"לא ליפול" - או - "מתנות בחושך"?

מצב
הנושא נעול.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
לא הבנתי מה התלהבתם מהעלילה של לא ליפול זה יותר תלוש מתלוש
תמיד כשמנסים לחקות קגב אינקוזיציה וכו' בסרטי נשים זה פשוט צחוק מהעבודה
מה גם שנשמע לי מאוד מאוווווד רחוק הסיפור שקרה שם
עלילת הרופאים היתה אמיתית זה כן, אבל כל השאר? איך בדיוק?
עוד דבר אחד למה כל כך חשוך כל הזמן?
בכל מקרה היה חמוד

לעומת זאת במתנות נהניתי במיוחד מקטעי הדרמה
גם שם היו קטעים תלושים כמו זה שהצליחו להבריח אותה מהכלא וכו'
כל השאר היה ממש יפה
וגם היו המון תובנות יפות, מקום להזדהות
מבחינת צילום עולה עשרת מונים

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י Dvori B;2068730:
ואם כן יש איזה קטע שהוא קצת מפחיד או אמור להיות מפחיד, אז כבר דקה מראש מתחילות צרחות מכל קצווי האולם (של כאלו שמכירות או שמעו מה הסיפור כנראה...) וכולם יודעים שצריך להתכונן כי עוד מעט יהיה משהו מפחיד....

סתם בנות נהנות לצעוק
פשוט הזוי לגמרי

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לי נמאס מכל הצרחות והפסקתי בגלל זה ללכת לכל הסרטים האלו

lizi

משתמש צעיר
אני הייתי במתנות בחושך,
האמת אני לא ממש יודעת מה היה שם כי לאורך כל ההקרנה הייתי עסוקה בלהרדים את הקטנה המסכנה שקפצה בבהלה מתוך שינה בגלל צרחות לא קשורות של בנות סמינר מתלהבות. :mad::eek::confused:
היה סיוט!!!
רק חבל על ה 60 ש"ח שבזבזתי שם!

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י lizi;2068831:
אני הייתי במתנות בחושך,
האמת אני לא ממש יודעת מה היה שם כי לאורך כל ההקרנה הייתי עסוקה בלהרדים את הקטנה המסכנה שקפצה בבהלה מתוך שינה בגלל צרחות לא קשורות של בנות סמינר מתלהבות. :mad::eek::confused:
היה סיוט!!!
רק חבל על ה 60 ש"ח שבזבזתי שם!

אז את הרעה מאחורי שהתינוקת שלה צרחה כל הזמן?!?!?!

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
לגבי הצרחות לכול להקרנות אחה"צ, יותר טוב ושקט

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
איך אני אוהבת שהדיון סוטה ממסלולו:p
עוד מעט ידברו כאן על איך לנקות את הבית ,
ואיך לחנך ילדים:D

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שמעתי שהמפיקות מכניסות את הצרחות כבר בהקלטה.
בחורות שומעות צרחות, אז הן גם צורחות, וזה חלק ניכר מההנאה בסרט....

ולך שבאת עם הקטנה -
סליחה, אבל זו בעיה שלך!
זה כמו ללכת עם סוודר ביום חם, ולדרוש מכולם להדליק מזגן על הקור הכי חזק, ושכולם יקפאו, כי את עם סוודר, או להתלוננן, שלא מתחשבים בך....

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פקאן;2068830:
לי נמאס מכל הצרחות והפסקתי בגלל זה ללכת לכל הסרטים האלו

אני די מופתעת. זו פעם ראשונה (!) שאני שומעת שנשים נורמטיביות הולכות להקרנות הללו.
עד היום ידעתי שזה איזשהוא פולקלור של עד גיל 16-17 גג.

אחייניות שלי בנות 13 מספרות בהתלהבות על הסרטים הללו שראו בבית הספר.
אז נשים רואות את אותם הסרטים?
ועוד סרטים שנשים משחקות בהם את השופטים השוטרים ועורכי הדין? זה נשמע לי כמו מסיבת - כיתות - ח'- קלאסית.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י לבן;2068907:
אני די מופתעת. זו פעם ראשונה (!) שאני שומעת שנשים נורמטיביות הולכות להקרנות הללו.

ועוד סרטים שנשים משחקות בהם את השופטים השוטרים ועורכי הדין? זה נשמע לי כמו מסיבת - כיתות - ח'- קלאסית.

נשים בהמוניהן! :)
אבל תלוי של איזה מפיקה.
פרלשטיין לדעתי לא מתאימה לנערות רק לנשים.

Dvori B

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לבן;2068907:

טוב, בואי נגיד שסרט כמו "שרה" למשל בטוח לא הביאו לאחיניות שלך בבית הספר,
אבל לאלה ב-ו' סמינר כן הביאו...

אז כנראה יש סרטים ויש סרטים

ובאמת הכי כיף ללכת לאיזה פארק או טיילת... :)

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י Dvori B;2068954:
טוב, בואי נגיד שסרט כמו "שרה" למשל בטוח לא הביאו לאחיניות שלך בבית הספר,
אבל לאלה ב-ו' סמינר כן הביאו...

לכיתה י' הביאו.:)

הודאה באשמה: לא ראיתי "סרטי נשים חרדיים" מאז גיל 17 בערך.

האחרון שראיתי - משכו אותי בכח - היה שם משהו בסוף עם האמא והבת שנפגשו בבית קברות אחרי השואה:eek: משהו ספק דרמטי ספק קיטשי, אבל בכל מקרה - הזוי.

לא נעים, אבל צחקתי קצת בקול, וחברות שלי שהיו באמצע לבכות לתוך הטישו'ס סילקו אותי מהאולם בכעס גדול, למרות שהזהרתי אותן מראש שזה מה שיקרה. (בפעם הקודמת שצחקתי, בסרט אחר, זה היה בגלל תקלות היסטוריות, לשוניות ותסריטאיות חסרות מחילה)
וזהו. נשארתי בחוץ לנצח. אז משום מה זה התקבע לי בתודעה ככה.

לבן

משתמש סופר מקצוען
אגב,
הבן שלי נורא לקח קשה איזה ציור ב"הגדה" שלו, של שולחן ליל הסדר שהיו בו רק "אבות", הוא שאל אותי איפה האמא ואם היא נפטרה...
אמרתי לבעלי, שהנקמה של הנשים היא היצירה של כל הסרטים הללו שבהן יש משפחה שמורכבת מנשים בלבד:)

יוודית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י לבן;2068987:
האחרון שראיתי - משכו אותי בכח - היה שם משהו בסוף עם האמא והבת שנפגשו בבית קברות אחרי השואה:eek: משהו ספק דרמטי ספק קיטשי, אבל בכל מקרה - הזוי.

נראה לי שאת מתכוונת ל"אנה אלך".:D
צודקת????

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י לבן;2068991:
אגב,
הבן שלי נורא לקח קשה איזה ציור ב"הגדה" שלו, של שולחן ליל הסדר שהיו בו רק "אבות", הוא שאל אותי איפה האמא ואם היא נפטרה...
אמרתי לבעלי, שהנקמה של הנשים היא היצירה של כל הסרטים הללו שבהן יש משפחה שמורכבת מנשים בלבד:)

"עולם -גוילם"
מצחיקים כולם!
מילא הסרטים, אבל הגדות, נסחפו המוציאים לאור!

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יוודית;2068994:
נראה לי שאת מתכוונת ל"אנה אלך".:D
צודקת????

ייתכן:)
היה שם איזה שיר באידיש שלא יוצא לי מהראש עד היום. (ואני לא יודעת אידיש בכלל).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה