תח"צ לא עובד לי החופשי חודשי ארצי

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
אני הטענתי אתמול חופשי חודשי ארצי והיום בבוקר נסעתי בתוך ירושלים וירד לי מערך צבור (התקשרתי ל*8787 והם אמרו לי שיש תקלה ) האם עוד מישהו נתקל בזה /או מישהו יכול להגיד שזה כן עבד לו
יש לציין שיש לי סטודנט רגיל אולי בגלל זה משהו נתקע

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
1659337010003.png

חתונה

משתמש רשום
יש תקלה כרגע במערכות.
גם למי שיש חופשי, נגבית לו נסיעה בערך צבור (לא לכולם)
כרגע ההוראה שלמי שיש חופשי, לא לתקף באוטובוסים ובמידה ויעלה פקח לעדכן אותו כי יש חופשי.
לגבי מי שכבר נגבה לו יבוצע החזר בהמשך...
כנ"ל לגבי מי שהטעין אתמול בשעות הלילה ולא זוכה בהנחת הערך צבור

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
בבני ברק (דן) עובד תקין

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי זה קרה,
פרופיל רגיל בבני ברק

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אוחח... אותו דבר היה כשעברו בירושלים מכרטיסיה לערך צבור. (בפיגור אחרי כל הארץ)
לא הפעילו נכון את הקוד במכשיר באוטובוסים, ולא היה מעבר...
ובמקום לקחת אחריות ולטפל בזה, אז מי שזה קרה לו שיביא הוכחה... (כאילו שהם לא יכולים לבדוק בעצמם) ויבוא למשרדים ויחזירו לו.. (שיעשו לו הזמנה במקוון? מה פתאום! למה שהם יטרחו):mad::mad:

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
היום בבוקר לא היה אפשרי להטעין חופשי חודשי בכלל!!
נסעתי בלי לשלם
כי אין לי שום צורך בהטענת ערך צבור כרגע (ועוד כשהוא במחיר מלא)

sap13

משתמש מקצוען

mina

משתמש מקצוען
אני היום נסעתי באוטובוס.
היו לא מעט אנשים שהתלוננו על העניין
הנהג החזיר לכולם את החיוב באותו הרגע
ואח"כ הודיע שמי שיש לו חופשי ארצי שלא יתקף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה