מצב
הנושא נעול.

וילה בצפת

משתמש פעיל
לגבי מי ששאל על חזור הסדר הוא כדלהלן
חוץ מצפת מרום הגליל וחצור שלהם יש אוטובוסים בטרמינל עצמו כל האנשים מתחלקים ל4 קבוצות
1. תחבורה ציבורית ולא משנה מאיפה מלבד הנ"ל בשאטלים לכיוון פרוד
2. אוטובוסים פרטיים שאטלים לכיון כחל
3. רכבים פרטים שאטלים לכיון אליפלט
4. רכבת שאטלים לכיון כרמיאל (כולם יכולים לחזור ברכבת אם יש להם כרטיס תח"צ).
בפרוד יהיה אוטובסים לכל הארץ וכל אח דשיש לו כרטיס עולה (בעיקרון לא בודקים כי כל העניין הוא רק לווסת עליה וירידה זה לא כ"כ משנה למדינה לאיפה אתה נוסע מלבד עניין של גזל שיכול להיות שאם שלמת קצת פחות ממה שהם דורשים על נסיעה כזאת)

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מידיעה??
אם אקנה לשעה 5 וארצה לעלות ב4 את הבת שלי עם כל המשפחה יסכימו?
מידיעה של מישהו שקנה כרטיס לעוד כמה שעות ועכשיו כבר בדרך
הזמנים של האוטובוסים הם כל שעה עגולה, הוא הגיע ב12:30 - מי שקנה ל12:00 כבר עלה ועדיין היה מקום פנוי וזה עבר.
הרי לא נמכרו כרטיסים בדיוק לפי מספר מקומות באוטובוס ואפשר לנסות ולבדוק שזה באמת לא על חשבון מישהו שקנה לזמן הזה.

יהודי פושט

משתמש פעיל
לא יודעת אם זה המקום לשאול פה, ואולי כבר ענו למעלה (כמובן שלא יכולה לקרוא 100 עמודים)
האם יש פיזור בתחנות בחזור ממירון בשעות הלילה?
או שנגזר עלינו לבלות בגבעת התחמושת עד אור הבוקר..
בביתר פרסמו שיהיה קו 1 כל כמה זמן במשך כל הלילה

מאירלה

משתמש מקצוען
נשמח לעידכון מראשוני הנוסעים מרחבי הארץ
איך בדיוק מתבצע התיקוף, האם השעה המדויקת היא קריטית?
וכל פרט שיועיל לטובת הנוסעים בהמשך
נשמח גם לעידכון האם היה צריך להראות את השלמת התשלומים או שהסתדרו גם בלי זה
ומסתבר שזה יותר תלוי בסדרן במקום ובעומס השאלה היא מה יעשו בחזור הפקחים וגם שם זה תלוי בעומס

רננה 1234

משתמש חדש
אני חושבת שהאוטובוסים יצאו מחניון גבעת התחמושת
ויש לשם קויים מגאולה 39 , 34
אני חושבת שגם 59 מגיע קרוב
וגם כמובן רכבת

ayala2000

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אני צריכה כרטיס למודיעין עילית היום בשעה תשע של נוער למי שיש יכתוב כאן ואצור איתו קשר

מאירלה

משתמש מקצוען
מנסיון של שנה שעברה איחרתי לשעה שלי ובשעה הבאה הסדרנים נתנו בכיף להכנס

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה