להיות אמא שבטוחה בעצמה ונהנית מילדים רגועים וממושמעים! וובינר מיוחד וחינמי בנושא זה.

לב אם

משתמש רשום
רוצה-להיות-אמא-שבטוחה-בעצמה-וובינר-עם-שושי-זליקוביץ.png

את אמא? אז בטח גם את מרגישה את זה —

ש – להיות הורה בעולם שלנו זו משימה ממש לא פשוטה,

אנחנו מתמודדות עם המון אתגרים מחוץ ומבית….

בחוץ —-

העולם כל הזמן בודק, מציין, מדרג, מבקר ושופט

את ההורות שלך ואת דרך החינוך שלך (ושלי… ושל כולנו…)

את מוצפת כל היום במידע ובהדרכה הורית

מכל הכיוונים ומכל סוג שהוא.

מידע כזה שנותן לך סוג של הוראות הפעלה רבות,

שלפעמים עוזרות אבל בעקר מבלבלות אותך

ומערערות כל שמץ של ביטחון עצמי בדרך ההורית שלך.

ובבית —-

לא תמיד הכל זורם כמו שהיית רוצה

כל כך הרבה פעמים את מגלה שאת צריכה —

לדבר המון, להתווכח, לשכנע את הילדים

לעשות את מה שחשוב ונכון וצריך בעינייך,

את מוצאת את עצמך חוזרת שוב ושוב

על אותן בקשות והוראות, ולפעמים גם נאלצת –

לכעוס ולגעור על דברים שאת יודעת שידועים כבר לכלם!

כך קורה שבסיומו של יום בו השקעת המון כח ואנרגיה

בשביל המשפחה שלך ובעקר בשביל הילדים שלך.

בסיומו של יום שסביר להניח, שחווית בו גם

תסכול מחוסר שיתוף פעולה של הילדים…

כל כך טבעי שהתסכול הזה מוציא ממך

קצת גערות, צעקות, ויכוחים, איומים,

חוסר סבלנות ואמא שלא תמיד יש לה חיוך על הפנים,

את מסימת את היום הזה מותשת,

ואז כמובן עולים מבפנים רגשות האשמה ויסורי המצפון,

שאומרים לך בשקט את מה שאת שומעת כל הזמן מבחוץ:

" טעיתי, פגעתי, קלקלתי, אני לא עושה מספיק בשבילם,

אני לא פועלת נכון ובכלל אני צריכה להשתפר….

אני ממש לא 'אמא מספיק טובה' "

נכון שלא כך חשבת שיראה חלום האימהות שלך?!

שושי זליקוביץ- מנחה תוכניות ליווי לאימהות בגישת שפר תדריך אותנו,

בהדרכה אינטרנטית חינמית, בעז"ה ביום רביעי הקרוב:

'איך להיות אמא שבטוחה בעצמה ונהנית מילדים רגועים וממושמעים'

בכדי להשתתף בהרצאה יש להרשם תחילה. כנסי והרשמי כאן.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזה שעה זה?

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מדהים מדהים מדהים!!!
השתתפתי גם בקודם וכ"כ עזר לי ונהנתי!!! ממליצה בחום!!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
רק לי הוובינר חסום?
יורדת התוכנה ומנסה להפעיל ואז יש לי הודעה לבדוק את חיבורי האינטרנט...
???

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שריתיש;1916519:
רק לי הוובינר חסום?
יורדת התוכנה ומנסה להפעיל ואז יש לי הודעה לבדוק את חיבורי האינטרנט...
???

גם לי זה ככה, חבל רציתי להשתתף

tv28

משתמש רשום
זה התחיל ב9.00 מעניין לדעת אם אפשר אח"כ לראות כי לא הצלחתי להתחבר. והיה נשמע שזה ממש מענין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה