דרוש מידע להביא עגלה מאמריקה

rut bar

משתמש רשום
עיצוב גרפי
ערב טוב
אני רוצה להביא עגלת תינוק מאמריקה
מישהו יודע מה התשלום מכס שצריך לשלם? אם בכלל...
האם זה פרוצדורה מסובכת? כי במחיר יש פער ממש גדול....
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הרבה אנשים מרכיבים אותה ומביאים אותה כעגלה, ואז אין בעיה (כמובן אם טס ילד שסביר שישתמש בה...)

@leshemroni10

משתמש רשום
נראה לי שלהביא עגלה מאמריקה, זה כמו להביא עגלה מאמריקה o_O
מניסיון צריך לזכור שיש הרבה כאב ראש ותיאומים,מניסיון מסובך מאוד
אלא אם כן יש קרוב שיעשה עבורך את הטרחה

rut bar

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נראה לי שלהביא עגלה מאמריקה, זה כמו להביא עגלה מאמריקה o_O
מניסיון צריך לזכור שיש הרבה כאב ראש ותיאומים,מניסיון מסובך מאוד
אלא אם כן יש קרוב שיעשה עבורך את הטרחה

יש לי מישהו שנמצא שם וחשבתי לשלוח איתו כשהוא חוזר
אבל רוצה לדעת את הסכום של המכס כדי לדעת אם בכלל משתלם כספית לעשות את זה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בעיקרון
אם הוא פותח את העגלה מכל הנילונים
ובלי שום סימן לעגלה חדשה,
לכאורה לא אמורים לגבות מכס
בלי אחריות כמובן
מכירה כמה שעשו את זה.
(אם כי קחי בחשבון שאין לך אחריות, וזה צריך להיות מישהו שמוכן להתאמץ בשביל זה..)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה מפסידים האחריות?
לא מפסידים אלא לא שייך לממש כי האחריות ניתנת למימוש בארה"ב...
למרות שכן יש לי קרובת משפחה שהביאה עגלה, וכשנשבר משהו היא שלחה תמונות ושלחו לה לכתובת בארה"ב חלקי חילוף, שהיא ביקשה ממישהו להביא לה לארץ.
היבואן בארץ בד"כ לא נותן שירות על מוצר מחו"ל

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כמו שאמרו פה.
או שאת מוצאת מישהי שישתמש בה בדרך חזור.
או שמשלמים מכס. אבל זה יותר מורכב ממה שזה נשמע.
אי אפשר לעצור במכס בחזור ולהגיד - היי אני רוצה להיות שומרת חוק ולשלם על זה וזה. הם יקחו לך אותה ותצטרך לחזור בנפרד לשלם ולקחת.
ככה הבנתי שזה עובד.
אם מישהו מכיר אחרת אשמח לשמוע.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אי אפשר לעצור במכס בחזור ולהגיד - היי אני רוצה להיות שומרת חוק ולשלם על זה וזה. הם יקחו לך אותה ותצטרך לחזור בנפרד לשלם ולקחת.
יש עמדת מכס ביציאה מאילת?

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

משקה

משתמש חדש
אם אתם רוצים לעשות כמו שהרבה נוסעים עושים שפותחים את העגלה והולכים עם זה פתוח אני חושב שגם אם לא נוסעים עם שום ילד . אפשר להכניס את החבילות שלכם בתוך העגלה ומה הבעיה שלקחתם עגלה מיוחדת כדי שלא יהיה לכם קשה ליסחוב עד השדה התעופה או מהשדה התעופה .אני לא בדקתי את זה ואני לא אומר מנסיון. אני רק חושב האם זה לא צודק

איטי פטיטי

משתמש צעיר
אם אתם רוצים לעשות כמו שהרבה נוסעים עושים שפותחים את העגלה והולכים עם זה פתוח אני חושב שגם אם לא נוסעים עם שום ילד . אפשר להכניס את החבילות שלכם בתוך העגלה ומה הבעיה שלקחתם עגלה מיוחדת כדי שלא יהיה לכם קשה ליסחוב עד השדה התעופה או מהשדה התעופה .אני לא בדקתי את זה ואני לא אומר מנסיון. אני רק חושב האם זה לא צודק
זה שמקובל ללכת עם עגלת תינוק לאושר עד ממש לא הופך את זה למקובל בנתב״ג.
בעיני מוזר מאוד (בכל אופן אני לא נתקלתי מעודי בכזה מראה)...

לי ידוע שעושים את זה עם משפחה שמגיעה עם תינוק רק שברב הפעמים למשפחה עצמה יש כבר עגלה ואז זה קצת מסובך...

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא צודק בכלל.
הם יותר חכמים.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לי ידוע שעושים את זה עם משפחה שמגיעה עם תינוק רק שברב הפעמים למשפחה עצמה יש כבר עגלה ואז זה קצת מסובך...
אפשר להשתמש בעגלה גם בשביל ילד קצת גדול, כזה שלא לקחו עבורו עגלה.

אנחנו הבאנו עגלה חדשה ארוזה, שני ארגזים, ולא אמרו כלום.

יצא לנו גם להכניס לארץ עגלה מקופלת שסחבנו או עגלה פתוחה שסחבנו בלי ילד בפנים. (בשני המקרים אלו היו עגלות משומשות וגם נסענו עם כמה ילדים. כנראה שלא היו מחייבים במכס בכל אופן, אבל אולי זה לא כזה מופרך).

משקה

משתמש חדש
זה שמקובל ללכת עם עגלת תינוק לאושר עד ממש לא הופך את זה למקובל בנתב״ג.
בעיני מוזר מאוד (בכל אופן אני לא נתקלתי מעודי בכזה מראה)...

אין בעיה אם בשביל שתראה מקובל אתה רוצה לשלם מס בסדר גמור. אבל אני לא כל כך מפריע לי בשביל לא לשלם מס .כמה דקות בודדות להיראות לא לענין כל כך .ואם בגלל שזה לא מקובל הם יעצרו אותי. עדיין אני לא מבין מה הם יכולים לענות לי על זה אני צריך את העגלה לדברים שלי לסחוב .עוד הפעם אני אין לי ניסיון אני אומר מה אני חושב

קאלישית

משתמש פעיל
הביאו לי עגלה פתוחה מאמריקה לא עשו שום בעיות.
לא ממליצה בכלל לקנות שם.
העגלה שלי שבורה ואין לי למי לפנות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה