דרוש מידע כרטיס אשראי חוץ בנקאי - התייעצות

איש כשר ופשוט

משתמש רשום
עריכה תורנית
שלום. אשמח לעזרה.
מעוניין לעשות כ.א. נוסף על זה הבנקאי הקיים, עבור קניות גדולות בלבד.
כלומר, לקנות משהו גדול לבית /פאה וכדו', ועד שלא סיימתי לשלם על זה - לא להשתמש בכרטיס הזה בכלל. וכשאסיים - לקנות עוד משהו גדול. בע"ה.
לא מחפש החזרים, נקודות כו'.
רק דבר אחד - עמלות כמה שיותר בזול. כרגע מה שראיתי כולם לוקחים 15.90 לחודש.
איני חבר בשום מועדון כו'.
אשמח למידע
קראתי את השרשורים שהיו בפרוג על זה, לא זה מה שאני מחפש.
תודה רבה
כוח"ט

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממה שאני ראיתי שנה ראשונה זה בחינם ברוב המקומות כמו כרטיס של יש או דרים קארד
שנה שנייה יש כאלה שמתנים בסכום קניה מינימום חודשי

מרכז מידע

משתמש פעיל
ברוב המועדונים המוזכרים ברחבי פרוג
גם תרוויח נקודות,
וגם אחרי שנה תתקשר ותבקש הארכה של הכרטיס לל״ת, ובד״כ תקבל בקלות {גם אם יש כאלו שיתנו את זה בקנייה, הרי אתם בכו״כ משתמשים}

איש כשר ופשוט

משתמש רשום
עריכה תורנית
ראשית - ממש תודה.
'המשיאו עצה הוגנת' זה סנגור רציני ליום הדין הבעל"ט.
רעות תקני לי - לא מצאתי שם כ.א.
I NEED IT - זה לחברי פייסבוק.
ALIBUY [כאל] - רק שנה ראשונה חינם. מה שבחינם לתמיד זה הכרטיסים הדיגיטליים [על הנייד], מה שלא מתאים לבעלי טלפון כשר.
לגבי שנה ראשונה חינם ואח"כ לבקש המשך - אשמח למידע על כרטיס ספציפי שעשו את זה שם ועלתה בידם.
אם טעיתי במשהו אשמח לתיקונים.
שוב תודה רבה רבה.
אגב איני מקבל התראות במייל כשיש כאן תגובה, למרות שביקשתי. א"י למה.
כוח"ט

5678

משתמש חדש
ראשית - ממש תודה.
'המשיאו עצה הוגנת' זה סנגור רציני ליום הדין הבעל"ט.
רעות תקני לי - לא מצאתי שם כ.א.
I NEED IT - זה לחברי פייסבוק.
ALIBUY [כאל] - רק שנה ראשונה חינם. מה שבחינם לתמיד זה הכרטיסים הדיגיטליים [על הנייד], מה שלא מתאים לבעלי טלפון כשר.
לגבי שנה ראשונה חינם ואח"כ לבקש המשך - אשמח למידע על כרטיס ספציפי שעשו את זה שם ועלתה בידם.
אם טעיתי במשהו אשמח לתיקונים.
שוב תודה רבה רבה.
אגב איני מקבל התראות במייל כשיש כאן תגובה, למרות שביקשתי. א"י למה.
כוח"ט
קשכאל שנה ראשונה חינם עם צבירה של 1אחוז לאחר שנה מתקשרים ומבקשים לבטל ואז הם מציעים לך להמשיך עם פעולה אחת בחודש בחינם למשך שנה אני עושה ככה כבר 3 שנים
לפני כמה חלודשים שמתיל ב שיורד לי כבר שנה דמי כרטיס עשיתי את הנ"ל בהתחלה היא הצעיה לי זיכוי של חצי שנה אמרתי לה לבטל ואחרי דקה היא חזרה אלי ואמרה לי ש"חד פעמי היא תיתן לי זיכוי על שנה אחורה וגם על שנה קדימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה