כסאות למטבח

• פותח הנושא ash
  • פורסם בתאריך

ash

משתמש צעיר
שלום וברכה,

מחפשת המלצות לחנות לרכישת כסאות למטבח .

תודה!

mmn

משתמש רשום
מחפשת ג"כ כסאות למטבח , אבל לא מרופדות . מושב עץ עם משענת , איפה קונים היום כסאות כאלו ?

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איקאה,
אבל האמת היא שבכל מקום...
אא"כ את רוצה משהו מאד מסוים.

mmn

משתמש רשום
ראיתי את הקטלוג של קוקטייל , יש שם דברים יפים מאד אבל נראה בתמונה שכל הכיסאות מגיעים עם ריפוד במושב . אני טועה ?

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ראיתי את הקטלוג של קוקטייל , יש שם דברים יפים מאד אבל נראה בתמונה שכל הכיסאות מגיעים עם ריפוד במושב . אני טועה ?
אני קניתי עם ריפוד
לא יודעת אם יש בלי.

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אין על קסיאס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה