צימר כמה תסכימו לשלם עבור צימר ברמה הגבוהה ביותר?

מצב
הנושא נעול.

סנדי שטיינר

משתמש פעיל
- פרטיות מוחלטת
- בריכה פרטית
- כל הפינוקים האפשריים
- גישה נוחה
- מתאים לזוג בלבד
- אי שם בצפון
- חדש מהניילונים

אני שואלת בשביל בניית תמחור הוגן לצימר חדש שבנייתו מסתיימת בימים אלו
תלוי מתי
יולי אוגוסט 800 - 1000 ללילה
(כמובן רק בהתחלה שנה אח"כ המחיר יכול להיות כפול 1600 רק כדי שיכירו אותו אז בהתחלה תמיד עושים יותר זול)
ובשר חודשי השנה
חורף 500 - 450 ללילה סופ"ש 700
קיץ אמצ"ש 600 סופ"ש 800 -900 ללילה
וכמובן אשמח לקבל את המספר של הצימר
בהצלחה

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תראי, מושב גורן זה כבר מידי בצפון, ככה שזה שיקול בשבילי למרות שיש לי רכב,
מצד שני אני מחפשת בנרות! צימר מבודד עם בריכה בנויה (לא על עמודים) ושיש נוף מהבריכה למרחב הפתוח, זה נותן הרגשה אחרת לגמרי, אבל שהצימר בקו ראשון, ככה שלא רואים אפילו מהחצר וילות ובתים אחרים. שהמקום נקי ומטופח, ובריכה מחוממת, זה דבר שלא צריך להגיד,
אגב אם יש פה מישהו שמכיר כזה דבר תייגו אותי...
הפלוסים, אם יש הוקי, כדורגל שולחן, תאורה מגניבה בבריכה ובחצר, ג'קוזי חיצוני, קפסולות קפה וחלב, שוקולד וחטיפים, מגבות בשפע ונעלי בית, מקום מסודר למנגל, נדנדות, מזרון צליה צף... אני הייתי משלמת למעלה מ-1000,
אבל אני צריכה להאמין שבאמת חלומותי מתגשמים שם, כי אני לא יוצאת מתי שבא לי, אז עד שאני כן יוצאת חשוב לי הדברים הנ"ל קצת יותר מכסף... אבל אם זה כבר מידי יקר, היום חו"ל זה כבר אופציה זולה להרבה זוגות...
הכי בא לי זה סגנון של בריכה נשפכת או בשמה השני בריכת עד, כזה דבר- מכירים??
yjdtyjdtjdm09_g.jpg
blupooly_06_x5.jpg
כן התמונה השניה ממלון בראשית
עולה שם ללילה קצת יותר מ1000 .... וחוצמזה שממה שעברתי בעבר על התמונות שלהם זה לא בדיוק פרטיות כי חדרים מעליך במדורג

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

דוּבי

משתמש מקצוען
אני גם סבור שכל ולוקחים יותר לילות המחיר אמור לרדת זה כדאי גם לבעל הצימר וגם לנופש
ברור
הם לא צריכים להביא מישהו שינקה ויכבס
שזה לבד עלות
מה גם שתמיד עדיף ימים רצופים ומלאים כי ברגע שמשכירים לימים בודדים קורה הרבה שנתקעים עם ימי שישי ראשון ושלישי

nomi1984

משתמש חדש
תודה גדולה לכל המגיבים!
קיבלתי למייל המון המון מידע והצעות ייעול.
חלק מהדברים רלוונטיים ונכונים מאוד.
לכל מי שביקש במייל תמונות, מחירים וגם אלו שביקשו לתפוס תאריכים... הצימר לא מוכן סופית לאיכלוס, ייקח עוד קצת זמן, בזכותכם זה יהיה מהר יותר..
אני עדיין בוחנת כמה רעיונות ששלחו לי, נשתדל ליישם ולהנעים את השהות של האורחים!
אשמח לרעיונות נוספים/כל הצעה מבעלי ניסיון/עשה-לא תעשה

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שרשור מעניין.
נראה מהודעות רבות כאן, שהמחיר הנורמלי [?] ללילה הוא כ-1000 ש"ח.
@nomi1984 אני מתנצל על הסטייה מהנתיב המקורי של השרשור, אבל אם אני צודק בהשערתי, זה יוכל לתת לכם כיוון למי לייעד את הצימר בהמשך ולתמחרו בהתאם:
יש לי הרגשה [אולי אני טועה] שמי שמגיע לצימר ברכב מוכן לשלם יותר מאלו שמגיעים בתחב"צ. אולי בשל מעמד סוציו-אקונומי גבוה יותר, ואולי בשל ניסיון רב יותר בצימרים ומחיריהם.
אם הצימר שלכם נמצא ב"חור" שקשה להגיע אליו בתחב"צ, הרי שהנכם פונים לקהל יעד שמוכן לשלם יותר [בניגוד לצפת/מירון ועוד הרבה מקומות 'משלנו' בהם יש תחבורה קלה]. קחו זאת בחשבון התמחור.
בכל מקרה בהצלחה רבה ולא לשכוח לתת הנחה למי שהגיע דרך פרוג...

נערך לאחרונה ב:

נעמה לוי

משתמש מקצוען
וסוף סוף צריך לזכור שצימר מפנק ומושקע עם בריכה פרטית וכו', מעניק לזוג ליגה אחרת של חופשה מול בית מלון מפואר ככל שיהיה.
אז כל הדיבורים על ... אם זה כ"כ יקר אני אלך למלון... זה ממש לא מדוייק.

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה גדולה לכל המגיבים!
קיבלתי למייל המון המון מידע והצעות ייעול.
חלק מהדברים רלוונטיים ונכונים מאוד.
לכל מי שביקש במייל תמונות, מחירים וגם אלו שביקשו לתפוס תאריכים... הצימר לא מוכן סופית לאיכלוס, ייקח עוד קצת זמן, בזכותכם זה יהיה מהר יותר..
אני עדיין בוחנת כמה רעיונות ששלחו לי, נשתדל ליישם ולהנעים את השהות של האורחים!
אשמח לרעיונות נוספים/כל הצעה מבעלי ניסיון/עשה-לא תעשה
נא לשלוח ל:
cm99885511 וכו' [בג'ימייל].
אני חושבת גם שהמחיר תלוי ברמת הצימר וברמת הניקיון שלו,
האם יש מינימום לילות,
והאם הבריכה פרטית אבל לגמרי, לא משהו שצריך לחשוש כל הזמן שמישהו יעבור באיזור.
אני חושבת שטווח שאנשים ישלמו בעונה זה 800-1000 לבין הזמנים, לא בעונה 600-800 תלוי קיץ קצת יותר, חורף פחות.
נשמע מעניין, האם כבר יהיה זמין השנה לבין הזמנים ?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וסוף סוף צריך לזכור שצימר מפנק ומושקע עם בריכה פרטית וכו', מעניק לזוג ליגה אחרת של חופשה מול בית מלון מפואר ככל שיהיה.
אז כל הדיבורים על ... אם זה כ"כ יקר אני אלך למלון... זה ממש לא מדוייק.
יש לך גם מלונות עם בריכה פרטית.. רק אומרת

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא אמרנו שאתם סוכנים פשוט דיברו על האופציה לנפוש במלון לעומת צימר שבצימר יש את הפרטיות ובמלון אוכל, כתבתם שיש מלונות שיש גם וגם. ואני מאמין שאם היה שם כשרות כלשהי שמקובלת בציבור החרדי המלון הזה היה מוכר לציבור, ואם אין אז זה בדיוק כמו לנפוש בצימר בלי אוכל ועם מינוסים של מלון שיש עוד הרבה אנשים איתך ביחד

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא אמרנו שאתם סוכנים פשוט דיברו על האופציה לנפוש במלון לעומת צימר שבצימר יש את הפרטיות ובמלון אוכל, כתבתם שיש מלונות שיש גם וגם. ואני מאמין שאם היה שם כשרות כלשהי שמקובלת בציבור החרדי המלון הזה היה מוכר לציבור, ואם אין אז זה בדיוק כמו לנפוש בצימר בלי אוכל ועם מינוסים של מלון שיש עוד הרבה אנשים איתך ביחד
אז כתבתי שיש,
עם בריכה מוצנעת ונופש מאורגן למהדרין
כמו לדוגמא מלון רימונים
ויש עוד

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
@nomi1984 אני מתנצל על הסטייה מהנתיב המקורי של השרשור, אבל אם אני צודק בהשערתי, זה יוכל לתת לכם כיוון למי לייעד את הצימר בהמשך ולתמחרו בהתאם:
יש לי הרגשה [אולי אני טועה] שמי שמגיע לצימר ברכב מוכן לשלם יותר מאלו שמגיעים בתחב"צ. אולי בשל מעמד סוציו-אקונומי גבוה יותר, ואולי בשל ניסיון רב יותר בצימרים ומחיריהם.
אם הצימר שלכם נמצא ב"חור" שקשה להגיע אליו בתחב"צ, הרי שהנכם פונים לקהל יעד שמוכן לשלם יותר [בניגוד לצפת/מירון ועוד הרבה מקומות 'משלנו' בהם יש תחבורה קלה]. קחו זאת בחשבון התמחור.
בכל מקרה בהצלחה רבה ולא לשכוח לתת הנחה למי שהגיע דרך פרוג...
לא רואה קשר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה