לא מאשרים לנו משלים משכנתא!!יש פתרון???

אברך מתמיד

משתמש חדש
לקחנו משכנתא של 530K בבנק הפועלים
שליש מההלוואה בריבית מאוד יקרה ובלי עמלת פירעון מוקדם והתכנון שלנו היה לסגור את החלק הזה גם בעזרת הלוואת משלים משכנתא של 75K בפריים מינוס חצי.
אחרי שחתמנו על המשכנתא בקשנו את הלוואת המשלים ונאמר לנו שלא מאשרים לנו כי אין לנו יכולת החזר!!
יש מה לעשות עם זה או שלהרים ידיים??
יש לציין שלקחנו יועץ משכנתא שטען לנו שהיינו צריכים לעדכן אותו קודם החתימה על המשכנתא שאנו מעוניינים גם בהלוואת המשלים.
(זכור לנו שכן אמרנו לו שאנו מעוניינים ועל סמך זה הוא עשה לנו שליש של ההלוואה יקר מאוד אבל הוא טוען שלא זוכר).
יש פתרון לזה??
וגם אשמח לדעת המומחים פה מי אמור לעדכן אותנו שעלינו לבקש הלוואה זו לפני החתימה על המשכנתא
אנחנו צריכים לדעת לבד או שבשביל זה יש יועץ שמקבל כסף?
כשפתחנו חשבון בפועלים בשביל המשכנתא הפקידה בבנק עדכנה שקיימת כזו הלוואה ולא עדכנה שצריך לבקש את זה לפני החתימה על המשכנתא!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני יכול לומר לך. במקרה אחר.. שלא רצו לתת. כשהתעקשו נתנו בסוף.
לא מכיר את התיק שלך במלואו . עד כמה גבולי ההחזר החודשי. וכו'. להתעקש ולשגע אותם לפעמים מצליח

אברך מתמיד

משתמש חדש
הבנק הסכים סוף סוף לתת לנו את ההמלצה על הלוואת משלים משכנתא.
לא לפני שהפקידה הוציאה את הנשמה ושאלה מיליון שאלות וטפסים וכו' עד שהסכימה להשתכנע שיש לנו יכולת החזר.
אבל אז נולדה בעיה חדשה -
מייד אחרי שבצענו את המשכנתא פרענו 45 אל"ש מחסכונות שהיו לנו .
כעת לא רוצים לתת את ההלוואת משלים משכנתא עד שניתן הסבר מה זה אמור להיות.
מישהו יכול לכתוב לי איזה הסבר כדאי לתת לבנק ?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה זה משלים משכנתא?אשמח להסבר
הלוואה רגילה בתנאים מיוחדים. בדרך כלל בין 50 ל 70 אלף . באחוזים בין פריים מינוס חצי למינוס אחוז. בלשון הבנק זה נקרא סינרגיה. וזה מגיע כבונוס לקיחת משכנתא

אביודה

משתמש מקצוען
הבנק הסכים סוף סוף לתת לנו את ההמלצה על הלוואת משלים משכנתא.
לא לפני שהפקידה הוציאה את הנשמה ושאלה מיליון שאלות וטפסים וכו' עד שהסכימה להשתכנע שיש לנו יכולת החזר.
אבל אז נולדה בעיה חדשה -
מייד אחרי שבצענו את המשכנתא פרענו 45 אל"ש מחסכונות שהיו לנו .
כעת לא רוצים לתת את ההלוואת משלים משכנתא עד שניתן הסבר מה זה אמור להיות.
מישהו יכול לכתוב לי איזה הסבר כדאי לתת לבנק ?
אפשר לשאול איזה סניף זה? גם לנו לא אישרו בגלל ההכנסות. על מי ללחוץ? נשמח מאוד לעזרה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אפשר לשאול איזה סניף זה? גם לנו לא אישרו בגלל ההכנסות. על מי ללחוץ? נשמח מאוד לעזרה
בגדול אם הלכת לבד בסניף שאתה מכיר תנסה עם מישהו מהבנקאים שאתה מכיר...
אם דרך יועץ סיכוי לא רע שיש לו בתוך הבנק מישהו ללחוץ.. למרות שזה לא מתפקידו. מותר לתת בונוס

102

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אלוף על חלל במסורבים
תבקש את משה (הוא הכי טוב)
בהצלחה!

משכנתא 10.JPG

שמיר

משתמש צעיר
תארגנו אישור מאיזה גמ"ח על נטילת הלוואה
מה הסיפור?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תארגנו אישור מאיזה גמ"ח על נטילת הלוואה
מה הסיפור?
מה הקשר.. זה רק מגדיל הוצאה חודשית..
אם כבר אז הרעיון של וואלך היה נכון. אישור כוילל לתקופה של 3 חודשים . והסינרגיה תקפה ל חצי שנה. חוץ מזה שעם הבן אדם הנכון אז מסדר לך בבנק הכנסת צ'יקים שתתקבל כהכנסה .........

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

וואלך משכנתאות

משתמש פעיל
הלוואה רגילה בתנאים מיוחדים. בדרך כלל בין 50 ל 70 אלף . באחוזים בין פריים מינוס חצי למינוס אחוז. בלשון הבנק זה נקרא סינרגיה. וזה מגיע כבונוס לקיחת משכנתא
בגדול על כל 100,000 ש"ח משכנתא, 10,000 משלימה, עד 75,000 ש"ח. [משכנתא 600,000 תקבל 60,000 ש"ח]

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לסקרנות. מה התמהיל שחתמת בשביל הקומבינה הזו של ההחזר להשוואה היקרה. מה הרביות של השאר?
וכמה שנים החזר במקסימום?
תלוי בבנקים. יש לך 8 שנים ויש לי 10-12. נראה לי שמזרחי נותנים לפעמים 15. לא סגור על זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה