כן, כן...תחפושות!

מצב
הנושא נעול.

אורית סופר

משתמש צעיר
חושבת לחפש את הבת שלי לסבתא, למשהי יש רעיון/ נסיון אך וממה ניתן לבנות לה הליכון?

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מחפשת מסכה של איש צעיר או זקן
יש בחניות חיות למינהם מכשפים , טרמפ וכו'
אם משהי נתקלת במסכה של משהו רגיל אפילו מצחיק אבל העיקר סביר
אשמח מאד לשמוע איפה
תודה

אמא של מטי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דחוף!!!!
יש למישהו סרבלים
אדום - לילד בן 4
צהוב - לילד בן 6

??????
תודה מראש לכל העוזרים!

בר לוין

משתמש מקצוען
אני מחפשת להשכיר /לקנות תחפושת יפה ומושקעת לילדה בת 3 וילד בן שנה..
אפשר גם באישי..
אשמח לתמונות..

שו

משתמש רשום
מחפשת תחפושת כהן גדול לילד בן 8
עדיף בבני ברק
יש למישהו?

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מחפשת תחפושת כהן גדול לגיל 4 (מידה 3-4)
בבני ברק

אפשרי להעביר מירושלים או מודיעין עילית.

למי יש?

פיי ק

משתמש רשום
אני מחפשת ללוות או להשכיר סרבל חום או ג'ינס לתינוק בן שנה ורבע (עדיפות לחום)
בבני ברק
אשמח לפרטים ותמונה
תודה רבה ותזכו למצוות

וכן אם משהי יודעת איפה אפשר לקנות בבני ברק מגפי גומי לגיל הזה
אשמח למידע
תנסי בנקסט נראה לי שיש להם מגפי גומי לכל המידות

אקווריום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני שואלת כדי לדעת אם לכבס אחרי שהם חוזרים מהגן ביום של התחפושות ...השאלה איך זה יראה אחרי כביסה כדי להלביש אותם שוב בפורים כדי שהסבתא תראה......
אני כיבסתי את שתיהם והצבע נשאר חדש ממש!
לגבי הכתמים זה כבר לא קשור להדפסה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה