שיתוף - לביקורת לא מה שציפיתי

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
"אני מרגישה שזה לא עובד, פשוט לא עובד, כאילו משהו בכל המערכת הזו מקולקל, כאילו רקוב הכל מהיסוד"

היא הטיחה אגרוף זעם באויר, פיה התכווץ בתסכול.

"הוא מתחילה לא היה משהו, תמיד הוא לא לגמרי עמד בציפיות,

כשראיתי אותו בפעם הראשונה, כל כך התרשמתי, וסתם. סתם. כלום ממה שראיתי אז לא קורה היום, כאילו עבדו עליי, ועוד כמה אבא שלי שילם עליו, לשווא"!

"אז, הוא היה כל כך חם וכאילו התקרר בו משהו, לא מה שציפיתי שיקרה, ועוד תוך כמה חודשים"

היא סגרה את התנור והוציאה מהשקע, הוא לא עובד יותר, אין מה לנסות".

נערך לאחרונה ב:

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מהיום הראשון שלו איתה רק היתה מסתובבת סביב עצמה בלי להגיד מילה. גם כשכבר הפסיקה שמעו ממנה רק ציוצים כאלה.
באופן כללי היתה מרובעת, תמיד היתה צריכה לדעת את התוכנית מראש ואי אפשר היה לעצור אותה באמצע.
לידה תמיד הכל היה קר ורטוב, או מלוכלך.
בלי מילים היא שידרה תמיד, אני סחוטה סחוטה...
אף פעם לא עשתה שום דבר מיוזמתה עד שלחץ עליה.
הוא סבל הכל בשקט, התכופף אליה.
לפעמים היה הולך לשכן למעלה, פורק אצלו את כל מה שהצטבר לו ממנה. השכן היה מקבל הכל בשתיקה, והאוירה אצלו תמיד היתה חמימה ונעימה.
וזה עדיין ככה לאורך ימים טובים.

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מהיום הראשון שלו איתה רק היתה מסתובבת סביב עצמה בלי להגיד מילה. גם כשכבר הפסיקה שמעו ממנה רק ציוצים כאלה.
באופן כללי היתה מרובעת, תמיד היתה צריכה לדעת את התוכנית מראש ואי אפשר היה לעצור אותה באמצע.
לידה תמיד הכל היה קר ורטוב, או מלוכלך.
בלי מילים היא שידרה תמיד, אני סחוטה סחוטה...
אף פעם לא עשתה שום דבר מיוזמתה עד שלחץ עליה.
הוא סבל הכל בשקט, התכופף אליה.
לפעמים היה הולך לשכן למעלה, פורק אצלו את כל מה שהצטבר לו ממנה. השכן היה מקבל הכל בשתיקה, והאוירה אצלו תמיד היתה חמימה ונעימה.
וזה עדיין ככה לאורך ימים טובים.
מקסים!!!

אולי מעניין אותך גם...