לאיזו עמותה אתם תורמים במגבית הימים הנוראים?

• עזר מציון

• יד לאחים

• יד אליעזר

• בוני עולם

• קופת העיר

• איחוד הצלה

• קופה שכונתית

• אחר

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

בום על קולי

משתמש רשום
ערב ר"ה ויום כיפור מתרבים הטלפונים מעמותות שרוצים לקבל תרומות
אשמח לדעת לאיזה עמותות מתוכם אם היו פונים אליכם הייתם תורמים?
על איזה עמותות שמעתם באופן אישי ממקור ראשון מאנשים קרובים אליכם שנעזרו בהם?
פחות נכון בעיני לומר שם של עמותה.
צריך להגדיר ערכים, ולפי זה לדרג.
הכרת הטוב - למי שנעזרתי ממנו. כלומר, הורים. כולל. קופת הקהל [היא גב לכולם]. ארגונים עם נגיעה לכ"א. ישיבה שלמדתי בה
החזקת תורה - ישיבת ביה"ז, כוללים לסוגיהם. מאור שבת ללומדים. אבות ובנים. ישיבה.
ערבות - החזקת בית הכנסת. עירוב. אוצר ספרים.
סגולה - לדבר שאני נצרך לו, יתכן בוני עולם, יתכן עזר ליולדת, יתכן לחתן יתומים, וכן על זה הדרך.

כמובן שחלקם חופפים.

נאווהלה

משתמש צעיר
לאחת מקופות הצדקה הגדולות אמא שלי היתה תורמת במשך שנים, מאז שהקופה נוסדה. סכומים שהצטברו לאלפי שקלים, ולבסוף כשהיא היתה צריכה את עזרתם בגלל מחלתה, שקל לא ראינו מהם. מאז שמעתי עוד סיפורים עליהם שלא כל הכסף מגיע נקי למשפחות, ואני לא מסוגלת לתרום להם.
מעדיפה לתרום ישירות למשפחות שיודעת שהן צריכות את הכסף

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קודם למשפה אח''כ לקופה של השכונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה