דרוש מידע כריכת ספר בבית

ברסלב 148

משתמש צעיר
קונים חוטים ודבקים מטמבור
צריך מקדחה דקה מאוד בשביל החורים
בהצלחה

סבא ישראל

משתמש מקצוען

אני יודע

משתמש פעיל
בכל הסרטונים הידע מאוד בסיסי בתור כורך אני יכול לומר לך שמזה א"א באמת לכרוך בצורה איכותית
יש ידע מעשי שצריך לראות כורך ולהתנסות בשביל לדעת

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
בכל הסרטונים הידע מאוד בסיסי בתור כורך אני יכול לומר לך שמזה א"א באמת לכרוך בצורה איכותית
יש ידע מעשי שצריך לראות כורך ולהתנסות בשביל לדעת
שכוייח. מאד רציתי להגיב כך אבל פחדתי מהתגובה.
מאד (אבל מאד) לא אהבתי כמה וכמה דברים בסרטונים. צריך לראות בלייב, ואם כל זאת זה לוקח כמה נסיונות עד שיוצא טוב.
חוץ מזה, לא שווה כלכלי לעשות לבד כי החומרים (הדבק בעיקר) מאד יקרים.

משיח בא יחי

משתמש רשום
אני יודע איך כורכים אבל כתבתי בתקווה שיכתבו לי עם איזהה דבק להשתמש אם אני לא רוצה להשתמש בחוטים

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני יודע איך כורכים אבל כתבתי בתקווה שיכתבו לי עם איזהה דבק להשתמש אם אני לא רוצה להשתמש בחוטים

מה הכוונה?

אגב הדבק היחיד!!! שמומלץ הוא פוליקון מצדוק בבר אילן בי-ם (יש גם את גדעון טוטיאן מאופקים שמוכר אותו)
הסוג השני שמוכרים (עם הכתום בתוך הסליל) מתיבש ומתקלף לאחר תקופה ונשארים סימנים מכוערים ועקשנים על הספר
מנסיון של עשור

מצורף מס' פלא' של צדוק
052-768-2101

ואין לי שום קשר אליו, למי ששואל.

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הסוג השני שמוכרים (עם הכתום בתוך הסליל) מתיבש ומתקלף לאחר תקופה ונשארים סימנים מכוערים ועקשנים על הספר
מנסיון של עשור
אני דווקא ממליץ על שורטייפ.
אז זהו שלא זכרתי את השם שלהם אבל אני בכלל לא ממליץ על שורטייפ

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
אז זהו שלא זכרתי את השם שלהם אבל אני בכלל לא ממליץ על שורטייפ
אין לי נסיון עם פוליקון אבל שורטייפ הוא מצוין.
אגב, יש שתי רמות של שורטייפ והרמה היקר יותר (שבדרך כלל לא מוכרים בחנויות אבל אפשר לקנות בישיבת מיר) הוא יותר טוב מפוליקון - לא על פי דעתי אלא על פי הנתונים שמצאתי (דהיינו שהוא יותר עבה, יותר חזק, יותר עמיד לחום ויותר דביקה)
מנסיון של עשרים שנה +.

נערך לאחרונה ב:

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אין לי נסיון עם פוליקון אבל שורטייפ הוא מצוין.
אגב, יש שתי רמות של שורטייפ והרמה היקר יותר (שבדרך כלל לא מוכרים בחנויות אבל אפשר לקנות בישיבת מיר) הוא יותר טוב מפוליקון - לא על פי דעתי אלא על פי הנתונים שמצאתי (דהיינו שהוא יותר עבה, יותר חזק, יותר עמיד לחום ויותר דביקה)
מנסיון של עשרים שנה +.

מה קורה לדבק אחרי 2-4 שנים? הוא לא מתייבש?
וכמה עולה אינץ של שורטייפ שמוכרים במיר?

משיח בא יחי

משתמש רשום
WIN_20231227_16_01_00_Pro.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה