים?
הכיוון נפלא. אולי תעלה כמה דוגמאות יחד?

פרסומו

משתמש רשום
טוב, קצת נשארתי באותו כיוון:
דוגמא 1: מה שאמרתם, ללא המסגרת.
דוגמא 2: לחמניה מזווית שונה, לדעתי לא כ"כ מדויק עשיתי, אבל בבקשה תגיבו אתם.
אגב, אותו פונט, של פונטייפ, זכריה.

קבצים מצורפים

• מזנון סטופ2.png
    KB 46.9 · צפיות: 10

vmydesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא סיפרת לי איזה פונט זה.
הרבה יותר טוב מהראשוני
חוצ מזה לא הייתי הולכת על השני בדוגמא החדשה -

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תעלה על הלמניה *מעל* הכיתוב. שלא ייגעו אחד בשני. זה לא יצא טוב בהדפסה (הדפסה על מפית נייר זו לא בדיוק ההדפסה הכי מדוייקת שיש), לא קריא, וחבל...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
כמו הקודם אבל לא אחד על השני.שים את הריבוע למעלה
והכיתוב מתחתיו.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הפונט אלא העובדה שהכיתוב מופיע על גבי האיור.

פרסומו

משתמש רשום
שיניתי.
אשמח לתגובות גם על האייקון (שיצרתי אני! :)) וגם על בחירת הפונט, הצבעים וכו'

natittt

משתמש פעיל
עימוד ספרים
בלי הרקע השחור. בחלק השמאלי שיראו את קוי המיתאר של הלחמניה בשחור, אבל לא את כל השחור המדכא.

פרסומו

משתמש רשום
תראו, אני לא יודע אם זה מתאים ללוגו, אבל לדעתי יצא חמוד, מה אתם אומרים?

קבצים מצורפים

• מזנון סטופ6.png
    KB 35.6 · צפיות: 8

esty_s

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עדיף בלי העיטור מסביב הלחמניה ,זה מעט קיצ'

hadas

משתמש רשום
לדעתי בכל מה שהעלת עד כה יש מלחמה בין האובייקט לבין השם "מזנון סטופ". אין שם מישהו חזק יותר / שולט יותר.
אני חושבת שמספיק יהיה אם שם המזנון יקבל חיזוק על ידי משחק טוב, ואז האובייקט של הלחמניה יכול לבוא בצד / מעל / מתחת בצורה פחות בולטת ומשמעותית.

הפונט לא מספיק חזק. הוא גם לא לגמרי מתאים למזנון מהיר.

נסה אולי לשלב את הלחמניה בתוך תמרור עצור. צורת התמרור מוכרת כמורה על עצירה, יש בה משהו חזק ו"עוצר"

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
פרסומו,
מנסיון,
תתחיל שוב עם דף חלק
תקליד שוב את המילים- אולי תרגיש בהן משהו חדש...

התוצר השני בד"כ יותר טוב מהראשון

פרסומו

משתמש רשום
נכתב ע"י hadas;494431:
לדעתי בכל מה שהעלת עד כה יש מלחמה בין האובייקט לבין השם "מזנון סטופ". אין שם מישהו חזק יותר / שולט יותר.
אני חושבת שמספיק יהיה אם שם המזנון יקבל חיזוק על ידי משחק טוב, ואז האובייקט של הלחמניה יכול לבוא בצד / מעל / מתחת בצורה פחות בולטת ומשמעותית.

הפונט לא מספיק חזק. הוא גם לא לגמרי מתאים למזנון מהיר.

נסה אולי לשלב את הלחמניה בתוך תמרור עצור. צורת התמרור מוכרת כמורה על עצירה, יש בה משהו חזק ו"עוצר"

נכתב ע"י כוכב103;494476:
פרסומו,
מנסיון,
תתחיל שוב עם דף חלק
תקליד שוב את המילים- אולי תרגיש בהן משהו חדש...

התוצר השני בד"כ יותר טוב מהראשון
???
(סקיצה בלבד)

קבצים מצורפים

• מזנון סטופ1.png
    KB 6.2 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה