דרוש מידע כמה טילים נפלו באופקים ב15 שנים האחרונות?

מצב
הנושא נעול.

AdiTec

משתמש מקצוען
אז למה שלא תתמקדו בבעיה המקורית? אני שואלת בשיא הרצינות.
למשל לפתוח מגבית, להפריש מעשרות, צדקה ועוד.
לא הכי פשוט?:sneaky:;)
זה ההבדלים ענקיים במחירים
באופקים הוא קונה דירה גדולה משופצת עם חצר ופה באותו מחיר הוא קונה דירה בקומה רביעית ישנה וקטנה... (אם יש- כי יש פה ביקוש מאד גדול לדירות)
ניסינו בפרץ של אופטימיות להרשם במחיר למשתכן- לא הופתענו שלא זכינו....

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אופקים היא עיר קטנה, ולכן לא "שווה" לבזבז עליה טילים.
יורים בעיקר לערים הגדולות אשקלון ואשדוד וגם לבאר שבע.
(חוץ מהפצמ"רים שיורים על שדרות ויישובי הגדר).

HP מעצבת

משתמש מקצוען
באופקים הוא קונה דירה גדולה משופצת עם חצר ופה באותו מחיר הוא קונה דירה בקומה רביעית ישנה וקטנה... (אם יש- כי יש פה ביקוש מאד גדול לדירות)
אז למה לא?
אני הייתי דוחפת אותם לגור שם.
ברור ההבדל באיכות החיים.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אז אולי באמת כדאי שתפרגנו לו לקנות דירה גדולה עם חצר, למרות הרצון העז שהוא יגור בקרבתכם.
אולי בשנים הראשונות נפגשים הרבה, אבל ככל שהשנים עוברות והמשפחות גדלות - גם המפגשים נעשים לעיתים רחוקות, ואז מה תוכלו לומר לו 'בשביל שתיפגש אתנו פעמיים בשנה, דאגנו שתיחנק בדירה פצפונת וישנה'?

secret

משתמש סופר מקצוען
חבל על השכנועים.
תנו לו לגור שם כדי שיתקיים בו הרוצה להחכים ידרים, ומיד יקבל שכל ישר ויחזור אליכם.
רעיון בעייתי,
אם בתום תקופת הנסיון לא תגיע החכמה המיוחלת הוא ייקח סיכון וידרים עוד
ואז כפרה על האשכול החדש שייפתח o_O

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אבל גם מנסה לעזור לו להחליט נכון...
לכי עם הלב
פשוט תגידי שהוא כ״כ קרוב לך וטוב לך בקרבתו ואת פשוט לא מוכנה לוותר עליו!
תזילי דמעה או שתיים...;)
אולי יצליח

ואני כ״כ מבינה אותך, יש לי אח קרוב מאוד -לשעבר.. אישתו לקחה לי אותו לצפון ומאז... כבר כמעט שנה שלא ראיתי אותו! ואולי יותר... ניסיתי הרבה להביא אותו לקרבתי.. אך אישתו ממש לא זרמה (וגם אני לא כ״כ זורמת איתה... :() אז הרמתי ידיים.. וקשר-אין (אימוג׳י בוכה!) אז גם אם במידה והוא עובר, תדאגו לקשר טלפוני רציף! ביקורים בחגים, בשבתות.. כי זה כ״כ חשוב! יש לי קרובי משפחה לידי שפשוט אין קשר רציף בכלל! קשר צריך ליזום ממש. לא מספיק בכלל לגור קרוב.

AdiTec

משתמש מקצוען
לכי עם הלב
פשוט תגידי שהוא כ״כ קרוב לך וטוב לך בקרבתו ואת פשוט לא מוכנה לוותר עליו!
תזילי דמעה או שתיים...;)
אולי יצליח

ואני כ״כ מבינה אותך, יש לי אח קרוב מאוד -לשעבר.. אישתו לקחה לי אותו לצפון ומאז... כבר כמעט שנה שלא ראיתי אותו! ואולי יותר... ניסיתי הרבה להביא אותו לקרבתי.. אך אישתו ממש לא זרמה (וגם אני לא כ״כ זורמת איתה... :() אז הרמתי ידיים.. וקשר-אין (אימוג׳י בוכה!) אז גם אם במידה והוא עובר, תדאגו לקשר טלפוני רציף! ביקורים בחגים, בשבתות.. כי זה כ״כ חשוב! יש לי קרובי משפחה לידי שפשוט אין קשר רציף בכלל! קשר צריך ליזום ממש. לא מספיק בכלל לגור קרוב.
ואוו
הוא מכיר אותי ויודע שדמעות זה מהיר אצלי אז זה פחות עובד...
יהיה קשר אבל זה אחרת...
(יש מצב להודעה פרטית?)

טולדנו

משתמש צעיר
באופקים נפלו 2 טילים אחד בעופרת יצוקה ואחד בצוק איתן באופן כללי אי ן שום דבר אסטרטגי בכיוון אופקים בשונה מנתיבות ובאר שבע לגבי הריח אז יש ריח משני סיבות יש שם מפעל למאכל בהמות שמייצר ריח נוראי וגם יש רפתות באיזור באופן כללי מקום נחמד מאוד שמור ויבש אין שם כלום בסיסי וזה הכל הקהילה גודלת ומתפתחת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה