כפות הידיים מתייבשות ונסדקות בסתיו/חורף. מכירים קרם טוב?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בנוסף לכל ההמלצות כאן -
אם המצב ממש קשה - לפני השינה למרוח קרם ולישון עם כפפות ניילון
(יש כפפות חד פעמיות, כמו שקית סנדויץ', רק בצורת כפפה)
אנחנו גרים בעיר שיש בה שילוב של יובש ורוחות חזקות, והפתרון הזה מאוד עוזר

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ולוטה הכי עוזר לי במקרים קשים- ובמיוחד לפני השינה לשים שקיות סנדויץ על הידים, ואז קמים עם עור כמעט בריא. (רק נקודה חשובה, בעלי אמר לי שכדאי לעשות חור בשקיות, נניח שהאגודל יבצבץ החוצה, כדי שבבוקר ניתן יהיה לברך על נטילת ידים ללא ספק.)

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
טעמתי כמעט הכל...
כמו יו לקטין של ד"ר פישר אין!!!!
אחרי שימוש אחד לא מאמינים.
הספיגה וההשפעה מידיים.

ארועים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
גם אני ממליצה על יו-לקטין טיפולי.
במקרים קיצוניים, כשהקרמים הרגילים כבר לא עזרו, הוא עזר מאד !

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לי היה יובש אדיר הרופא המליץ לי

נתן לי נרידרם זה עם מרשם

משחת אקווזוום

יו לקטין

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לפני שהולכים לישון מורחים ווזלין ועל זה נילון נצמד- וקמים כמו חדשים!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י Aאילה;1868223:
קרם צטומקרוגל - להשיג בבית מרקחת של הקופה
זה קרם טיפולי מעולה לעור מאד יבש

מצטרפת להמלצה של הקרם הזה - זה קרם טיפולי (עם מרשם הוא יותר זול - והוא טוב בזה שהוא לא שורף במגע עם כל הסדקים הקטנטנים שמתלווים ליובש ) - ואחרי הרבה מאאאד משחות שקנינו -(וולווטה, פינג'ל, ד"ר פישר וכו') הוא היחיד שבאמת עזר. החיסרון היחיד שלו - אין לו את הריח הנעים שמוסיפים לשאר המשחות.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י דודכהן;1870133:
לי היה יובש אדיר הרופא המליץ לי

נתן לי נרידרם זה עם מרשם

משחת אקווזוום

יו לקטין

אקווזום היא גם מהדביקות והשמנוניות..
מאד פעילה, אבל קשה להתמיד בדבר שלא נספג במהירות.

aser

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חנון;1870013:
ענוגה גליצרין

ממליצה גם מאד מאד מאד!!!

רובם לא מכירים את הקרם הזה, ומי שמנסה פעם אחת לא עוזב אותו!

דודה שלי מחו"ל כשהיא באה לארץ היא קונה בכמויות את הקרם ידיים הנ"ל ומחלקת לכל ילדיה........!

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כפי שכתבו פה - רק זה מה שעוזר: למרוח כל קרם שהוא בנדיבות על הידיים ולישון כמה לילות עם כפפות ניילון (פשוטות, לא לטקס). אח"כ אפשר לישון עם הכפפות אפילו בלי למרוח קרם. הזעה שנוצרת בפנים בשילוב עם הקרם הופכים את הקערה על פיה. אי אפשר למרוח על ידינו העסקניות קרם במשך היום וזה פתרון מופלא.

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י aser;1870873:
ממליצה גם מאד מאד מאד!!!

רובם לא מכירים את הקרם הזה, ומי שמנסה פעם אחת לא עוזב אותו!

דודה שלי מחו"ל כשהיא באה לארץ היא קונה בכמויות את הקרם ידיים הנ"ל ומחלקת לכל ילדיה........!

גם אני מצטרפת להמלצות!
ענוגה הוא קרם ידיים מדהים, כבר אחרי מריחה אחת יש שיפור גדול ולטעמי יש לו גם ריח טוב.
הבעיה היא שדי קשה להשיג אותו.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני קונה קרם כפפה ליד ולרגל של ביוטי קאר.
מוצר מעולה!!!

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קרם ידיים של מורז, הציל אותי אחרי 2 מריחות.

עיצובN

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למרוח ווזלין לפני השינה ולשים כפפות ניילון זהו פתרון אדיר, אין על זה. אבל אל תשימו כפפות גומי גם בגלל שיש בהם אבקה שמייבשת את הידיים וגם בגלל שהאפקט הטוב נגרם מניילון ולא גומי.

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שימו לב! מאד מאד עוזר למנוע התייבשות ידיים - נשמע פשוט אבל מחייב עקביות!

לשטוף כלים רק עם כפפות!
ואחרי כל שטיפת ידיים לנגב היטב היטב היטב!

אמור למנוע בצורה מקסימה ידיים סדוקות

מניסיון כמובן :)

Aliza1234

משתמש חדש
יש קרם מיוחד של חברת GOLD ומנסיון של כמה אנשים שסבלו בצורה כרונית בידים או ברגליים, תוך 48 שעות יש שיפור מדהים!!!!
רק שאני לא יודעת איפה זה נמכר בארץ . אני מביאה את זה מאמריקה.

Mix

משתמש מקצוען
ללכת לישון עם וזלין וכפפות ח"פ בלי אבקה בפנים. קמים עם ידים חדשות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה