כרטיס זיכרון נעול...

רשל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שיחקו לי במצלמה :confused:
והכרטיס ננעל , אני מעלה ומורידה את זיז
אבל זה עדיין רושם לי שהכרטיס נעול ולא מאפשר לצלם (כן מאפשר לראות תמונות שצולמו)
יש פתרון ? אולי הבעיה במצלמה?(גם בכרטיס נוסף שהכנסתי היה רשום אותו הדבר)

חיים הקטן

משתמש פעיל
במצלמה יש חיישן שמרגיש אם הזיז למעלה או למטה, כנראה שהוא זז קצת ובכל מקרה מרגיש שהכרטיס נעול.
לצורך בדיקה כדאי לקחת נייר קטן קטן ולהדביק במקום הזיז שכל השקע יהיה מלא כאילו הכרטיס ישר, יש להשתדל ככל האפשר שהוא יהיה בעובי של הכרטיס שהכרטיס יכנס ויצא בקלות.
בהצלחה

רשל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה עובד, תודה רבה!!!!
יש לי כרטיס נוסף שיש לו בעיה התמונות בו נמחקו ולא ניתן לצלם איתו ולא לראות תמונות ,
הוא כותב שגיאת כרטיס זיכרון , יש פתרון??

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
במצלמה יש חיישן שמרגיש אם הזיז למעלה או למטה, כנראה שהוא זז קצת ובכל מקרה מרגיש שהכרטיס נעול.
לצורך בדיקה כדאי לקחת נייר קטן קטן ולהדביק במקום הזיז שכל השקע יהיה מלא כאילו הכרטיס ישר, יש להשתדל ככל האפשר שהוא יהיה בעובי של הכרטיס שהכרטיס יכנס ויצא בקלות.
בהצלחה
העיצה שלכם שווה זהב והצילה אותנו ממש, כבר כמה ימים אנחנו מנסים להסתדר עם זה, כבר לקחנו לחנות, ואף אחד לא ידע מה לעשות,
תודה רבה! אין מילים!!

מירי סגל

משתמש סופר מקצוען
צורך בדיקה כדאי לקחת נייר קטן קטן ולהדביק במקום הזיז שכל השקע יהיה מלא כאילו הכרטיס ישר, יש להשתדל ככל האפשר שהוא יהיה בעובי של הכרטיס שהכרטיס יכנס ויצא בקלות.
מצאתי את העצה הזו בחיפוש באתר אחר בעיה דומה.

לפני שאני מנסה, אני רוצה להבין בברור: אתה לזיז שבקצה הכרטיס? לידו להדביק נייר?

באקינגהם

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה