התייעצות לב של אמא שדואג

מצב
הנושא נעול.

חגית מ.

אוטומציות לעסקים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ללכת לפי תחושות בטן - התחושות של האמא תמיד נכונות ובטח בקשר למטפלות! זה כמעט האנדיקציה היחידה.
כי יכול להיות רע לילד גם כשמחליפים לו טיטול בזמן ונותנים לו אוכל.....כשלא שמעתי בקול תחושות הבטן וריחמתי על המטפלת ולא היה לי נעים ממנה.... הצטערתי. ולפעמים העובדות עצמן התגלו לי בשלב יותר מאוחר.
צריך לחשוב נטו על הילד!

הגרפולוגית

משתמש פעיל
כמנהלת מעון לשעבר ורכזת משפחתונים בהווה,
מבינה את ההתלבטות שלך- היא באמת מורכבת וקשה.
לדעתי אם הילדה הולכת שמחה לגן ומתלהבת לראות את בעל המטפלת תבדקי טוב טוב לפני שאת מוציאה, כי לפעמים המטפלת חמה ודואגת (שזה הכי חשוב) ויש כמה דברים בהתנהלות שהיא צריכה ללמוד.
תגיעי לגן שוב באמצע היום כי מפעם אחת קשה להסיק מסקנות (למה לנו לא קורה שהילד שלנו מסתובב בחופש עם טיטול מפוצץ? ;) ). וכמובן שאת יכולה גם להקשיב מאחורי הדלת- זה אומר המון!
לגבי השעות את צריכה להיות מאוד תקיפה ואם זה לא מתקבל- לדבר עם הרכזת, תגידי שאת צריכה להתחיל לעבוד ב- 7:30.
תבררי כל יום עם המטפלת מה היא אכלה ומתי, מאוד מאוד הגיוני שהיא אכלה טוסט שלם כי היא מחקה את הילדים האחרים במיוחד שהבנתי בין הדברים שביתך חברותית מאוד. כשיש ילד עם הפרעות אכילה- הפיתרון הוא להושיב אותו ליד כולם כשהם אוכלים ואז הבעיה תיפתר
לגבי היום חופשי- אולי בטעות היא שכחה להגיד לך... הרכזת מודעת לזה? לי בתור אמא לא היה כ"כ אכפת כי הרי גם במעון יש יום חופשי לכל מטפלת.
כתבת שהיא צועקת לעצמה שקט, אולי היא למדה את זה מהילדים בגן? זה מזכיר לי שכשאני הייתי מטפלת אמא התלוננה לי שביתה סוגרת בובה בתוך השרותים וזה סימן שאני סוגרת ילדים בתוך השרותים:unsure:
וכמובן הרעיון להביא לה משחה ולהגיד לה שהרופא אמר להחליף כל שעתיים זה רעון מעולה!
ושוב הכי הכי חשוב לבדוק שהיא חמה ואוהבת לילדים כי זה הכי קריטי יותר מהכל!!
את כל ההתלבטויות והחשדות תעשי כמובן בינך לבין עצמך ואל תערבי בהן בכלל את ביתך כדי לא לפגום באמון שיש לה במבוגרים.
ויש מצווה לדון לכף זכות- אז למה רק במטפלות הרבה הורים מתקשים לקיים אותה??

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
להוציא אותה בדחיפות!!! ואם הילדה ככה צועקת בבית זה סימן יותר גרוע!
לא באה להלחיץ אבל לפי דעתי לא להשאיר אפילו יום אחד. והייתי אומרת למטפלת למה אני מוציאה אותה.
ואולי אפשר להתלונן בתמת. אבל בשביל זה צריך לשאול רב, כי זה באמת לטובת הילדים שאצלה. מטפלת כזאת אסור לה להיות מטפלת!!
בהצלחה

הודיה 482

משתמש מקצוען
כי הלב שלנו מרגיש
והילדים קטנטנים וחסרי ישע
ולנו כהורים יש את האחריות עליהם
ושומעים סיפורים
אני שהייתי תינוקת ההורים שלי תפסו על חם את המטפלת שמה אותי ועוד תינוקת בשירותים
חשוך
תינוקת פחות בגיל שנתיים אני לא יודעת איזה גיל.

YNG

משתמש פעיל
אז יש לך גם סיוטים מהעבר שלך...שימי לב אם הם לא משפיעים על מחשבות לגבי הגננת של הבת שלך.
אני גם פחדנית וכל תחילת שנה לא רגועה עם הגננת החדשה, הרבי החדש בחיידר והמטפלת במעון, משגעת את המנהלת ובוכה לחברות.
לאמא לוקח זמן להתרגל לצוות שהיא מפקידה בידם את ילדיה, והיו לי חששות שלאחר תקופה גיליתי שהם לשווא.
כמובן שיש צורך להיות עירניים ולבדוק לעומק אם יש סימנים מחשידים.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
את יכולה גם לנסות לשים מקליט
באיזה היתר?
היא יכולה להוציא אותה אם היא חושדת והיא יכולה לנסות לבדוק אותה בכל מיני דרכים.
המטפלת נמצאת בביתה הפרטי, מנהלת שיחות אישיות עם בעלה או עם מי שבא לה,
היית רוצה שיקליטו אותך כשאת בבית שלך במשך כמה שעות בלי שתדעי?

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני במקומך - מחר הילדה לא הייתה שם כבר. ואח"כ הייתי חושבת מה להגיד.
אני חושבת שגם אם תגידי לה על דברים ספציפיים ואותם היא תשנה זה לא העניין. אם אי אפשר לסמוך עליה אז אי אפשר לשים אצלה את הילדה. אם האווירה היא שהיא מזניחה ומעבירה את הימים ולא באמת אכפת לה - אז היא לא מתאימה לתפקיד ובשום אופן לא יכולה לטפל בילדה שלך.

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אפילו שהיא שכנה בבניין?
כן, כי אחת כזאת צריכה לדעת שזה לא בסדר מה שהיא עושה. זה באמת לא נעים אבל לפי דעתי אין ברירה.
אולי תשאלי רב גם על זה. אבל להוציא את הילדה דחוףףף. אני עם דמעות רק מלקרוא מה שכתבת

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
באיזה היתר?
היא יכולה להוציא אותה אם היא חושדת והיא יכולה לנסות לבדוק אותה בכל מיני דרכים.
המטפלת נמצאת בביתה הפרטי, מנהלת שיחות אישיות עם בעלה או עם מי שבא לה,
היית רוצה שיקליטו אותך כשאת בבית שלך במשך כמה שעות בלי שתדעי?
היא לא צריכה להקשיב לשיחות עם בעלה! מותר לה לדעת מה עם הבת שלה, ולהעביר שזה מגיע לשיחות אישיות!
לא מדברת על זה שהגננת בשעה הזאת אמורה להיות עם הילדים ולא בשיחות אישיות עם כל מיני אנשים

שלומי מרום

משתמש מקצוען
אף אחד לא מתכוון להכליל ח"ו,
ב"ה שהתברכנו במטפלות ירא"ש מנוסות ומוכשרות שנותנות לילדים חום אהבה וכל מה שנצרך בלי גבול וסוף,
הן ראויות לכל הערכה!!!
מצד שני צריך לסמן ולבער את העשבים השוטים, כמובן אחרי בדיקות ואחרי נסיון לדון לכף זכות ובלי למהר לשפוט...

הודיה 482

משתמש מקצוען
אז יש לך גם סיוטים מהעבר שלך...שימי לב אם הם לא משפיעים על מחשבות לגבי הגננת של הבת שלך
אין לי סיוט אני לא זוכרת
זה עובדה ומצטרף לעוד הרבה סיפורים ופתחו כאן אשקולות שלמים על סיפורים.
היא היתה במעון שעה שעברה
והתחילת השנה במעון אחר (כי עברנו דירה) מעון מקסים מטפלות מהממות
הילדה התרגלה מהר. גם במעון הישן הרגשתי שטוב לה.
היה מקרה לא נעים עם אחת המטפלות פניתי למנהלת וזה סיפור של של שתי מטפלות שרבו אחת עם השניה בכללי
והיה מפריע למטפלת שהבת שלי אוהבת גם את המטפלת השניה (זאת שהיא רבה איתה)
אבל יש לך למי לפנות, זה מעון.
יש מנהלת הסברתי שזה שהן רבות בניהן לא אמור להשפיע על הבת שלי
וב"ה זה הסתדר. היו שם כמה מטפלות מקסימות שכולן אהבו אותה והיא אהבה אותן והיא הרבה יותר קטנה.

הודיה 482

משתמש מקצוען
אני חושבת שגם אם תגידי לה על דברים ספציפיים ואותם היא תשנה זה לא העניין. אם אי אפשר לסמוך עליה אז אי אפשר לשים אצלה את הילדה. אם האווירה היא שהיא מזניחה ומעבירה את הימים ולא באמת אכפת לה
מסכימה עם כל מילה.
באמת נראה שלא יעזור הערה

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
היא לא צריכה להקשיב לשיחות עם בעלה! מותר לה לדעת מה עם הבת שלה, ולהעביר שזה מגיע לשיחות אישיות!
לא מדברת על זה שהגננת בשעה הזאת אמורה להיות עם הילדים ולא בשיחות אישיות עם כל מיני אנשים
אוי, באמת, זה לא ממש מציאותי לדלג.
ואף אחד לא חושב שמטפלת במשך 8 שעות לא משוחחת עם בעלה או לא עושה שום טלפון עם רופא.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין צורך לשים מקליט וכו', את לא מנסה להרשיע אותה או וואט-אבר
לא טוב לבת שלך שם והיא כאישה ושכנה יכולה להיות מהממת וכיפית ואוהבת ילדים
אבל כגננת של הבת שלך- זה לא עובד.
את לא צריכה ללכת לספר להורים אחרים אלא אם כן הרב יגיד לך, למפקחת זה בסיסי לומר וגם זה תבדקי עם הרב
ומותר לך להוציא אותה ממנה בלב שלם. זה לא חתונה קטולית...

לארג'

משתמש סופר מקצוען
יש מיעוט נשים שיותר נחמד להם לעבוד מהבית וללא אהבה לילדים אלא לכסף
וזה בדיוק כל התסמינים שמוכיחים שהיא מהקבוצה הנ"ל..
מציע לך להוציא מיד,היא צריכה להתבייש לא את,(תמצאי תירוץ של זמנים וכו')

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה