דרוש מידע כמה שאלות למי שמבין באתר פרוג

ניקית

משתמש מקצוען
1) האם בפרוג אין אפשרות בכלל לשלוח הודעה פרטית לאף אחד?
לכל אחד שאני מנסה לשלוח הודעה פרטית כתוב לי ש"רק מנויי פרימיום יכולים להשתמש באופציה זו."
2) אם אני עושה לייק להודעה של מישהו זה נותן לי משהו או סתם?
וכנ"ל אם מישהו עושה להודעה שלי לייק - זה מוסיף לי משהו?
3) מהו משך הזמן שאפשר לערוך הודעה שכתבתי?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
1) האם בפרוג אין אפשרות בכלל לשלוח הודעה פרטית לאף אחד?
לכל אחד שאני מנסה לשלוח הודעה פרטית כתוב לי ש"רק מנויי פרימיום יכולים להשתמש באופציה זו."
2) אם אני עושה לייק להודעה של מישהו זה נותן לי משהו או סתם?
וכנ"ל אם מישהו עושה להודעה שלי לייק - זה מוסיף לי משהו?
3) מהו משך הזמן שאפשר לערוך הודעה שכתבתי?
1) רק מי שיש לו מנוי פרימיום - (תלמיד או בוגר פרוג מקבל חינם מי שלא תלמיד או בוגר מקבל בתשלום..)
2) את לא מקבלת כלום מהלייק חוץ מלשמח משהו אחר
מי שנותן לך לייק זה מרים לך את הניקוד
3) ב-3 שעות ראשונות ניתן לערוך...

ניקית

משתמש מקצוען
באשכול הבא כדאי לשאול את השאלות שלך:
איך אפשר לשאול שם? זה נעול

ואן גוך

משתמש פעיל
אמינות.
כיוון שרוב הניקים כאן לא מופיעים בזהותם האמתית, הצורה הכמעט יחידה שלך להבחין אם מי שעוזר לך בפורום הוא איש מקצועי\בעל ניסיון, ובעיקר אמין. או שהוא סתם איזה גולש משועמם ש'תקע' לך איזה תשובה במקרה הטוב, או ניק שפועל למען האינטרסים של עצמו במקרה הגרוע. הדרך היא לבדוק כמה 'לייקים' הוא קיבל, וככל שרבות התודות שהוא קיבל סימן שהוא סייע ליותר ויותר אנשים.
כמובן שאין להסתמך רק על כמות הלייקים, אבל וודאי שככל שהדירוג יותר גבוה, אז בפורום המקצועי כאן, האמינות שלך עולה.

107

אתרים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה