כללי לוגו ובלנק לארגון לשבוע מטובך

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מדובר בארגון חסד של חסידות קרעטשניף שאחראי על חלוקת מזון בבית החולים קפלן, הסעות לבית החולים- חינם, חלוקות או מכירות זולות בעיקר של מוצרי מזון וקפואים בתוך השיכון ועוד...
לאחר תהליך ארוך של בחירת לוגו ובלנק, פתאום נזכר הלקוח שצריך להוסיף ללוגו כמה שורות כיתוב, כעת אני בהתלבטות מה אויך להניח את הטקסט איך לקשר אותו ללוגו, או שאין בכלל מצב כזה ואז רק שיהיה על הבלנק
הכיתוב הוא ארוך:
סיוע ומזור לחולים ובני משפחותיהם בבית החולים "קפלן" ברחובות.
מרכז עזרה ותמיכה לנזקקים ומעוטי יכולת,
בנשיאות כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א, קרית קרעטשניף רחובות.​

מצו"ב הלוגו והבלנק, דעתכם חשובה לי!​

קבצים מצורפים

• לשבוע.jpg
    KB 23.7 · צפיות: 22

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מהם הכמה שורות כיתוב?
אם מדובר בכתובת טל וכו', אפשר לסדר אותם בשורה בתחתית הבלאנק.

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכיתוב כתוב בהודעה שלי, וזהו שזה לא שורת כתובת, זה יותר הסבר על הארגון והוא כן רוצה לשייך את זה ללוגו יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה