עזרה כרטיס אשראי BACK

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני בCAL כבר כמה שנים, לאחרונה שמתי לב שאחוז הצבירה ירד משמעותית
ניסיתי לאיים עליהם בביטול הכרטיס והם לא התרשמו, לטענתם זה הטבה ח"פ לאדם ואפילו לא לכרטיס כך שאם אני אבטל ואחזור עדיין לא יהיה לי את זה. (אני לקוחה טובה יחסית)
מישהו הצליח לשכנע אותם להאריך את זה?
ואיזה כרטיס BACK אחר הכי מומלץ?

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני בCAL כבר כמה שנים, לאחרונה שמתי לב שאחוז הצבירה ירד משמעותית
ניסיתי לאיים עליהם בביטול הכרטיס והם לא התרשמו, לטענתם זה הטבה ח"פ לאדם ואפילו לא לכרטיס כך שאם אני אבטל ואחזור עדיין לא יהיה לי את זה. (אני לקוחה טובה יחסית)
מישהו הצליח לשכנע אותם להאריך את זה?
ואיזה כרטיס BACK אחר הכי מומלץ?
אין דרך לשכנע אותם,
זה לא בלחץ על מנהל או משהו בסגנון.
כך הם תכננו את הכרטיס וזה משהו קבוע במערכות, אין הבדל בין הלקוחות.

A052

משתמש סופר מקצוען
תבינו שכל הרווח של החברות (חוץ מדמי כרטיס ועמלות אחרות) זה מעמלת הסליקה שגובים מבית העסק, יש עסקים גדולים שזה כחצי אחוז, עד מקסימום כ2% בכרטיסים הרגילים (דיינרס ואמק"ס זה גבוה יותר).
מתוך זה הם מביאים לכם החזר של 1% בשנה הראשונה, ו0.75% מהשנה השניה, אם הם יעלו חזרה ל1% הם יפסידו ממש כסף.
בכל החברות זה ככה שבשנה הראשונה ההחזר גבוה יותר ויורד מהשנה השניה, וזה כפי שכתבו חלק מהחישוב שלהם.

A052

משתמש סופר מקצוען
לא מבין למה סתם לכתוב?
במקס מקבלים 1% בלי שום הגבלה!!!
צילום מסך 2023-09-26 223453.jpg

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לכאל יש כרטיס חדש עם צבירה של 1.5% (בשנה הראשונה) אבל זה רק בקניות של יותר מ10000 ש"ח בחודש
כמו"כ יש בכרטיס הזה העמלת מט"ח הכי טובה שראיתי אחוז אחד בלבד!!!

A052

משתמש סופר מקצוען
גם לישראכרט יש כרטיס כזה.

זה בגלל שזה דיינרס/אמריקן אקספרס
עמלות הסליקה בכרטיסים האלו גבוהים בהרבה בגלל הבלעדיות של כאל וישראכרט על המותגים האלו,
ודיינרס במיוחד לא מכובד בכל מיני חנויות בגלל זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה