עזרה כתמי עובש על הקירות כתוצאה מלחות בבית

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע טוב
אשמח למידע,
יש לי בבית על הקירות בכמה מוקדים-לא בכל חדר, כתמים כהים על הקירות של עובש,
בעיקר ליד הסוכה הנפתחת.(כלוצר, מתחת תקרת האיסקורית הנשלפת בסוכות)
אין רטיבות בבית.
אין נזילות גם לא בזמן הגשמים החזקים. גם לא מתחת הגג הזה.
אולי זו לחות וחום בניגוד לאוויר הקר בחוץ?
איך מטפלים ואיך מונעים??
תודה רבה.

כרית

משתמש רשום
סמרטוט רטוב עם אקנומיקה מתנקה מצוין
זה קורה מהלחות
כדאי למשל באמבטיה להשאיר בלילה חלון טיפה פתוח שלא ישאר לח

yehudam

משתמש מקצוען
חובת לאוורררררררר את הבית ויש פה כמה אשכולות בנושא הזה

ברכת מרום

משתמש מקצוען
תודה גם לי זה קרה
וזה תמיד קורה לי בחדר ממ"ד
איך גורמים שזה לא יקרה חדר ממ"ד בלי לפתוח את החלון?

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשהבית צבוע בצבע טוב לדוגמא משי וכדומה הקיר הופל להיות כמאין פלסטיק ומזיע וכהחדר לא מאוורר היטב זה הגורם לעובש​

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם עם מגבון יורד

yehudam

משתמש מקצוען
תודה גם לי זה קרה
וזה תמיד קורה לי בחדר ממ"ד
איך גורמים שזה לא יקרה חדר ממ"ד בלי לפתוח את החלון?
נכון לידיעת כולם גם ממ"ד כמה שזה קיר עבה ובטון העובש מגיע ברגע שיש לחות חיייייייב לאוורר בשעות היום גם כשקר אין מה לעשות חייב וגם בריא

secret

משתמש סופר מקצוען
כדי שירד בלי צורך לשפשף וגם שלא יחזור
מנסיון רק משמיד עובש של יעקובי

קבצים מצורפים

• 20220205_235711.jpg
    20220205_235711.jpg
    KB 87.2 · צפיות: 41

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם מסיר עובש לא מונע את החזרה של העובש, ולא הצלחתם לאתר את מקור הרטיבות, אפשר להעזר בסופחי לחות- הם מורידים דרמטית את רמת הלחות באוויר.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
שפריצר עם אקונומיקה סוגר את הסיפור. לא ראיתי הבדל בין זה לבין משמידי העובש היקרים.

שימי72

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואם זה קורה מאחורי הארון למשל, ונכנס לארון ולבגדים ריח של עובש?

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היום כבר יש בסופרים ספרי להורדת עובש,
במשנת יוסף מוכרים אותו בערב פסח -ספריץ של טאצ' ב 5 ש"ח בלבד,
מרססים על כל האזור ממתינים 5 דק' בערך ומנגבים וזהו!

בשביל שלא יחזור - עושים פעולה זו 3-4 פעמים..

הסוד - שחייבים לאוורר - הבית מלא לחות מההסקות / מזגנים תנור אפיה וסירים חמים שמתבשלים וכל הבית מתמלא חמימות ולחות וזה יוצר עובש
או שמקום החיבור בין החום לקור - קיר חיצוני או חלונות - גם שם יכול להיווצר עובש..

בהצלחה!

227

משתמש פעיל
אני די מתפלא שלא מדגישים פה שדבר ראשון לוודא שאין סדקים בקיר החיצוני. אם יש שם חורים או סדקים זה לא יעלם גם עם כל התכשירים שהוזכרו לעיל אלא זה יחזור שוב ושוב. צריך להביא מומחה לאיטום שיחווה את דעתו על מקור ספיגת המים בקיר. אם הקיר בחוץ יהיה מושלם לא אמור להיות עובש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה