דרוש מידע כמה סוכר יש במעדן הזה

האם אתם בודקים את רמת הסוכר במעדנים שאתם אוכלים?

• כן

• לא

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פרילי טבע, מוצג כמעדן בריאות.
יש לכם מושג כמה כפיות סוכר יש בכל מעדן?
7290000056081.jpg

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אין לי מושג לגבי היוגורט הזה. בודקת תמיד לפי פחמימות (רוב הפחמימות במשקאות ובמוצרי חלב, הן סוכרים). ובדרך כלל מופתעת לרעה.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
f_57175f9f08338_1461149599.jpg

פרילי טבע 200 גרם
ערכים תזונתיים
תכולה
200
גרם
כשרות
ועדת מהדרין
סימון תזונתי ב- 100 גרם
אנרגיה:
98
קלוריות
חלבונים:
2.9
גרם
פחמימות:
17.4
גרם
שומנים:
1.9
גרם
נתרן:
40
מ"ג
סידן:
150
מ"ג

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש בזה ברבה נתרן זה לא ברור למה , נתרן הרי זה מלח נראה לי שלפעמים הנתרן בשילוב של דברים אחרים יוצא מתוק

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא נראה שיש סוכרים אלא אם כן השומנים זה סוכרים

הפחמימות זה סוכרים.

ויש שם כמות אדירה של פחמימות. 34.8 גרם לגביע. גם אם נניח שחלק מהן הן פחמימות מורכבות ונמצאות בפתיתי הגרנולה, עדיין יישאר הרבה מאד סוכר.

אברמל

משתמש פעיל
בעיקרון כל כפית סוכר מכיל 5 גרם
ואם בפרילי יש 17.4 גרם פחמימות ל 100 גרם מוצר, ז"א שמקסימום יש ב 100 גרם מוצר 3.5 כפיות סוכר
אם כי יתכן שהפחמימות זה לא רק סוכר

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בעיקרון כל כפית סוכר מכיל 5 גרם
ואם בפרילי יש 17.4 גרם פחמימות ל 100 גרם מוצר, ז"א שמקסימום יש ב 100 גרם מוצר 3.5 כפיות סוכר
אם כי יתכן שהפחמימות זה לא רק סוכר

הפחמימות בפרילי טבע הן 17.4, מתוכן סוכרים 16.4.
וכל מוצר הוא 200 גרם.

כלומר שמי שאוכל לתומו גביע פרילי טבע, מערה אל קרבו 6 כפיות סוכר. ועוד חושב שאכל עכשיו משהו בריא.

אגב, ב'יולו' יש כמויות סוכר הזויות. אפשר להציע לאחיות שעושות העמסת סוכר, לתת למטופלים שניים וחצי מעדני יולו במקום ה-50 גרם סוכר...

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפחמימות זה סוכרים.

ויש שם כמות אדירה של פחמימות. 34.8 גרם לגביע. גם אם נניח שחלק מהן הן פחמימות מורכבות ונמצאות בפתיתי הגרנולה, עדיין יישאר הרבה מאד סוכר.
זה כמו ארוחת פחמימות שלימה (30 פחמימות)
בד״כ אם אוכלים מעדנים או יוגורט הוא בא כמנת ביניים ואז מומלץ שזה יגיע ל15 פחמימות.
הערך הקלורי מטעה מאוד, למי שיש בעיית סוכרים הערך הקלורי פחות משחק, אלא רק הפחמימות.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כף סוכר שווה בערך ל3.8 גר' סוכר. כלומר, כשיש כ10 גר' פחמימות ב100 גר' מוצר - זה אומר כ-3 כפות סוכר. כן, 3 כפות. לא כפיות, כפות.
ולמה לא מרגישים את המתיקות המבחילה והמגעילה הזאת? כי מוסיפים חומצת לימון, כדי לווסת את המתיקות (או מווסת אחר.)
המתיקות ממכרת, גם אם לא מרגישים אותה במלואה.

עדיף מוצר עם יותר שומנים, מאשר עם הרבה פחמימות, שבד"כ ריקות.

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג לגבי היוגורט הזה.
לא נראה שיש סוכרים אלא אם כן השומנים זה סוכרים
וכל מוצר הוא 200 גרם.

כלומר שמי שאוכל לתומו גביע פרילי טבע, מערה אל קרבו 6 כפיות סוכר. ועוד חושב שאכל עכשיו משהו בריא.

אכן, 6 כפיות סוכר לכל מעדן.
31 גרם סוכר, זה 6 כפיות סוכר
אז בקפה הבא, אל תתקמצנו על הסוכר.

ללא שם.png

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אז בקפה הבא, אל תתקמצנו על הסוכר.

אז במקום לחפש עצות לדיאטה ולייבב שכלום לא עוזר, תתחילו לבדוק מה אתם אוכלים ותפסיקו לאכול זבל.

(בחבילה שלמה של שוקולד איכותי, 85% מוצקי קקאו, יש חצי מכמות הסוכר שביוגורט פרילי אחד).

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
שמישהו יסביר לי מה כזה גרוע ב6 כפות סוכר?
והאם אתם מקפידים לא לאכול בכלל סוכרים וגם לא להכניס לכל מיני תופינים שאתן מכינות.

אל תשכחו לזרוק על הדרך מלפפונים ולצלוף בי במדויק.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מעדן מה"דור הישן" ששם באמת אין הגבלה בסוכר העיקר שיקנו...
היום יש מעדנים חדשים מופחת סוכר וכו
ויש מוצרי חלב (כמו השוקו -ללא תוספת סוכר )שבהם בתהליך מסוים מוציאים את הסוכר הטבעי שבחלב והוא עובר תהליך שהוא מורגש יותר-כך שמעתי
אני אישית לא אוהבת יוגורט חמוץ בכלל אז אני אוהבת לקנות דנונה במתיקות מעודנת -שלאחרונה הוא גם ללא תוספת סוכר
אני לא בטוחה שמה שבתמונה זה האחרון שיצא -עם פחות סוכר...
דנונה.png
דנונה במתיקות מעודנת.jpg

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וכל מוצר הוא 200 גרם.

אגב, ב'יולו' יש כמויות סוכר הזויות. אפשר להציע לאחיות שעושות העמסת סוכר, לתת למטופלים שניים וחצי מעדני יולו במקום ה-50 גרם סוכר...

הופניתי להעמסה של 100 וממש ביקשתי מהאחות לאכול שתי חבילות שוקולד במקום.
זה הצחיק אותה, אבל היא לא אישרה לי:(

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
upload_2018-5-1_10-40-41.png
אני אישית לא אוהבת יוגורט חמוץ בכלל אז אני אוהבת לקנות דנונה במתיקות מעודנת -שלאחרונה הוא גם ללא תוספת סוכר
אני לא בטוחה שמה שבתמונה זה האחרון שיצא -עם פחות סוכר...
זה לא האחרון.
על האחרון רשום ללא תוספת סוכר וללא תחליפי סוכר.מכיל סוכרים שמקורם בחלב.
לגביע מכיל 12.2 פחמימות, מתוכם: 3.3 סיבים תזונתיים.
זה הלהיט האחרון שהתחלתי להשתמש בקביעות.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא האחרון.
על האחרון רשום ללא תוספת סוכר וללא תחליפי סוכר.מכיל סוכרים שמקורם בחלב.
לגביע מכיל 12.2 פחמימות, מתוכם: 3.3 סיבים תזונתיים.
זה הלהיט האחרון שהתחלתי להשתמש בקביעות.
בדיוק!!!זה מה שחיפשתי להראות
יש לך את טבלת הערכים?

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמישהו יסביר לי מה כזה גרוע ב6 כפות סוכר?
והאם אתם מקפידים לא לאכול בכלל סוכרים וגם לא להכניס לכל מיני תופינים שאתן מכינות.

אל תשכחו לזרוק על הדרך מלפפונים ולצלוף בי במדויק.
זה ״בסדר גמור״ למי שאוכלת רק מלפפונים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה