קינוחים עיצוב מגנום שוקולד

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי מתכון מנצח !!!
אני משתמשת איתו המון קיבלתי אותו בחנות קרם שניט בירושלים ושם גם ניתן להשיג את המצרכים (לא אני לא קשורה אליהם )
לגירסה המקורית (חלבית ממכרת!!!)
400 ג' שוקולד חלבי
4 כפות קרם קינדר ( או כל קרם חלבי טוב )
4 כפות שברי ופל
ממיסים שוקולד ואז מכבים את האש ומכניסים קרם והשברי ופל. ויוצקים לתבניות
לפרווה הכנסתי כמה פעמים נוגט ושוקולד מריר יצא טעים מאוד . וכשהיה מחסור בשברי ופל הכנסתי פצפוצי אורז- אפילו פחות מ4 כפות תכניסי לפי העין שיצא יפה וחלק
ופעם אחת ריסקתי גליליות והכנסתי( הגלילות שמכניסים בד'כ בפנים קצפת

תודה רבה!
המתכון החלבי
מתאים לבר?
מה עושים בציפוי?
והכמות הזאת לכמה מספיקה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה