עזרה כרטיס אשראי עם החזר כספי

לפני חודש הנפקתי אותו
תכלס מיד כשהגיע העברתי הוראות קבע
והתחלתי להשתמש בחנויות
בחלקם זה לא עבר , והסבירו לי שזה בגלל שזה כריס דיינרס (לא הכרתי.... לא אמר לי כלום...)
תכלס גם חלק מההוראות קבע חזרו לי :( אז העברתי בחזרה לכרטיס הישן ותכננתי להתקשר לויזהל שמוע מה הסיפור
לא היה לי זמן לשבת ולהתקשר לויזה

עכשיו קיבלתי מכתב בדואר שהם ביטלו לי את הכרטיס
התקשרתי אליהם , התברר שלא היתה לי הרשאה בחשבון לכרטיס

זה הגיוני? ככה מבטלים בלי לעדכן? להודיע? משהוא?

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
לפני חודש הנפקתי אותו
תכלס מיד כשהגיע העברתי הוראות קבע
והתחלתי להשתמש בחנויות
בחלקם זה לא עבר , והסבירו לי שזה בגלל שזה כריס דיינרס (לא הכרתי.... לא אמר לי כלום...)
תכלס גם חלק מההוראות קבע חזרו לי :( אז העברתי בחזרה לכרטיס הישן ותכננתי להתקשר לויזהל שמוע מה הסיפור
לא היה לי זמן לשבת ולהתקשר לויזה

עכשיו קיבלתי מכתב בדואר שהם ביטלו לי את הכרטיס
התקשרתי אליהם , התברר שלא היתה לי הרשאה בחשבון לכרטיס

זה הגיוני? ככה מבטלים בלי לעדכן? להודיע? משהוא?
1. יש בכאל שתי אופציות, בחרתם בכרטיס שהרבה לא מקבלים.
תוכלו להתקשר לכאל ולבקש להנפיק את הכרטיס הרגיל, בו אין את ההחזר הגבוה למי שקונה ביותר מ 10,000 לחודש. זה ההבדל.
2. תכנסו לאתר של הבנק ותקימו הרשאה לכאל קוד מוסד 8547, זה לא מסובך.

באשכול ההוא המליצו על כרטיס של מקס שיש בו גם אופציה לקבל את הכסף הנצבר במזומן כשמגיעים לצבירה של 500 שקל (אולי צריך סמארטפון, לא ניסיתי)

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה