טיול בחו"ל כשרות למהדרין ברמה גבוהה בפאפוס

יוסי 23

משתמש רשום
שלום
רציתי לדעת האם יש למישהו רעיון למלון או מסעדה בפאפוס שבקפריסין שאפשר לסמוך על הכשרות שלהם
או טלפון של מישהו שמבין בזה
תודה

shali

משתמש מקצוען
שלום
רציתי לדעת האם יש למישהו רעיון למלון או מסעדה בפאפוס שבקפריסין שאפשר לסמוך על הכשרות שלהם
תודה
ידוע לך מה רמת המקום-פאפוס בכלל וקפריסין בפרט מבחינת פריצות כשרות והתאמה לזוג חרדי אברכי עכשיו
פשוט זה מקום שידוע כמקום בילוי והוללות בשאר חודשי השנה...

ניק 2158

משתמש רשום
ידוע לך מה רמת המקום-פאפוס בכלל וקפריסין בפרט מבחינת פריצות כשרות והתאמה לזוג חרדי אברכי עכשיו
פשוט זה מקום שידוע כמקום בילוי והוללות בשאר חודשי השנה...
היינו שם במרץ כשבוע לתוך אדר, היה נקי מכל הבחינות. בפרט המזג האוויר הוא עדיין קצת קריר, כך שחופים וכדו' לא אקטואלי בתקופה הזאת.
שלום
תודה
אם אני לא טועה יש שם מלון כשר הלגונה או משהו כזהה,אבל לא הייתי מגדיר מהדרין,אלא לדגים וכדו'...
זכור לי שיש שם איזו שהיא פיצה ויש גם חנות כשרה של בן & ג'ריס...

אלי @@@

משתמש מקצוען
הלגונה הכחולה (נראה לי כך זה נקרא) מלון כשר למהדרין הכל כלול
מקום מומלץ ביותר אבל לא זול

אלי @@@

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• Kosher-certificate-Blue-lagoon.png
    Kosher-certificate-Blue-lagoon.png
    KB 234 · צפיות: 26

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה