עזרה לב לאחים - מתחברים למהפכה

רחשי הלב

משתמש מקצוען
הזוי.... בקושי הצלחתי להתנתק מהמסך. כל חצי שניה תרומה חדשה!! ובאלו סכומים!
מי כעמך ישראל....
ולפסימיסט ההוא מלמעלה, אוטוטו הם ב-3 מליון, אחרי פחות מחצי הזמן. וכמובן שהמרץ רק מתגבר משעה לשעה (אני לדוגמא ראיתי את הפרסומים כאן ובעוד מקומות ולא עשיתי עם זה כלום. בשניה שקיבלתי טלפון ממישהו שביקש להתרים אותי, ההוא עוד לא גמר את המשפט וכבר נכנסתי לקישור של מודיעין עילית ושמתי כמה מאיות).

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
אני לדוגמא ראיתי את הפרסומים כאן ובעוד מקומות ולא עשיתי עם זה כלום. בשניה שקיבלתי טלפון ממישהו שביקש להתרים אותי, ההוא עוד לא גמר את המשפט וכבר נכנסתי לקישור של מודיעין עילית ושמתי כמה מאיות
אשרינו שזכינו!!!!!
יישר כח!

• תודה
Reactions: mgv

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
לא
לעת עתה נראה שהיעד אינו בר השגה...
לא חבל לחבל בהרגשות החיוביות?
הכל עדיין פותח...
יש שתי ימי התרמה
ואם השגנו שליש היום ושליש מחר באשראי, אני מאמינה שיש עוד שליש נוסף בהעברות ותרומות בדרכים אחרות.
יהודי אף פעם לא מתייאש.
אז בבקשה...
תנו לנו להרגיש שהכל עוד אפשרי

עימוד ספרים

משתמש פעיל
סליחה. מתנצל.

לא שמתי לב שיש יום נוסף, חשבתי שבעוד קצת יותר מארבע שעות ההתרמה נסגרת.

כשמדובר רק ביום הראשון וגם הוא עוד לא נגמר, היעד סביר בהחלט. בסוף תמיד תורמים יותר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
₪3,388,013

תמשיכו!!!!!
זה מפעים.
אני עומדת בדף הראשי של הקמפיין וכל רגע קופצת לי עוד תרומה!!!
לא יאומן!
עם ישראל במיטבו!

אבינדב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
מתקרבים ל3.5 מליון, שזהו היעד של היום הזה. אשריכם ישראל.

תרומה לכל סניף הולכת ישירות לארגון, ולא לשום דבר אחר, גם לא לסניף עצמו. יש תחרות בריאה בין הסניפים, מי יצליח לגייס יותר... ב"ה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
3,501,965!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מי כעמך ישראל!

מיטל, ה"בת" שלי בלוד, אומרת לכם תודה!!!!

yes h

משתמש פעיל
עריכה תורנית
3,501,965!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מי כעמך ישראל!

ממש מרגש לראות את הקצב של העדכונים, וכיצד המספרים מקפצים.
רק שאלה קטנה למחשבה--

כיצד יתכן שהמספר הוא לא זוגי, אם כל שקל מכפיל את עצמו.

מה אתם אומרים??

דעת

משתמש פעיל
רעיון.
אולי לבקש מבעלי הו"ק וכדו' (אני נמנה עליהם)
לרכז תרומה שנותנים ממילא ולתרום במסגרת הקמפיין בשביל ההכפלה.

nechama3048

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי כי יש כאלו שתורמים בדולרים- והסכום עובר המרה ועיגול.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה