עזרה לגרושים/ות שבתוכינו ולמי שרוצה / יכול לעזור

בי. נ

משתמש צעיר
בנוסף לכל האמור
גם בשביל למצוא שידוך מומלץ מאד שכמה שיותר חברים וסובבים ידעו על כך
בפרק ב' המון פעמים השידוך מגיע מחברים במעגלים שונים ולאו דווקא משדכן.
נכון.
אמש התארס חבר שלי גרוש כהן, בזכות מישהו ששמע ממישהו וכו'.

התותחן שבקצפת

משתמש פעיל
בנוסף לכל האמור
גם בשביל למצוא שידוך מומלץ מאד שכמה שיותר חברים וסובבים ידעו על כך
בפרק ב' המון פעמים השידוך מגיע מחברים במעגלים שונים ולאו דווקא משדכן.
ממש ככה !! הרבה מחברים / מכרים / משפחה - פחות משדכנים - אגב שדכנית אחת נסתה לדחוף לי שידוך בלי קשר ולחצה עליי - מאז יקרד לי הטעם בשדכנים - מעדיף לשלם להם דמי שתיקה 7,000 שלא יחפרו במח ויגרמו להתחתן בעיוורון

התותחן שבקצפת

משתמש פעיל
ווואו על זה נאמר חבר אמיתי, ורק חבר אמיתי באמת יכול לעשות את זה כדי שזה לא יפגע
הכל עניין של 'לקפוץ למים' בלי פחד, זה קשההההה אבל מסתבר שאפשרי וזה עושה רק טוב
אני קפצתי את זה מבחירה ברוך ה' אחרי שההורים שלי לחצו עלי כי הם ידעו שאם אני לא אעשה את זה עכשיו אז לא אעשה את זה אף פעם. רק בזכותם אני היום בקשר כל כך קרוב עם החברות שלי :)
בלי זה גם אני הייתי מסתירה את זה, מי יודע עד מתי?
הפחד הוא מובן, לא יודעים לאן נכנסים וצריך לזה הרבה כח!!!
תמיד יהיו את אלה חסרי טאקט אבל כשיש כח ממקום אחד זה נותן כח גם למקומות אחרים...
כן - זה רק חבר קרוב יכול כפי שציינתי באינסטינק שני קלטתי מייד את מטרתו וזרמתי מול איזה 10 חברה שישבו נוכחים לכל הסיטואציה המביכה הזו - אבל שווה - היום אין לי בושה כלל !!!
ותודה על האשכול הוא מהמוסיפים כח:)
תודה - שמח שלמוע - לא ידעתי עד כמה הוא יהיה תועלתי...

התותחן שבקצפת

משתמש פעיל
אגב אני מתכננן היום זיץ 10 בערב עם חברה [במרפסת של המדינה - מקום מדהים ] לכבוד ראש השנה - חברה גרושים איכותיים מי שרלוונטי לו אעדכן פרטים

ככל שנצא - נתאוורר - ניפגש [ נחסוך בדידות - ] יוקל לנו - חיים שמחים ומאושרים יותר

יש כבר כמה נגנים - כל מי שמנגן מוזמן וגם מי שלא - לפרטים שלחו S4037302@

נערך לאחרונה ב:

חנה גרמן

משתמש רשום
שמעתי מגרושה מבוגרת שפעם לא היה כמעט גרושות וזה היה להרגיש בודד
היום נהיה יותר גרושים וגם נהיה יותר מודעות לכל נושא וכן יש מקומות להביע את התחושות אז יותר קל [כמובן עדיין קשה מאוד!!!]

התותחן שבקצפת

משתמש פעיל
שמעתי מגרושה מבוגרת שפעם לא היה כמעט גרושות וזה היה להרגיש בודד
היום נהיה יותר גרושים וגם נהיה יותר מודעות לכל נושא וכן יש מקומות להביע את התחושות אז יותר קל [כמובן עדיין קשה מאוד!!!]
פעם היו מחביאים את זה יותר..... היום פחות - אבל גם על כל גרוש וגרושה לנסות כמה שיותר להכיר חברות / חברות ולצאת לטייל לבלות - אצלי זה ממש השתנה מאז שהכרתי חברים טובים - כבר טסנו יחד - יצאנו לטייל - לבלות שבתות וכו' החיים מאוד מאוד מאתגרים !!! אבל עם חברים זה קל יותר בהרבה יחסית - ועדיין לא יורד כלום ממה שקורה בכריות של כל אחד ואחת בלילה כשאף חבר/ה ליד
בידינו לשנות את המציאות - עם מודעות של הסביבה יותר וכל אחד/ת לעצמו/הבע"ה נועיל מאוד

חנה גרמן

משתמש רשום
אני מאד אשמח לארח לשבת שאחרי ראש השנה, לסעודה אחת או שתים. לא כולל לינה. מבחינתי אפשר גם גרושה עם ילדים (2-3 כזה...)
טעים ונעים אצלנו :)
מכירים מישהי שתרצה?
במודיעין עילית.
כל הכבוד [מצוה גדולה לימי הדין]

כל יום

משתמש רשום
אני רוצה לשתף אותכם בתהליך שאני עברתי על מנת להסיר את הבושה - תהיו בהלם !!!

מבלי לשפוט כי בכל מקה מי שלא עבר את זה לא יבין...
התגרשתי... בשעה טובה.... אחרי כל הסבל וכו'... באתי לבית כנסת ידיד שלי גדול מני ב10 שנים כזה... שתמך בי רבות !!! שעות ע''ג שעות בלי הגזמה -- בשעות א שעות וכו'...
איך שאני מגיע מול כולם נותן לי יד הוווו אוהה !!! מזל טובבבבב !!! (y)(y)(y) מול כוווווווולם !!!!! בשניה הראשונה בפנים קפאתי !!! ואווו לזה לא ציפיתי - !!! הייתי בהלם ! לא ידעתי מה לעשות אבל באינסטינקט שני מייד הבנתי את מטרתו הוא הרי חבר שלי ובטוח לא יבייש אותי ככה !!! הבנתי את מטרתו ומייד זרמתי התחלתי לברך אותו חזרה וזרמתי כאילו אני בעל שמחה חח וכו''' ככה מול כל הקהל... שהיו בהלם מוחלט מחבר שלי !!
אח"כ הוא עשה לי עוד כמה קטעים [ החברה העירו לו בשקט שיפסיק מיידית והוא מבייש אותי - הוא בא לשאול אותי בשקט אם אכן זה מפריע לי עניתי לו כן בוודאות ! אבל תמשיך !!! ]
ומאז בזכותו אני מסוגל להסתובב בבית כנסת מול כולם ולרגע לא מגיש שלא בנח מעצם זה שאני גרוש
צריך כתפיים רחבות והכרות עמוקה בשביל לעשות מה שחבר שלי עשה - רק משתף את החכמה והתעוזה של חבר שלי שבזכותו אני חופשי בבית כנסת

אין מה לשפוט כאן !
שמור על הידיד הזה ובעיקר על הידידות ביניכם הוא פשוט נכס

טובים דודיך

משתמש רשום
פעם היו מחביאים את זה יותר..... היום פחות - אבל גם על כל גרוש וגרושה לנסות כמה שיותר להכיר חברות / חברות ולצאת לטייל לבלות - אצלי זה ממש השתנה מאז שהכרתי חברים טובים - כבר טסנו יחד - יצאנו לטייל - לבלות שבתות וכו' החיים מאוד מאוד מאתגרים !!! אבל עם חברים זה קל יותר בהרבה יחסית - ועדיין לא יורד כלום ממה שקורה בכריות של כל אחד ואחת בלילה כשאף חבר/ה ליד
בידינו לשנות את המציאות - עם מודעות של הסביבה יותר וכל אחד/ת לעצמו/הבע"ה נועיל מאוד
אני דווקא הבנתי אחרת, ברגע שמתחברים הרבה גרושים ביחד וכן גרושות יורד הרבה אופציות של שידוכים כי שומעים רק צד אחד מהחברים כך שמכל הרשימה של הגרושות יורד עוד 20 שהם היו נשואות לחברים ואף אחד לא יבגוד בחבר שלו וכן הוא רואה את החבר שהוא הבסדר. תחשבו על זה אני מדבר בתור אחד שהייתי גרוש עד לא מזמן.

מצחיק מאוד

משתמש חדש
קראתי את כל הנאמר לפני ויש בידי כמה מסקנות
1. תמיד קל לשפוט בן אדם בלי להיות במקומו
שאף אחד לא יתנסה בגהינום של האם להתגרש או להמשיך לסבול בשביל הסובבים אותך ילדים הורים חברים וכו'
לכל הצדקנים שיודעים לצטט פסוקים מאמרים וצידוקים למה זה לגיטימי להתעלם או לקבוע מה היה צריך להיות
עדיף שתשקיעו את כל המרץ בלעזור ללא שפיטה ופשוט להיות אנשים טובים גם שזה לא תמיד "מצטלם יפה "
2. לכל המתמודדים או המיואשים כבר... בסוף החושך מחכה אור גדול מנסיון...
ותמיד יש תקווה בלי להתייחס לסטטיסטיקה האיומה והמוטעית ברובם מגרשים בסוף בזיווג שני
החיים הם לא טבלת אקסל אל תתנו לאף אחד להחליש אתכם בדרך

התותחן שבקצפת

משתמש פעיל
שאף אחד לא יתנסה בגהינום של האם להתגרש או להמשיך לסבול בשביל הסובבים אותך ילדים הורים חברים וכו'
לכל הצדקנים שיודעים לצטט פסוקים מאמרים וצידוקים למה זה לגיטימי להתעלם או לקבוע מה היה צריך להיות
עדיף שתשקיעו את כל המרץ בלעזור ללא שפיטה ופשוט להיות אנשים טובים גם שזה לא תמיד "מצטלם יפה "
ותמיד יש תקווה בלי להתייחס לסטטיסטיקה האיומה והמוטעית ברובם מגרשים בסוף בזיווג שני
חיזקת אותי !!!

טובים דודיך

משתמש רשום
שמור על הידיד הזה ובעיקר על הידידות ביניכם הוא פשוט נכס
אני עשיתי את זה אחרת ( אני לא ראיה כי אדם חזק מאוד בטבעי) פשוט עדכנתי בקו של השיעור ובקשתי מכל אחד שיתקשר ל
אמת ויציב חזק ביותר!
גם אני הייתי בתוך הסיפור הזה עד לא מכבר שנים שהייתי גרוש ולא חלמתי על נישואין כלל וכלל עד שהחלטתי פשוט להסתובב רק סביב אנשים שמחזקים אותי ומדברים רק חיובי על נישואין וכך מצאתי לעצמי את השביל הנכון ואני אומר מניסיון זה היה שווה יש אנשים נורמליים בעולם. חזקו ואמצו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה