דרוש מידע לבוא לטיפת חלב ללא תור וללא פנקס חיסונים – אפשרי?

בשלווה

משתמש רשום
אתם באים לפעמים ללא תור (כשרק אז מסתדר לבוא) או ללא פנקס חיסונים (במקרה ושכחתם)?

או אחד מהם? – מה מהם?

תודה

chaia

משתמש מקצוען
אתם באים לפעמים ללא תור (כשרק אז מסתדר לבוא) או ללא פנקס חיסונים (במקרה ושכחתם)?

או אחד מהם? – מה מהם?

תודה
ללא פנקס חיסונים- קרה לי והכל היה בסדר, האחיות ממילא מתעדות הכל במחשב.
ללא תור- זה יכול להיות גזל זמן של אלו שהזמינו תור ונאלצות להמתין בגללכם (היה לי פעם אחת שהזמנתי תור מוקדם בבוקר כדי לא לאחר לעבודה, ובגלל מישהי שהגיעה ללא תור, 'רק לחיסון זריז', איחרתי לעבודה)

בשלווה

משתמש רשום
הבנתי וגם שמעתי שיש אפשרות להיכנס לרגע רק לחיסון וללכת... בלי תור מראש.
יש כאלו שעושים כך. חשבתי שיש אפשרות גם ללא הפנקס. הכל על אותו הדרך... (להיות מאחרי זה ללא כאב ראש מיותר).

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הבנתי וגם שמעתי שיש אפשרות להיכנס לרגע רק לחיסון וללכת... בלי תור מראש.
יש כאלו שעושים כך. חשבתי שיש אפשרות גם ללא הפנקס. הכל על אותו הדרך... (להיות מאחרי זה ללא כאב ראש מיותר).
אין סיכוי ,
יתנו חיסון בלי לבדוק אם הילד כבר קיבל את זה ????
יגרמו לאפשרות שיחסנו אותו בעתיד שוב כי החיסון הנוכחי לא נרשם ????
אתם מוכנים להפקיד את בריאות הילד שלכם בידי אנשים ש(לדעתכם) מתנהגים בצורה חסרת אחריות שכזו ????

שנה שנה

משתמש צעיר
אין סיכוי ,
אתם מוכנים להפקיד את בריאות הילד שלכם בידי אנשים ש(לדעתכם) מתנהגים בצורה חסרת אחריות שכזו ????
הכל רשום להם במחשב

chaia

משתמש מקצוען
אין סיכוי ,
הכל רשום במחשב, גם החיסונים וגם המעקב גדילה
כבר כמה פעמים הגעתי בלי פנקס חיסונים והכל היה בסדר.

אמא למתוקיםם

משתמש צעיר
העניין שכיום הכל במחשב,
נכון אבל האחות טענה שאם אני פעם אחת אצטרך לדעת דחוף איזה חיסון אם הילד מחוסן או לא וטיפת חלב היה סגור ועוד כל מיני טיעונים תכל/ס לא נתנה לי לחסן

פותחת האשכול שאלה אם אפשרי לבוא בלי פנקס אז אם זה בבית שמש שתדע!

צחית

משתמש מקצוען
זה תלוי כל מקום לפי האחות באותו זמן
מוזר שאף אחד לא כתב שהסכימו לו לקחת את החיסון
לבית שיתן לבד לילד

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כששכחתי פנקס עשו את כל המעקב גדילה, ואמרו לי לחזור מאוחר יותר לחיסונים עם הפנקס.

תחצ

משתמש פעיל
נכון אבל האחות טענה שאם אני פעם אחת אצטרך לדעת דחוף איזה חיסון אם הילד מחוסן או לא וטיפת חלב היה סגור ועוד כל מיני טיעונים תכל/ס לא נתנה לי לחסן

פותחת האשכול שאלה אם אפשרי לבוא בלי פנקס אז אם זה בבית שמש שתדע!
אגב, מה הרעיון של פנקס חיסונים?
למה זה לא נמצא בכרטיס מגנטי, כל הפירוט על החיסונים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה