דיון כמה פעמים ביום/בשבוע/בחודש אתם בסופר?

תותים בלבן

משתמש פעיל
לא ראינו הבדל בקניות בימים השונים חוץ מעניין הטריות של הפירות והירקות שזה הכי טוב בשני-שלישי.
מעניין שאני כן ראיתי הבדל
בחמישי-ששי כל המדפים מגולחים כל עמ"י קנה סחורה כאילו מחר יש סגר
החלב בד"כ אוזל... ועוד מלא מוצרי יסוד

מלא פעמים הייתי במוצ"ש ביש חסד והם הוציאו סחורה טרייה מהמחסן קרור שלהם
והמלצתי תחילת שבוע-רעיונית, אבל איך שמסתדר כמובן, בשני שלישי יש יותר היצע, אפשר לומר

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין שאני כן ראיתי הבדל
בחמישי-ששי כל המדפים מגולחים כל עמ"י קנה סחורה כאילו מחר יש סגר
החלב בד"כ אוזל... ועוד מלא מוצרי יסוד

מלא פעמים הייתי במוצ"ש ביש חסד והם הוציאו סחורה טרייה מהמחסן קרור שלהם
והמלצתי תחילת שבוע-רעיונית, אבל איך שמסתדר כמובן, בשני שלישי יש יותר היצע, אפשר לומר
כתבת שאת לא ממליצה לעשות בחמישי-שישי כי אז יש לחץ גדול, בלאגן וכו' והקניה לא נעשית בשיקול דעת נכון.
על זה הגבתי שלא ראיתי הבדל בין הימים של הקניות.
ובקשר לחוסרים- לא נתקלתי בחוסרים ברביעי-חמישי, לא במוצרי יסוד ולא בדברים אחרים אבל אולי תלוי איפה עושים קניות.

פירות וירקות מהמחסני קירור זה לא סחורה טריה :)
זה מצוין למי שרוצה (לפעמים גם אני קונה לא טרי) אבל יש הבדל בעניין הטריות של הפירות והירקות מבחינת ימים :)

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מכירה חנות שמעלה מחירים לסלומון ברביעי-חמישי.

מצילה חיים

משתמש צעיר
פשוט לשבת עם כל בני המשפחה וכל אחד יעלה דברים שצריך בבית ותעשו רשימה תתלו על המקרר וכשתעשו קנייה שבועית תעברו על זה ותראו מה חסר בביתכם🙂

• תודה
Reactions: dag

תותים בלבן

משתמש פעיל
@dag מצורף רשימת מוצרים לקניה שבועית למשפחה קלאסית ממוצעת
קרדיט ל @גוטפלוס

קבצים מצורפים

• רשימת קניות גוטפלוס.pdf
    KB 151.8 · צפיות: 10
  • תודה

**Moko**

משתמש מקצוען
היו לנו תקופות מבולבלות שכמעט כל יום היינו במכולת כי זה הרגיש שמה שכתוב ברשימה חייב להגיע היום הביתה
(וגם אם לא הצלחנו לצאת למכולת בפועל היה לחץ שחייב לעשות קניות וחייב וחייב..)
כיום יש רשימה על המקרר שתמיד קיימת ,גם אם הרגע חזרו מקניות ובדיוק נגמר המיונז אז מתחילים רשימה חדשה,
כל פריט שנזכרים שצריך-מיד הולכים לרשום בידיעה שאם לא לרשום עכשיו עלולים לשכוח וזה קריטי
ככה יוצא שעושים קנייה פעם בשבוע ואז לקראת שבת מביאים את מה שחסר גם אם זה במכולת יקרה יותר זה לא כ"כ נורא ..
מה שכן למי שאין רכב באופן שוטף אבל קורה לו שיש הזדמנויות שכן יש, חייב לנצל את זה לקנייה באיזור מרוחק וזול יותר שכוללת דברים שיצטרכו לטווח הרחוק:חדפ שימורים בקבוקי שתייה(מתוקה,שמן,תירוש,בירה וכד') חומרי ניקוי וכן הלאה-כל הדברים שכבד לסחוב וגם בדר"כ קצת עוקצים אותנו במחיר במכולת השכונתית
זה בגדול .. בהצלחה!

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה