כמה טוב שנפגשנו

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
שושי,
באמת שאין מילים! פשוט אחד הדברים המדהימים שראיתי
מלבד הביצוע המושלם והמיוחד לדעתי,
הרעיון והסגנון מאד מיוחדים.

מאחלת הרבה הרבה הצלחה!!

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שושי, אין מילים בלקסיקון לתאר את הדבר המופלא הזה!!!
את חייבת לעשות עם זה משהו, אבל חייבת!!!
זה יכול עם סיעתא דשמיא כמובן לתת לך מקפצה אדירה.

המון המון המון הצלחות

bekki

משתמש מקצוען
סטייל סופדרך! עוגיות ריבה באבקת סוכר לא היו מעולם מגרות כמו אלו.

קרדיט ענק לבעלך שעשה עבודה מופלאה.

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י sarit_f;1499901:
מה שאני הבנתי זה -
'כמה טוב שנפגשנו...'

מראים זוג משתובב בגיל ינקות
ואח"כ כילדים,
אח"כ הנערה בוגרת
ואח"כ חתונה צוהלת (הי!!! שושי!! אני לא מאמינה שהתרגשת משני הערות כאן ומחקת את התמונה!!! בפרוג תמיד ימצא מי שיעיר.. מה נבהלת??? זה פשוט מושלם, תעלי את זה בחזרה!)
ואח"כ מזדקנים ביחד...

ואח"כ..
אח"כ נשאר רק לנגן עליהם...

אמא שלי גם אמרה את התהליך הזה רק שהיא שינתה לקראת הסוף
שאח"כ מחתנים את הילדים ונשארים בלי כסף
אז הולכים לנגן ברחובות :)

לגבי התמונה, היא אחת התמונות האהובות עלי, (גיסי קרא לזה מצווה טאנץ לא חסידי) אבל אני מכבדת את הבקשות כאן.

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אחד הדברים היפים...!!
זהו, אין מילים.

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה מדהים!!!
את פשוט כשרון מהלך!

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
כשראיתי את העבודה שלך- נתקפתי ביאוש :( אני אבק לרגלייך...

♦ברכי קעניג♦

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לשבת שעות ולהתעמק...
שוב ושוב לראות את העדינות
את ההשראה
את המתיקות
את האהבה הגדולה שמדברת שם
בגדול
באומנת נפלאה
שרק אחת מסוגלת לעשות
קוראים לה
ששי סירקיס...

המון הצלחה!

(תמשיכי לאהוב ככה את העולם)

חיילי פייג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מקסים!
הרעיון אדיר!
כיף להסתכל!
מה באמת הרעיון שעומד מאחורי המטבעות?

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מטריף! ברמווווות!
בתור גרפיקאית ואחת שלמדה צילום (אך לא עוסקת בזה) הסתכלתי על העיצוב עוד פעם ועוד פעם, הכל מושלם: הצבעים, והקומפוזיציה במיוחד!!! פשוט, אין מילים!!! (ו.....אני בד"כ מאד ביקורתית)....
וכמובן שהסטיילינג, והרעיון שעומד מאחורי התמונה, וכל הכללים בצילום (שהזכרת לי אותם...) פשוט מדהים!!!

ייאלה, צאי לדרך!!!
המון הצלחה!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה פשוט מדהים!
ואולי יותר מזה - היכולת למחוק תמונות מושקעות, יצירתיות שמתבטאת בהמון השקעה ובתוצאה משתקת,
וזה כי העירו את תשומת ליבך לחוסר התאמה.
עכשיו באמת אין לי מילים!
כל הכבוד!
לדעתי, אפשר להעלות רק את הצד של העוגיות (המנורה מתוקה!!) בלי הצד של האבקה?
אם כן - זה יכול להיות מושלם!
ובאמת כל הכבוד על העדינות וההתחשבות, תודה! :)

.sima d

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איזה כיף שבדיוק היום החלטתי לבקר פה בפורום....
ות'אמת לא מבינה מה זה קשור לפורום צילום? :)
אומנות במיטבה!!! אין אבל ממש ממש אין מילים!!
לא ראיתי דברים כאלו!
טוב, אבל בטוח שגם הצילום שלך הוא 10+

א. איינהורן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וווווווווווווווווווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאאווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!
אלופה!

חלומי

משתמש פעיל
מדהים בכל קנה מידה
אפשר סודות מהחדר - להבין איך זה בוצע?
כשהרמתם את השבלונה איך האבקת סוכר לא זזה (או שפשוט הדבקתם את האבקת סוכר לדף?)

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י חלומי;1500522:
מדהים בכל קנה מידה
אפשר סודות מהחדר - להבין איך זה בוצע?
כשהרמתם את השבלונה איך האבקת סוכר לא זזה (או שפשוט הדבקתם את האבקת סוכר לדף?)

גם אני מנסה להתעמק ולהבין.
לפי דמיוני, השבלונה גזורה מהנייר הצבעוני בצורת הדמות הרצויה ומונחת שקועה בתוך שכבה עבה של אבקת סוכר.
אני צודקת שושי? או מה בדיוק הרעיון שהגה מוחך היצירתי?

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
זה כן נראה שהכינו שבלונה מעל המשטח, פיזרו אבקה והרימו את השבלונה.. כנראה באיזה טכניקה כלשהי, או שלא - לשושי הפתרונות :)

ESTY.P

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואוווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!
אין דברים כאלה
אני לא ממש מתחברת לצילומי מזון,
אבל זה צילום שלא רואים כל יום
אומנותי מיוחד ומקורי
פול הצלחות :)

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י sarit_f;1500533:
זה כן נראה שהכינו שבלונה מעל המשטח, פיזרו אבקה והרימו את השבלונה.. כנראה באיזה טכניקה כלשהי, או שלא - לשושי הפתרונות :)

לדעתי הדביקו עוד חתיכת דבק על השבלונה כמו ידית ככה משכו...
לא להפסיק להתמק
חבל שהטקסט לא הכי מובן בקטן

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י sarit_f;1500533:

זהו בדיוק ששאלתי איך הרימו את השבלונה והאבקת סוכר לא זזה,
זה הרי מתפזר בכלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה