התייעצות להוריד קפה.

שמעון 123

משתמש רשום
אני שותה היום בסביבות 5-6 קפה ביום ואם אני לא שותה כמו שאני מורגל אז יש לי כאבי ראש,
איך אני יכול להוריד את הקפה (בהדרגה) ובדרך לא יהיה לי כאבי ראש?

אני משתמש

משתמש פעיל
אני שותה היום בסביבות 5-6 קפה ביום ואם אני לא שותה כמו שאני מורגל אז יש לי כאבי ראש,
איך אני יכול להוריד את הקפה (בהדרגה) ובדרך לא יהיה לי כאבי ראש?
תוריד הכל ותקח אקמול, אצלי מספיק פעם אחת (2 אקמולים) בשביל להוריד את הכאב ראש.

mklj

משתמש פעיל
אולי להתרגל לקפה חלש יותר?
או כוס קטנה יותר.
לנסות לשתות המון מים (לכאב ראש)
אני בתקופות ששותה המון קפה מגיעה למצב שנהיה לי צרבת ופשוט יורד החשק.

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תוריד בכמויות בהדרגה, או להכין אותה כמות כוסות אבל לא באותו נפח כל פעם או להפחית במספר הכוסות. העניין להרגיל את הגוף לצרוך פחות קופאין. זו הנוסחה, אני ירדתי מלמעלה מעשר כוסות לשתי כוסות בלבד, שניסיתי בבת אחת פשוט כאב הראש היה בלתי נסבל והפחתה הבדרגה פשוט עבדה עד כדי כך שהיום בשבת אני לא שותה בכלל קפה גם לא במוצ״ש ואין לי תופעות לואי של כאבי ראש וכדו׳.

שמעון 123

משתמש רשום
תוריד בכמויות בהדרגה, או להכין אותה כמות כוסות אבל לא באותו נפח כל פעם או להפחית במספר הכוסות. העניין להרגיל את הגוף לצרוך פחות קופאין. זו הנוסחה, אני ירדתי מלמעלה מעשר כוסות לשתי כוסות בלבד, שניסיתי בבת אחת פשוט כאב הראש היה בלתי נסבל והפחתה הבדרגה פשוט עבדה עד כדי כך שהיום בשבת אני לא שותה בכלל קפה גם לא במוצ״ש ואין לי תופעות לואי של כאבי ראש וכדו׳.
דרך ארוכה זה דרך מפחידה, וזה נשמע לי דרך מידי ארוכה, אבל נראה לי שהרעיון עם האקמול זה ממש טוב.

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
אבל למה להוריד, זו כמוות מצויינת שלמיטב ידיעתי רק טובה לבריאות, חוץ מבעלי לח"ד גבוה.
זה נכון
שמעתי מחברה שהייתה חולה במחלה ל"ע שהרופא שלה אמר לה לשתות הרבה קפה, שזה בריא וגם הוא שותה
כמובן אין לה לחץ דם גבוה
גם אני מכורה לקפה!!

לילי צחור

משתמש רשום
אפשר בכל כוס קפה שמכינים להוריד את הכמות של הקפה, בהדרגה
בתחילה כפית מחוקה של קפה, אח"כ 3/4 כפית , חצי רבע...
עד שכמה מהכוסות קפה יהיו ממש כמו כוס חלב
זה עובד מעולה

אפשר גם לשלב קפה נטול קופאין

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דרך ארוכה זה דרך מפחידה, וזה נשמע לי דרך מידי ארוכה, אבל נראה לי שהרעיון עם האקמול זה ממש טוב.
יש קצרה שהיא ארוכה ויש ארוכה שהיא קצרה...

לגבי הכמות הכל נכון, כמו כל דבר הגזמה היא בעייתית, הקפה עצמו מעלה את לחץ הדם ולכן כמו כל דבר צריך לצרוך במידה.

רב פעלים

משתמש מקצוען
יש קצרה שהיא ארוכה ויש ארוכה שהיא קצרה...

לגבי הכמות הכל נכון, כמו כל דבר הגזמה היא בעייתית, הקפה עצמו מעלה את לחץ הדם ולכן כמו כל דבר צריך לצרוך במידה.
הקפה לא מעלה ומזיק רק גורם לעליה זמנית ולכן רק הסובלים מלח"ד שכבר גבוה צריכים להמנע, זאת בשונה ממלח למשל שמזיק לאורך טווח וממנו בהחלט ראוי להמנע ולהפחית לכל אדם

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
אפשר גם לשלב קפה נטול קופאין
לצערנו זה מאוד לא בריא הקפה הזה.כדי להפריד את הקפאין מהקפה משתמשים בחומר מאוד מסוכן, חפשו בגוגל

מניסיון - פשוט מורידים אחד ביום. שמים לב טיפה יותר ומורידים קצת.
אם אתם מחליטים לרדת לגמרי זה עניין אחר, כמובן שאפשר, בהדרגה!! וביום הראשון לגמרי בלי - יכאב הראש. יום אחד בלבד כנראה.
(למרבה האבסורד בשביל למנוע כאב ראש בתשעה באב - הורדתי שלושה ויומיים לפני, ובערב הצום נמנעתי לגמרי.
מה שגרם שבח' אב סבלתי ממש מכאב ראש ובצום עצמו - כלום..
הייתי ממליץ לעצמי כן לשתות חצי כוס בערב הצום, היה פותר את זה).

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הקפה לא מעלה ומזיק רק גורם לעליה זמנית ולכן רק הסובלים מלח"ד שכבר גבוה צריכים להמנע, זאת בשונה ממלח למשל שמזיק לאורך טווח וממנו בהחלט ראוי להמנע ולהפחית לכל אדם
נכון, אבל מי ששותה הרבה פעמים ביום קפה גורם לתנודות חריפות ולכן צריך לצרוך קפה במתינות ובוודאי למי שיש לחץ דם גבוהה.

אני משתמש

משתמש פעיל
וזה לא מידי קשה להפסיק בפעם אחת את כל?
אם יש לך סיבה ככאבי הראש ורצון אמיתי לטפל בזה.. לא אמור להיות קשה בכלל, (אגב את האקמול לקחת מיד על הבוקר ולא לחכות לכאב ראש כי אז יהיה מאוד קשה להתגבר..)
אם אתה מאוד אוהב את הקפה בעצמו כמוני 😀 יש לך קפה ללא קפאין, וגם בזה יש כאלה שיש בזה קצת קפאין אבל אם שותים קצת לא אמור למכר.
או אולי אפילו מזיק לגוף?
מה שמזיק זה הכאבי ראש שזה סימן שהגוף לא מקבל את הקפאין בסדר, אלא צורך אותו כחומר ולכן נהיה הכאבי ראש, וכך אמר לי פרופסור גדול בשיחה אגבית על קפה: ’’קפה זה סם!!! וגם ללא קפאין אל תצרוך קבוע רק לפעמים, בגלל כל התהליכים שהוא עובר’’ הערה שלי: משתנה בין החברות התהליך ויש כמה שיטות א’ מהם על בסיס מים @דיאלוג
אבל למה להוריד, זו כמוות מצויינת שלמיטב ידיעתי רק טובה לבריאות, חוץ מבעלי לח"ד גבוה.
זה נכון
שמעתי מחברה שהייתה חולה במחלה ל"ע שהרופא שלה אמר לה לשתות הרבה קפה, שזה בריא וגם הוא שותה
כמובן אין לה לחץ דם גבוה
גם אני מכורה לקפה!!
המעלות של הקפה לא מהקפאין בכלל, מצורף כתבה, כ’’ש למי שרואים בחוש שזה ממכר אותו, לא שווה המעלות לעומת החסרון שגורם כאבי ראש שזה סימן מובהק שזה לא טוב לגוף, ומה שברור שעוד שנה יהיה עוד מחקר אחר...

נערך לאחרונה ב:

שמעון 123

משתמש רשום
תודה לכל העונים,
השאה אם אני לא יהיה עייף, בגלל שבפעם אחת אני מוריד את כל הקפה?

שמעון 123

משתמש רשום
זה פשוט שולט עלי, שאם אני לא שותה קפה יש לי כאבי ראש חזקים, כבר לא שווה כל הטעם של הקפה.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא חושבת שזה רעיון כ''כ טוב להוריד הכל בבת אחת
ולא בטוח שאקמול יעזור
תעשה את זה בהדרגה כל יום כוס פחות, ותשתה תה במקום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה