דרוש מתכון לארטיקים חלביים/ מגנומים

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מתכון אין לי אבל טיפ אני יכולה לתת בשמחה
כדי לצפות את המגנומים, במקום להכין- להקפיא- לטבול בשוקולד, ואז המגנום נמס מהשוקולד הרותח, אפשר למלאות את השקעים בשליש שוקולד כל שקע ואז להפוך את התבנית ולסובב, ככה כמה פעמים עד שהדפנות מכוסות היטב בשוקולד, להקפיא רבע שעה 20 דקות עד שמתקשה, ואז למלאות במגנום עצמו.
ואז תלוי בצורה של התבנית, אבל אם יש צורך אפשר לשפוך שוב שכבה של שוקולד מעל המנגומים.

נערך לאחרונה ב:

sara lev

משתמש פעיל

מה זה20

משתמש פעיל

מגנום​

קישוט​

אופן הכנה​

1. במיקסר מקציפים את השמנת המתוקה לקצפת יציבה. מוסיפים את החלב המרוכז ותמצית הווניל ומקציפים 5 שניות לאיחוד.
  2. ממלאים את תבניות המגנום ומכניסים מקל לכל ארטיק. מכסים בניילון נצמד ומקפיאים למשך הלילה.
  3. לקראת הגשה, ממיסים במיקרוגל את השוקולד. מחלצים את הארטיקים מהתבניות וטובלים בשוקולד לציפוי.
  4. טובלים בקעריות עם התוספות, מחכים דקה להתקשות ומגישים, או שומרים במקפיא עד להגשה.
  • קרין גורן

ספרינגית

משתמש מקצוען

מתכון אין לי אבל טיפ אני יכולה לתת בשמחה
כדי לצפות את המגנומים, במקום להכין- להקפיא- לטבול בשוקולד, ואז המגנום נמס מהשוקולד הרותח, אפשר למלאות את השקעים בשליש שוקולד כל שקע ואז להפוך את התבנית ולסובב, ככה כמה פעמים עד שהדפנות מכוסות היטב בשוקולד, להקפיא רבע שעה 20 דקות עד שמתקשה, ואז למלאות במגנום עצמו.
ואז תלוי בצורה של התבנית, אבל אם יש צורך אפשר לשפוך שוב שכבה של שוקולד מעל המנגומים.

אני מחפשת מתכון למגנום תות
גם חלבי וגם פרווה
את החלבי אצפה בשוקולד לכבוד שבועות
אבל פרווה גם הולך מהמם כקינוח לשבת
עשיתי בעבר , מוגש מגנום תות וגמנום מנגו
אבל מעדיפה מתכון מסודר- מה בעצם להוסיף לפירות וכמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה