דרוש מידע כרטיס אשראי מאקס

Jhv jhv jHv

משתמש חדש
שלום לכולם,
אשמח לעזרתכם,
אני צריכה לקבל שיחה חוזרת מכרטיס אשראי מאקס
הבעיה שלי שיש לי מלאאאא מספרים ברשימת דחיה וכנראה גם המספר שלהם נמצא לי שם ברשימה
אני לא רוצה לבטל את כל המספרים כדי לקבל את השיחה
אם אתם יודעים מאיזה מספר טלפון הם מבצעים את השיחה החוזרת אשמח לקבל כדי שהסיר את המספר הזה ספציפית מהרשימה
( אם זה משנה אני צריכה לקבל סיסמא כדי להיכנס לאתר...)
תודה מראש לכל המסייעים

Jhv jhv jHv

משתמש חדש
המספר לא קיים אצלי ברשימה
אך בכל אופן לא מקבלת את השיחה
ידוע לכן למה?

יושב וכותב

משתמש חדש
שלום לכולם,
אשמח לעזרתכם,
אני צריכה לקבל שיחה חוזרת מכרטיס אשראי מאקס
הבעיה שלי שיש לי מלאאאא מספרים ברשימת דחיה וכנראה גם המספר שלהם נמצא לי שם ברשימה
אני לא רוצה לבטל את כל המספרים כדי לקבל את השיחה
אם אתם יודעים מאיזה מספר טלפון הם מבצעים את השיחה החוזרת אשמח לקבל כדי שהסיר את המספר הזה ספציפית מהרשימה
( אם זה משנה אני צריכה לקבל סיסמא כדי להיכנס לאתר...)
תודה מראש לכל המסייעים
מתחיל ב61788

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה