דרוש מידע לא יכולה שלא להגיב למחדל התחבורה בדרך חזור מהלוויה

מצב
הנושא נעול.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אתה כנראה לא גר בבני ברק
נכון הרחובות כבר כמעט ללא אנשים
אבל אנשי ההגברה עוד אספו ציוד
חברת המחסומים עדיין בשטח וכו
עשיתי את הדרך בתוך העיר ברגל ולא מצאתי זכר למה שאתם מתארים.
הפלא הגדול הוא שחלק מהקווים 'הצליחו' לחזור לפעילות כבר בעשר וחצי בלילה, בעוד שקווים אחרים על אותו מסלול התחילו את הפעילות רק לקראת 12. קווים נוספים יצאו לסירוגין, מה שמחזק עוד יותר את התמיהה.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אתה כנראה לא גר בבני ברק
נכון הרחובות כבר כמעט ללא אנשים
אבל אנשי ההגברה עוד אספו ציוד
חברת המחסומים עדיין בשטח וכו
לא גרה בעיר. נכון. אבל השקפתי ממקום מאד מאד מרכזי בעיר. מקום שכמעט לא היתה גישה לבניין הרבה לפני שהלווי התחילה. (רמז: איפשהו על ציר חזו"א)
לא יודעת, הסיפור שאתם עושים מפירוק המסכים היה מינורי, אם בכלל. עובדה שבסוף כן נכנסו אוטובוסים, רק בטפטוף מחפיר
ומהעמדה שלנו, שתצפתה על האוטובוסים הנכנסים לתחנות (לא היה לנו עניין לרדת לחינם. העדפנו לבדוק את השטח מהבית) :
אלעד היתה מתוגברת יופי. מודי"ע זוועה, אשדוד - ממש התחשבו, 402 עליבות.
מעניין שלא דברו פה על הקווים לצפון. ממש כאב הלב לראות אוטובוסים לצפת ולעפולה שלא עוצרים ולא מתוגברים, ואנשים נאלצים להמתין שעות לאוטובוס הבא

דיתי חן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
במודיעין עילית\ יש ביום שישי אוטובוסים לכל חלקי הארץ שיוצאים רק בשישי, כמו צפת עפולה וכו' והיציאה מהמסוף.

יש אוטובוס למסוף מכל חלקי העיר (כמה קווים לא אחד) וזה ללא תשלום.
זה רק ליוצאים.
לכל עשרות האוטובוסים שמגיעים מחוץ לעיר ומורידים במסוף - אין שאטלים.

ז"א שאחרי נסיעה בדר"כ ארוכה .(האוטובוסים שמגיעים למסוף זה לא בני ברק וירושלים....)
צריך לנסות להכנס לאחד הקווים הפנימיים
שלא מתוגברים בכלל.
משפחות עם עגלות ומזוודות...

זה נסרבל מאד
ומאריך את הנסיעה בזמן משמעותי .

מתכנתנת בכירה

משתמש פעיל
תוכן התלונה האחרונה שהגשתי למשרד התחבורה על מקרה עצוב וקשה!

שלום וברכה.
אני פונה אליכם מתוך זעזוע , מקרה שקרה לפני 50 ד' . איך שהגעתי הבית אני יושב וכותב לכם את זה עם דמעות, וגם הוכחות.
עליתי בתחנה בנתיבות המשפט , תיקפתי את הכרטיס וישבתי.
בתחנה אח"כ הנהג עצר, והתעכב , הסתכלתי לראות למה, וראיתי בחור נכה עם כיסא גלגלים חשמלי ועם שקיות של תרופות שמבקש שהנהג יתקרב למדרכה.
הנהג מיד התקרב, אך ברגע שאנחנו באים לפתוח את הרמפה של האוטובוס , אנחנו לא מצליחים, כמה וכמה פעמים וכמה וכמה אנשים חזקים לא מצליחים.
הרמפה פשוט מקולקלת מפוצצת בלכלוך ואבק!!
לאחר עיכוב של למעלה מרבע שעה שכל התנועה נעצרה, הצלחנו אני ועוד כמה אנשים טובים להרים את הנכה, למרות המשקל הרב שלו ושל הכיסא החשמלי שלו, בידיים לתוך האוטובוס ורק בחלק
הקדמי , לא במקום המיועד לנכים. ותפסתי אותו בידי שלא יעוף
התלונה הזאת חייבת להיות בטיפול!
דחוף!
חברת קווים במודיעין עילית מזלזלת בכל הנוסעים.

ועוד דבר התחנות לא נגישות לנכים ויש הרבה נכים.
אני מצפה ממכם שהתלונה תטופל ע"י הגורמים הבכירים, בדחיפות.
מצ"ב הטופס להגשת תביעות קטנות. כמו שכתבו- הרב גולדנטל הדגיש לאחר אישור מרב.
אני הגשתי היום פניה אצל מבקר המדינה על משרד התחבורה.
תמשיכו גם אתם להגיש תלונות כל פעם במשרד התחבורה. וכן- כאשר מדברים עם קווים לבק שיפתחו תלונה אצלם, ולהתעקש שיחזרו אליכם לעדכן מה יצא (חוזרים מחסוי)

קבצים מצורפים

• כתב תביעה בית משפט לתביעות קטנות.pdf
    KB 256.5 · צפיות: 37

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא מצליחה להבין למה יש כאן כל-כך הרבה חוסר אמון לאנשים שמספרים שתלאות החזרה שלהם הביתה היו יותר מהרגיל והמקובל; למה מסבירים להם שוב ושוב ש'ככה זה' כאילו מדובר בקהל לא חכם ולא בוגר שציפה משום מה שהתחבורה תהיה כמו כל יום; למה שיחות המוסר וכל השאר.
למה כזה חוסר כבוד וחוסר אמון?
והלא כבר מתחילת האשכול היה ברור שמדובר בעיקר על תושבי מודיעין עילית - אלה שלא יצאו מייד עם סיום המסע לבית החיים. לפי מה שהם מספרים ומסבירים שוב ושוב ושוב, היה כאן מחדל - שהיה שונה לגמרי משאר המקומות.

למה יש כאן אנשים שמספרים שגם להם היה 'תלאות' ונותנים מוסר שכך זה צריך להיות, ואז מתברר שהגיעו ב 5, 6 הביתה?
אבל לא על זה מדובר! תקראו מה אנשים כתבו!
או שמתברר שהם נסעו ברכב פרטי, אבל ראו מרחוק שהיו אוטובוסים. נו, ואז? מה זה אומר על אלה שלא היו על האוטובוסים האלה?

האם נאבדה יכולת ההקשבה? האם מסוגלים פחות ופחות לשים רגע את עצמו בצד ולהיכנס לנעליים של השני? האם אין טיפת אמון בשני? במה שהוא מספר? במה שהוא חווה?
אם היה בא תושב מודיעין עילית ומשתף בקושי שלו, ושואל, למי אפשר לשלוח תלונה כי כך וכך קרה,
מה ניתן לעשות כדי שלא יקרה שוב,
היה כל כך קשה
מבטיחה, שלושת רבעי מהתגובות הנגדיות לא היו כאן
מכיוון, ופתחתם אשכול שכולו: "מחדל!!! קריסה!!! לא אכפת להם כי אנחנו חרדים!!!! אם אין אני לי מי לי!!!!"
זה מקומם בפרט נוכח המאמץ האדיר שעשה משרד התחבורה בכל מישור אפשרי. רכבות, אוטובוסים, שאטלים ועוד.

ועוד משהו? אם זו התנהלות של כל יום, וכל שבת אנשים צריכים ללכת ברגל מחוץ לעיר כדי לעלות על אוטובוס- זה משהו אחד.
איחור וקושי בשינוע בארוע חד פעמי וחריג בכל קנה מידה- זה משהו אחר ושונה לחלוטין.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ואף אחד לא דיבר כאן על כל ההפחדות שהיו שלא להגיע עם רכב....

ומה שיצא זה שאלו התמימים שהתפתו והאמינו לזה, הגיעו שעות רבות לפני ההלוייה, חיכו שעות רבות והלכו קילומטרים רבים.... חזרו לביתם עייפים ומרוטים..

אבל אלו שלא מקשיבים למה שאומרים שלהם.. החוצפנים... העליזים.... הם אלו שהגיעו עם רכב עד פאתי בני ברק ב12 בצהרים, חנו בנושאלנטיות, יצאו לאחר הקבורה, נסעו בכבישים ריקים להנאתם... והיו בבית חצי שעה-שעה לאחר מכן...

פ.נ

משתמש מקצוען
ומה שיצא זה שאלו התמימים שהתפתו והאמינו לזה, הגיעו שעות רבות לפני ההלוייה, חיכו שעות רבות והלכו קילומטרים רבים.... חזרו לביתם עייפים ומרוטים..

אני דווקא חושבת שבדיוק ביגלל זה לא נוצר עומס ביום......
וטוב שאנשים עשות כך.....כי אחרת היה מצב של איבוד שליטה לחלוטין!!!!
כל המטרה של המישטרה בהפחדה הזאת כי רצו למנוע מאנשים לבוא ובאמת המון אנשים לא הגיעו ביגלל זה!!!!

איש עברי

משתמש מקצוען
אם היה בא תושב מודיעין עילית ומשתף בקושי שלו, ושואל, למי אפשר לשלוח תלונה כי כך וכך קרה,
היה כל כך קשה
מכיוון, ופתחתם אשכול שכולו: "מחדל!!! קריסה!!! לא אכפת להם כי אנחנו חרדים!!!! אם אין אני לי מי לי!!!!"
זה מקומם בפרט נוכח המאמץ האדיר שעשה משרד התחבורה בכל מישור אפשרי. רכבות, אוטובוסים, שאטלים ועוד.

ועוד משהו? אם זו התנהלות של כל יום, וכל שבת אנשים צריכים ללכת ברגל מחוץ לעיר כדי לעלות על אוטובוס- זה משהו אחד.
אולי תעשו קורס לציבור איך להשתתף ולהרגיש את צערו של השני, מאה אחוז שיש לכם הרבה מה ללמד.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אולי תעשו קורס לציבור איך להשתתף ולהרגיש את צערו של השני, מאה אחוז שיש לכם הרבה מה ללמד.
וגם קורס לציבור איך לספר על משהו רע שקרה לך...

אחוז גבוה מהתגובות כאן עסוקות בללמד את האנשים כאן- 'איך תתלונן נכון'... או 'בהתלוננך - עשה ולא תעשה'..

נערך לאחרונה ב:

פרפר

משתמש מקצוען
אולי משרד התחבורה עשה מאמץ אדיר, אבל לא בכל מישור אפשרי. כי מודיעין עילית התפספסה, ובגדול.
מה שקרה עם התחבורה למודיעין עילית היה מחדל!!! וקריסה!!! (אם תרצו אפשר גם יותר מ-3 סימני קריאה). כך שלנפגעי התח"צ ממודיעין עילית יש מלוא הזכות להביע את התסכול וזה ראוי להתייחסות של יותר מאשכול זועם אחד.
מקומם אפשר לומר על תגובות מחנכות ומטיפות כעין אלו:

מעניין. את התלונות משמיעים כמה עשרות מתוך מאות האלפים שהגיעו בשלום ליעדם

אני לא מבינה לא צריך להתלונן אלא תמיד לראות את החיובי בכל דבר

החכמה היא גם להסתכל על הצד המוצלח שהיה ולא רק להתלונן על מה שלא היה.
אז בואו נפסיק כל היום להתלונן, בעצם, סליחה, בואו נתלונן אבל בכבוד ובשפיות, ולא נצרח ונצווח בכאוס ובלי שליטה

אז כן. מה שקרה אתמול היה נראה לי סביר לחלוטין. ואולי אני מסתפקת במועט. אבל כולם חזרו בשלום הביתה? תודה לה' ותודה לכל העוסקים במלאכה.

מתכנתת בנשמה

משתמש צעיר
כל כך נכון
גם אני הגעתי עד פתח תקווה כשכל שוטר/ת טוענים שממש עוד קצת יהיה האוטובוס שלי....
ולא היה
רוב האוטובוסים היו לאשדוד ולירושלים. לדוגמה- קריית יערים ארגנה אוטובוסים של המועצה בעצמה...

למרבה האירוניה, במוקד של משרד התחבורה הפקידים והפקידות טענו שיש שילוט מסודר במקום!!!
שלט אחד לא היה... וגם השוטרים לא ידעו. חוץ מלדחוף אנשים לתוך הצד הפנימי של הכביש, ולהרעיש עם האופנועים- לא ראיתי פעולה משמעותית שלהם בזמן הפיזור בכביש גהה...
לדוגמא- עלינו קבוצה לאוטובוס של חברת קווים, שסיים את המסלול והסכים להחזיר אותנו לקוקה קולה, עלתה שוטרת והודיעה לנהג (בן מיעוטים, שהיה בדרך לביתו בלוד)
ש"בהוראת משטרת ישראל" הוא ייקח קבוצה של בחורות למודיעין עילית.... והוא לקח!

פרפר

משתמש מקצוען
לדוגמא- עלינו קבוצה לאוטובוס של חברת קווים, שסיים את המסלול והסכים להחזיר אותנו לקוקה קולה, עלתה שוטרת והודיעה לנהג
ש"בהוראת משטרת ישראל" הוא ייקח קבוצה של בחורות למודיעין עילית.... והוא לקח!
טוב לשמוע שיש עוד מישהו במשטרה עם שכל ישר.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
האיש שלקח אותי טרמפ חנה בסוף בן זכאי
עשר דקות הליכה מלדרמן.
נסע על כבישים ריקים (בהדרכת הווייז)
גם בהלוך וגם בחזור היה לגמרי מצויין

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
היה כל כך קשה

אני קורא עד פעם את ההודעה של פותח/ת האשכול, אני מחפש את המילים מחדל!!! קריסה!!! ולא מוצא.
אני כן קורא הודעה כואבת שמתארת את מה שהתרחש בבהירות ובכאב.
הסימני קריאה נמצאים בראש הקורא/ת.
והזילזול בכאב אנשי מודיעין עילית היה ראוי לכל שלושת סימני הקריאה.

מרחבית

משתמש מקצוען
אם זו התנהלות של כל יום, וכל שבת אנשים צריכים ללכת ברגל מחוץ לעיר כדי לעלות על אוטובוס- זה משהו אחד.
אני לא יכולה לעשות לך את זה - לשלוח אותך לקרוא שוב את האשכול הארוך ארוך הזה...
אבל לא. זו לגמרי לא היתה תמצית התלונה - 'אנשים היו צריכים ללכת ברגל מחוץ לעיר כדי לעלות לאוטובוס'.
ואם אחרי כל מה שספרו וכתבו תושבים ממודיעין עילית על מה שעבר עליהם ומה היה המצב בשטח לגביהם, לגמד את סבלם למשפט כל-כך לא ממצה, זה המשך המגמה...

כאחת מהצד, שכל המשפחה שלה מכמה ערים הסתדרו ב''ה בצורה סבירה למדי, כן אכפת לי מאוד על מה שאנשים אחרים עברו. ואני חושבת (ומרגישה) שכשאדם מספר על סבל שעבר, הדבר הראשון והמתבקש זה להיות אתו, לפחות לזמן מה. ולפחות לקרוא את מה שכתב או סיפר - בשלמות.
לגמד (את הסבל ו/או את הבן אדם), להתעלם מהפרטים שספרו, להוכיח, להראות צדדים אחרים, או לתת לו שיעור באמונה - לא כך עונים את המעיקות...

ואף שאני חושבת שהגופים הרלוונטיים עשו המון עבורינו ומגיעה להם הרבה תודה, זו לא תשובה למי שחווה מחדל שגרם לו סבל רב!

נערך לאחרונה ב:

yudb

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת לתבוע אותם בסכום של הוצאת רישיון.
ביום ראשון גם כמה שעות לאחר ההלוויה, לא היו אוטובוסים פנימיים (גם מוניות בשעה 5 וחצי! כשהכבישים היו ריקים)
בשעות הערב לא היו קווים פנימיים כשהקל קו (כך קוראים לשילוט שמבשר על זמן ההמתנה לכל קו?) מורה על קו ... יגיע בעוד 22 דקות.
מחכה, מתאפס ושוב, קו .... יגיע בעוד 22 דקות.
בסוף נאלצתי לקחת מונית - לפחות בשעות הלילה כבר היו מוניות.
גם היום,
2 אוטובוסים לא יצאו - אוטובוסים של דן.
פשוט מוגבלות להיות תלויים באוטובוסים כאלה

צחית

משתמש מקצוען
דרך הגב תמיד קווים ממודיעין עילית בעיתיים בכל הנוגע לזמנים של יציאה של אוטובוס
או שמביאים אוטובוסים קבלנים ומחכה במסוף עד שכולם ישלמו
(מעניין אם זה חוקי לעקב את הנוסעים הרבה זמן במסוף
אם יש מי שיודע עם זה חוקי לעכב אשמח לדעת)

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
(מעניין אם זה חוקי לעקב את הנוסעים הרבה זמן במסוף
אם יש מי שיודע עם זה חוקי לעכב אשמח לדעת)
ביררנו במשרד התחבורה לגבי קו 402 שעוצר בשורש לתשלום באוטובוסים של התגבור, ענו לנו שכן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה