דרוש מידע לא מבינים מדוע הסוללה נגמרת כ"כ מהר?, מידע ועצות שאולי יעזרו לכם:

תלתלית

משתמש רשום
@פצוץ אשמח ממש אם תענה למה ששאלתי...
יש לי מחשב נייד של לנובו. כבר כמעט שבוע שהוא לא נדלק לי.
כלומר, כשאני מדליקה אותו רואים את הרקע של מסך הנעילה וחוץ מזה אין כלום. לא אפשרות ללחוץ על הגדרות או משהו כזה.
האם המחשב חייב תיקון? ומן הסתם אחרי התיקון אני לא אוכל לחזור ולראות איפה גלשתי לצערי, ז"א המחשב יחזור כמו חדש בערך, נכון? הייתי באמצע לשלוח מייל חשוב ודחוף וזה כל כך מתסכל.

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
היות וזה מידע קצת מסובך-
שלחתי לך פיתרון בהודעה פרטית,

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נראה לי נכנסו לי פירורים למקשים של המחשב הנייד, עכשיו הם מידי פעם מעכבים לי את ההקלדה.
מה עושים?

תמר.

משתמש חדש
אשמח לעזרה
יש לי טלפון שיומי כשר מקשים ופתאום המקש הימני למעלה לא עובד או שהוא נלחץ מלא פעמים לבד
מה אפשר לעשות כדי לתקן את הטלפון?
תודה רבה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נשפך לי שמן על המסך של המחשב הנייד,
ואחרי כמה ימים התחיל לצוץ בתחתית המסך משהו שדומה לסימני מים. (בינתיים הכל תקין, רק סימן שדומה לרטיבות פנימית).
מה עושים?

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נשפך לי שמן על המסך של המחשב הנייד,
ואחרי כמה ימים התחיל לצוץ בתחתית המסך משהו שדומה לסימני מים. (בינתיים הכל תקין, רק סימן שדומה לרטיבות פנימית).
מה עושים?
מה קורה כרגע, עם המחשב?

פרסום שנהב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
פלאפון נוקיה 208,
משום מה צריך להטעין אותו כל יום גם בלי לדבר הרבה,
למה?
קשור לסוללה?

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלום, שניה לפני הקניה:
אני מתמחה בתחום המדיה - אלקטרוניקה, - תיקונים,
ואשמח לענות לשאלות בנושאי פלאפונים, כבלים,
מטענים ניידים, סוללות,
וכל מה שמסביב.
מקפיץ---- פנוי לשאלות!

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מה קורה כרגע, עם המחשב?
טוב, התחלתי להתגעגע לתקלה הזו,
בינתיים היה לי פאשלה רצינית הרבה יותר:
הכנסתי את המחשב בחופזה לתיק, ושם היה כבל קטן שנדחף וחסם אותו מלהיסגר, כשפתחתי את המחשב בפעם הבאה כל הציר הימני התפרק לרסיסים.
הלכתי למישהו שרצה לתקן לי ב250 ש"ח, הוא הכניס שם ברגים, אבל הפאנל האחורי של המחשב התפורר גם הוא אז הוא לא לקח ממני שקל.
אתמול הקב"ה שם לי רעיון בראש ושמתי חומר מתקשה כפלדה שיחבר בין הציר לבין המחזיקים של המסך, ובינתיים זה מחזיק בסדר.
למי שרוצה לדעת מדובר בחברת ACER שמייצרת מחשבים כנראה מאותו חומר שמייצרים את הצלחות החד פעמיות.

ולגוף העניין הקודם: השמן כנראה השאיר כמה כתמים בתחתית המסך ועוד פס אלכסוני בצד אחר של המסך.
ובינתיים זה הנזק לא סוף העולם אפשר לחיות עם זה.

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
טוב, התחלתי להתגעגע לתקלה הזו,
בינתיים היה לי פאשלה רצינית הרבה יותר:
הכנסתי את המחשב בחופזה לתיק, ושם היה כבל קטן שנדחף וחסם אותו מלהיסגר, כשפתחתי את המחשב בפעם הבאה כל הציר הימני התפרק לרסיסים.
הלכתי למישהו שרצה לתקן לי ב250 ש"ח, הוא הכניס שם ברגים, אבל הפאנל האחורי של המחשב התפורר גם הוא אז הוא לא לקח ממני שקל.
אתמול הקב"ה שם לי רעיון בראש ושמתי חומר מתקשה כפלדה שיחבר בין הציר לבין המחזיקים של המסך, ובינתיים זה מחזיק בסדר.
למי שרוצה לדעת מדובר בחברת ACER שמייצרת מחשבים כנראה מאותו חומר שמייצרים את הצלחות החד פעמיות.

ולגוף העניין הקודם: השמן כנראה השאיר כמה כתמים בתחתית המסך ועוד פס אלכסוני בצד אחר של המסך.
ובינתיים זה הנזק לא סוף העולם אפשר לחיות עם זה

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כל עוד זה לא מפריע לראות המסך אין עניין להחליף

צ

משתמש פעיל
תודה רבה על האשכול!
C2 שחזר מתיקון של הרמקול וכעת א"א להדליק את הבלוטות', מעבירה להפעל ומיד חוזר לכבה- יש מה לעשות?
ובנוסף, המכשיר בן 3 שנים (משוחזר) קיבל דמנציה ומאבד כישורים לאט לאט, אפשר לעצור את ההתדרדרות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה