כללי כמה שאלות באינדיזיין

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אשמח לעזרת המומחים,
- כשאני מכניסה תמונה במלל עם גלישה, איך אני גורמת לכך שכשהטקסט יזוז, התמונה תזוז איתה?
- אני לא זוכרת איפה הפקודה שאומרת שבמעבר שורה או בגלישה, המילה תשאר שלימה ולא תיחתך עם מקף.
תודה מראש!

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
1. אם הכוונה היתה לקבע תמונה עם תיבת טקסט, הכי פשוט לאחד אותם לקבוצה: סימון שניהם באמצעות שיפט, ואז ctrl G. אם הכוונה אחרת - כדאי לפרט את השאלה.
2.
ללא שם.png

ואז לבטל את הוי שמופיע בתיבת הדו שיח.

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אשמח לעזרת המומחים,
- כשאני מכניסה תמונה במלל עם גלישה, איך אני גורמת לכך שכשהטקסט יזוז, התמונה תזוז איתה?
- אני לא זוכרת איפה הפקודה שאומרת שבמעבר שורה או בגלישה, המילה תשאר שלימה ולא תיחתך עם מקף.
תודה מראש!
1. אובייקט מעוגן.
2. לבטל את הוי הנ"ל (מופיע בשורת התפריט העליונה כשאת במצב טקסט.
תבטלי את זה כשאין לך מסמך פתוח, וזה ישפיע על כל המסמכים שתפתחי מעכשיו והלאה.
לבטל וי.JPG

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
1. צריך לעגן את התמונה לטקסט שמעליה (ע"י גרירת הריבוע הכחול לתוך השורה)
2. hypenation - עדיף בהגדרות סגנון הפיסקה ולא בהגדרות הפיסקה

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אין מילים!
מי כעמך ישראל!
אני כל פעם מחדש מתפעלת מהאתר המקסים הזה ומהאנשים הטובים שמסתובבים כאן! תזכו למצוות!
אני מקווה שלא אשגע אתכם יותר מדי, כי אני לא עובדת הרבה על אינדיזיין, אז כל פעם אני צריכה להתרענן מחדש.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה