כמה טוב שנפגשנו

tali6595

משתמש רשום
D I G I T A L
חייבת לומר.. הרבה זמן לא ראיתי עבודה ברמה כזו. לא שיגרתי. מלא מחשבה והשקעה . עדינות . השראה של ממש !

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עבודה יפה ומושקעת מאוד!
הרעיון המבריק, הצבעים, התאורה....מדהים.

(אם כי יש שבלונה אחת שלא מתאימה לציבור שלנו...)

R.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא נורמלי, פשוט לא רגיל
איזה אומנות!

טויטו770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואוווו!!! ראיתי הרבה פרוייקטים גמר בפרוג אבל כזה עוד לא...זה פצצה!

אני רק חושב על זה שעוד מעט גם אני צריך להגיש אצל איציק פרוייקט גמר ומה שהבאת פה הוריד את כל הרעיונות שעלו לי וגרם לחשוב על משהו חדש חח:)

טובה גרינפלד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הכל כבר אמרו נשארתי פעורת פה!!!
מאוד מענין אותי איך הגשת , על מה הדפסת?!

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מושלם מושלם מושלם!!!

אין דברים כאלה!!!!!
עדייך לגדולות...

sfogel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לא יכולה להפסיק להסתכל על זה,
אני כבר אוחזת בפעם השלישית!
אין דברים כאלו!

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שגעון!! של יופי!
לא נשמתי כשהסתכלתי על זה...

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה פרויקט גמר בצילום???
טוב, לא יודעת מה לגבי הצילום... אני לא מבינה גדולה בזה,
אבל באומנות אני מבינה, ומה שאני רואה מולי
(שמורכב מרעיון מדהים, סטיילינג מושלם ביצוע מוקפדוגם.... צילום מיוחד)
זה.....
הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מסתם אומנות,
זה..... א......
לא אין לי מילים מספיקות!
אני עומדת עם הפה פתוח כבר איזה שעה מול התמונות!

רחלשקרקה

משתמש סופר מקצוען
מעל ומעבר למושלם. מיוחד ונוטף מתיקות!
לא פלא שבצילומי מזון איציק תמיד הזכיר אותך כדוגמא ומופת.

השארת את כל התלמידים של איציק עם הרבה אבק(ה) מאחור.

ואיך למען ה' אני אמורה לחשוב על פרויקט אחרי שאני רואה כזה דבר. חלישות הדעת...

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואי איזו אומנות!!!!!
את עיצבת הכל לבד?

נראה עבודה של כמה אנשים ביחד:)

וסתם מענין - מי הם הדמויות? מה הן מתארות?
חלקן הבנתי - כנגנים..
יש עוד?

וכל מה שאמרו לפני, נראה לי לא יספיק כדי לעמוד על היופי של הרעיון ושל הביצוע...
מדהים זה קטן על זה!

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בזמננו אנו, זה כשרון מיוחד לעשות משהו יחודי רק לך,כל העולם חיקויים...
את כשרונית!
עבודה פרפקציוניסטית שלא רואים כל יום

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י אסתר10;1499566:
עבודה יפה ומושקעת מאוד!
הרעיון המבריק, הצבעים, התאורה....מדהים.

(אם כי יש שבלונה אחת שלא מתאימה לציבור שלנו...)

נכתב ע"י תמר21;1499770:
ו

וסתם מענין - מי הם הדמויות? מה הן מתארות?
חלקן הבנתי - כנגנים..
יש עוד?

מה שאני הבנתי זה -
'כמה טוב שנפגשנו...'

מראים זוג משתובב בגיל ינקות
ואח"כ כילדים,
אח"כ הנערה בוגרת
ואח"כ חתונה צוהלת (הי!!! שושי!! אני לא מאמינה שהתרגשת משני הערות כאן ומחקת את התמונה!!! בפרוג תמיד ימצא מי שיעיר.. מה נבהלת??? זה פשוט מושלם, תעלי את זה בחזרה!)
ואח"כ מזדקנים ביחד...

ואח"כ..
אח"כ נשאר רק לנגן עליהם...

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י sarit_f;1499901:
(הי!!! שושי!! אני לא מאמינה שהתרגשת משני הערות כאן ומחקת את התמונה!!! בפרוג תמיד ימצא מי שיעיר.. מה נבהלת??? זה פשוט מושלם, תעלי את זה בחזרה!)
..

למה לקרר? למה?

כל הכבוד שמחקת!!!

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י תקוה;1499911:
למה לקרר? למה?

כל הכבוד שמחקת!!!

כי ההערה לא היתה במקום. ולא חייבים להיות קטנוניים
ממילא מה שראו שם זה צללית לא ברורה

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י sarit_f;1499928:
כי ההערה לא היתה במקום. ולא חייבים להיות קטנוניים
ממילא מה שראו שם זה צללית לא ברורה

כל אחד בטוח שהוא צודק....:rolleyes:

אז אני חושבת שהערה צודקת!

פורום חרדי ותמונה (צללית, נו, נו, זה היה מאוד ברור...) כזו הם שתי הפכים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה