עזרה כמה משלמים בד"כ על מזוודות כאלו?

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
1686255253644.jpeg

אליש..

משתמש רשום
אז זה פשוט ללכת עם הלב... אין דרך אחרת....
נראה לי שעל הגדולה אפשר לדרוש גם קרוב ל300 ש"ח ויש כאלו שישלמו... (נראה לי גם אני, אם היה לי סטודיו)...

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@פייגי זקס, ראיתי שעשית מכירה של ציוד צילום. את בטח יודעת מה המחיר של המזוודות האלו.
אני רוצה למכור אותם אבל אין לי מושג כמה לבקש, אשמח לעזרתך.

יעקב נוימן

משתמש פעיל
זמן לעשות תיקון לתגובה שעוררה כעס בתחילת החודש... ובקשת סליחה מ- @תמרוז

ביררתי עם קניינית של חברה העוסקת בהקמת תפאורת רקע עבור ארועים (משהו דומה לסטודיו צילום) באירופה, ממנה למדתי כי (בתנאי שלא מדובר בפריטי אספנות) -
- מחיר של פריטים הנדרשים (!) למיצג מסוים יהיה בדרך כלל קרוב למחצית מחירו של פריט מקביל מהסוגים הנמכרים כיום,
- אם יש הצע גדול התמורה תהייה יכול להיות קטנה למשל כ-10% ממחירו פריט חדש ולעומת זאת אם הפריט נדיר וממש מתאים לנדרש אז התמורה יכולה להיות פי שלוש ממחירו של פריט מקביל מהסוגים הנמכרים כיום.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זמן לעשות תיקון לתגובה שעוררה כעס בתחילת החודש... ובקשת סליחה מ- @תמרוז

ביררתי עם קניינית של חברה העוסקת בהקמת תפאורת רקע עבור ארועים (משהו דומה לסטודיו צילום) באירופה, ממנה למדתי כי (בתנאי שלא מדובר בפריטי אספנות) -
- מחיר של פריטים הנדרשים (!) למיצג מסוים יהיה בדרך כלל קרוב למחצית מחירו של פריט מקביל מהסוגים הנמכרים כיום,
- אם יש הצע גדול התמורה תהייה יכול להיות קטנה למשל כ-10% ממחירו פריט חדש ולעומת זאת אם הפריט נדיר וממש מתאים לנדרש אז התמורה יכולה להיות פי שלוש ממחירו של פריט מקביל מהסוגים הנמכרים כיום.
דבר ראשון: לא הכעסת אותי, מישהו מבני משפחתי ראה שצוחקים על חשבוני והוא שלח את התגובה הכועסת.
אני הבנתי שזה אי הבנה, ונהנהתי מהתגובה שלך.
דבר שני, תודה על הברור והתשובה המפורטת שלך. (אמנם לא הצלחתי לחשב את השווי של המזוודות כי אין לי מושג מה המחיר של פריט מקביל וכו', אך אני ממש מודה לך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה