כסא אוכל לתינוק

• פותח הנושא gol
  • פורסם בתאריך

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה לקנות כסא אוכל לתינוק.
על מה אתם ממליצים?
מתקפל? כיף-כסא? או דוקא בוסטר שמתחבר לכסא רגיל?
יש בזה חברות טובות יותר או פחות?
אין לי שום מושג.
אשמח להמלצות ולהמלצות על מחירים טובים (אם קניתם לאחרונה).
תודה

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק לא פג!
יש לי כסא שלהם שעלה ממש יקר, והריפוד נקרע עוד לפני שהבת שלי למדה לעמוד.
ריפוד חדש עולה 300 ש"ח.

לאמא שלי יש גרקו, הוא דוקא נחמד, זול, ומתקפל ממש קטן. אבל צריך להוציא את התינוק מאד בזהירות כדי שלא יקבל מכה. וכן ה"שולחן" שלו נופל מידי פעם.

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי כסא של איקאה, אני מאד מאד מרוצה, יחסית קטן, קל לניקוי, מינימלי, בלי ריפוד, זול ונוח לכל הגילאים, בוסטר על כסא רגיל לא אהבתי, זה תופס כסא בבית, ולא היה נוח להכניס את הילד ולהוציא, הרגליים של הילד מונחות בצורה לא נוחה על הכסא הגדול.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דסי;752059:
יש לי כסא של איקאה, אני מאד מאד מרוצה, יחסית קטן, קל לניקוי, מינימלי, בלי ריפוד, זול ונוח לכל הגילאים, בוסטר על כסא רגיל לא אהבתי, זה תופס כסא בבית, ולא היה נוח להכניס את הילד ולהוציא, הרגליים של הילד מונחות בצורה לא נוחה על הכסא הגדול.

יש לך תמונה אולי?
מה המחיר והאם זה חזק מספיק?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אחרי שנמצאים בפח כבר שני כסאות אוכל
אני ממליצה לקנות את זה המתלבש על כסא רגיל.
זול, לא נשבר, לא תופס המון מקום.
ומרגיל את הילד לשבת סביב השולחן עם כולם
בגיל שנה וחצי עוברים לערימה של 3 כסאות כתר וזה!
הרבה נחת

tamar

משתמש מקצוען
לי יש את הכסא של כתר.
רחב ונח - חזק מסיבי ונח לניקוי אבל תופס הרבה מקום ולא הכי יפה

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
קניתי לפני כחודש בד"ר בייבי, יש אצלם מבצעים על הכסאות אוכל, קניתי כסא מקסים ב350 ש"ח במקום 400. מה שהיה חשוב לי קודם כל הקיפול, שיהיה הכי דק שאפשר ולא יתפוס הרבה מקום.
הכסא שקניתי מתתקפל לא רק ברוחב אלא גם מתקפל ל-2 בגובה.. והוא קל לנשיאה. נשאנו בחוה"מ לטיול ולקחנו אותו איתנו.. הוא גבוה, יציב, עם ריפוד מנעולה, נח ונשלף. 2 מגשים שהעליון נשלף. קל מאד לניקוי. סל מלמטה.. בקיצור אני מאד מרוצה מהקנייה.

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י gol;752069:
יש לך תמונה אולי?
נסי לחפש באתר שלהם, אם אין לך אחפש תמונה או אצלם, מחירו כ 125 ש"ח. זה חזק ויציב מאד, גם לילדים גדולים יותר. (הבת שלי בת שנתיים ושבע ועדיין אוהבת לשבת בו)

שי1

משתמש מקצוען
אני קניתי בביבי סטאר כהה ומתקפל כמו שולחן מתקפל.
עלה לי 250 ש"ח
בינתיים ולא הרבה זמן אני מרוצה הילד שלי "שורץ" שם.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני ממליצה על המושב שמתלבש על הכיסא הרגיל. בילד הראשון עדיין לא מבינים את החשיבות של העניין, אבל בהמשך כיסא אוכל של תינוק נעשה אביזר מעיק ומציק. כך אצלי בכל אופן.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י gol;752069:
יש לך תמונה אולי?
להלן התמונה.
יש לי גם את הכיסא הזה וגם "בוסטר" ששמים על כיסא, אני נהנית משניהם, פשוט זה לגילאים שונים. הפלוס של הכיסא של איקאה ע"פ כיסאות אחרים זה התחזוקה. המינוס הוא שאני מאמינה שבכיסאות המרופדים יותר נוח. היה לי כיסא מאד מרופד , עולה ויורד וכו' הוא היה מאד יקר, הריפוד נקרע מהר והאמת שבאופציה של לעלות ולהוריד כמעט לא השתמשתי, אז לשיקולך.

קבצים מצורפים

• IMG_0334.JPG
    KB 370.1 · צפיות: 43

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי היום כסא של cam ב300 ש."ח.
הדגם הצר שלהם בצבע בז' עם ג'ירפה.
יש למשהו? מרוצים?ממליצים?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
יש לי של CAM בשימוש אצל החמישית שלי בלע"ה, הריפוד נקרע אצל הרביעי.
עושה רושם שהקטנה מבסוטה בתוכו ואוכלת בתיאבון רב. טפו, טפו, טפו.
הכסא נוח לניקוי, האופציה של ההנמכה כמעט לא באה לידי שימוש.

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בייבי סייף - קניתי ב"פריש" בבני ברק - השירות שלו מצוין, הכסא מתקפל, המושב עולה ויורד לפי הגיל, ואפשר גם להשכיב לאחור - לתינוק ששותה מבקבוק, 2 מגשים מתחלפים, היה יקר, אבל שימושי מגיל קטן מאד ועד גדול, והכי חשוב לי - היציבות.
יש לו של חברות נוספות.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י gol;752395:
ראיתי היום כסא של cam ב300 ש."ח.
הדגם הצר שלהם בצבע בז' עם ג'ירפה.
יש למשהו? מרוצים?ממליצים?

נחמד מאד אם זה מה שיש לי,
אני שלפתי את הריפוד כשהיה חדש כדי שלא יקרע... אם משהו רוצה:)

מחזיק יפה כבר אצל השלישי,
די נח וקל לתחזוקה.

מוריה ח

משתמש רשום
לי יש גם כיסא של CAM. מרוצה מאוד. החיסרון בכיסא של איקאה שהוא לא מתקפל וגם לא מרופד(לי אישית זה מפריע, אולי לאחרים לא). הכיסא של CAM חזק, מתקפל, עולה ויורד, ונשמר מילד לילד כמו חדש...

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי יש את הכיסא של איקאה ואני מרוצה מאד מאד, (זה לא הכסא הראשון שלי) קודם כל הוא לבן (יש לי אחד שכולו לבן ולא כמו זה שבתמונה) ומשתלב יפה במטבח, קל מאד, הוא צר ולא תופס יותר מרוחב של כסא, קומפקטי, קל מאד לניקוי! חיסרון - אין לו רצועות כתפיים (להרבה כסאות אין) ולכן הילד מגיל מסוים עלול להתרומם.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
cam נוח לניקוי?!
לי יש אותו וזה סיוט!
מלא חריצים קטנים ופינות נסתרות שהאוכל נדחף לשם...
הריפוד נקרע מהר מאד,
ממש לא מרוצה.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
ממליצה גם על cam,
אצלי דווקא באה לשימוש אופציית ההנמכה, זה הרבה יותר בטיחותי וכשגדלים קצת - כבר עולים ויורדים לבד.
הריפוד עדיין לא נקרע לי... (חוץ מזה שאפשר להסתדר נהדר גם בלעדיו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה