מצב
הנושא נעול.

קוויק

משתמש מקצוען
אציין כמה דברים שבגללם נראה לי שיש נהירה לבן גביר
הוא יודע להגיע איפה שהח''כ שלנו לא נמצאים לדוגמא בחנייה למירון שחיכו שעות הוא הגיע לשם ]אפילו שלא עזר אבל אנכי עמו בצרה] ואף החכים שלנו יכולים ללמוד ממנו בענין הזה
מלבד הלאומיות שמרחפת על חלק מהציבור והוא מתדלק זאת נפלא.
ואני לא בטוח שעוד כמה שנים גפני יוכל לעשות עסקים עם טיבי מאימת הציבור ההולך ימינה במאתיים קמ''ש.
גם.
והוא פשוט יודע להתנהל הרבה פעמים, לדוגמא בענין עכשיו של הר הבית, במקום להגרר למלחמה והשמצות או לגדור ככה אני ומישהו אחר נוהג אחרת, התגובה שלו היתה כזאת שלא גורמת לאף אחד להתנתק ממנו, אלא להפך, אני אתכם, ומעריך וכו'
כישרון כנראה..

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
נתניהו: זהו ערב של בשורה גדולה למליוני אזרחים בישראל... הממשלה הזאת סימה את דרכה, ממשלה שהיתה תלויה בתומכי טרור, שהפקירה את ביטחונם האישי של אזרחי ישראל, שהעלתה את יוקר המחיה ךשיאים שלא ידענו, שהטילה מסים מיותרים, שסיכנה את הצביון היהודי של המדינה...

112123

משתמש מקצוען
גם.
והוא פשוט יודע להתנהל הרבה פעמים, לדוגמא בענין עכשיו של הר הבית, במקום להגרר למלחמה והשמצות או לגדור ככה אני ומישהו אחר נוהג אחרת, התגובה שלו היתה כזאת שלא גורמת לאף אחד להתנתק ממנו, אלא להפך, אני אתכם, ומעריך וכו'
כישרון כנראה..
גם סמוטריץ לא נגרר להתכתשויות עם נציגנו
לדעתי זה שיטה מתואמת (ולמען האמת שיטה חכמה)

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
אם לא יעצרו לרגע ויעשו איזה שהוא שינוי בשיטה, זה לנצח לא יגמר
גם אם לביבי יהיה 61 מנדטים זה לא מאפשר שלטון יציב
ושוב נלך לבחירות וחוזר חלילה
אם לביבי יהיה 61 - חכו חכו - ייפתחו שערי הגיהנום
והממשלה תחזיק ל-18 שנה קדימה
אם לא, וכנראה שלא, כי התקשורת מגוייסת ברמה פסיכית, זהו מאבק חייה, אז ה'ברוך' ימשיך

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
‏המנצחים הגדולים הערב: הציבור החרדי! הוכח בשנה באחרונה שלא קונים אותם בכסף. הם ניהלו מלחמת עולם בממשלה הכושלת, הצליחו לעצור גזירות נגד הדת והיהדות והוכיחו שהעקרונות יותר חשובים להם מהכל. שונאי החרדים: בנט, ליברמן, כהנא והנדל התרסקו לשפל הגדול ביותר.
מישראל כהן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה