דרוש מידע כמה זמן לפני טיסה צריך להגיע?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
טרמינל 1 או 3?

תן לי לנחש שטרמינל 1 כנראה (שזה אומר לואו קוסט לאירופה בד"כ)
אם הטיסה זה בשעות הלילה והלפנו"ב אז בסביבות שעתיים+ להיות כבר בשדה,
אם בשעות הבוקר והיום אז זה לטעמי כן 3 שעות +/-,

שוב, הכול מהניסיון (הדל) שלי,
אני נותן את הבמה לכרישי העל שלנו שיביעו דעתם.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
טרמינל 1 או 3?

תן לי לנחש שטרמינל 1 כנראה (שזה אומר לואו קוסט לאירופה בד"כ)
אם הטיסה זה בשעות הלילה והלפנו"ב אז בסביבות שעתיים+ להיות כבר בשדה,
אם בשעות הבוקר והיום אז זה לטעמי כן 3 שעות +/-,

שוב, הכול מהניסיון (הדל) שלי,
אני נותן את הבמה לכרישי העל שלנו שיביעו דעתם.
לואו קוסט
במוצאי שבת

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה אומר שטרמינל 1
אגב, הזכירו פה את הנקודה בהרבה פורומים ואשכולות, אבל נחוץ לחזור על זה שוב ושוב בפרט שאני רואה שאת/ה לא בטוח/ה מאיפה ההמראה,
טרמינל 1 מרוחק בטרמינל 3 בכשלושה קילומטר שזה אומר שזה לא מיועד להליכה או לטיול סתמי, אם לא תגיד ברור לנהג/מונית/דרייווער/ווייז/אוטובוס שאתה צריך טרמינל 1 יורידו אותך ב3 כי זה יותר המקובל והשמיש ואז הכול יתחיל על רגל שמאל חלילה,
אז בבקשה...

The artist

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צריך להגיע לפתח השדה 3 שעות קודם הטיסה

The artist

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האמת שבלי מזוודות לוקח קצת פחות זמן, וגם פעם היה אפשרות לביטחון הראשון בתור מיוחד לא במקום של התור של כולם, צריך לברר אם זה עדיין קיים ואם יש גם בטרמינל 1

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם לאחר ביצוע הצ'ק אין באינטרנט, צריך לבצע צ'ק אין בחברה- כדי שידעו שהגעת ולא יטוסו בלעדיך
הדלפק של החברה נסגר שעה קודם הטיסה
זה אחרי הבידוק הישראלי הראשוני
תחשב תור של חצי שעה לבידוק הישראלי, ועוד תור של חצי שעה לצ'ק אין- יכול לקחת פחות, אבל זה הסטנדרט
שעתיים מינימום.
אם אתם מגיעים ברכבת / תחצ וצריכים את טרמינל אחד, אז הם מגיעים רק לטרמינל 3. משם יש אוטובוס פעם ברבע שעה לטרמינל 1. אז תוסיפו חצי שעה של עד שיוצאים מהרציף של הרכבת ועד שמוצאים את האוטובוס ועד שמחכים שהוא יצא ועוד נסיעה של עשר דקות בערך באוטובוס.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
גם לאחר ביצוע הצ'ק אין באינטרנט, צריך לבצע צ'ק אין בחברה- כדי שידעו שהגעת ולא יטוסו בלעדיך
ממש לא.
אם מקבלים את הבורדינג-פאס באינטרנט, ולא שולחים מזוודות, אין שום צורך לגשת לדלפק הצ'ק אין.

ולנושא האשכול, מומלץ להגיע לטרמינל כשעתיים עד 3 ממועד ההמראה.

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם מקבלים את הבורדינג-פאס באינטרנט, ולא שולחים מזוודות, אין שום צורך לגשת לדלפק הצ'ק אין.
מוזר
בכל הפעמים שטסתי בלי מזוודות ועשיתי צ'ק אין באתר, והיו כמה וכמה פעמים כאלו, הייתי צריכה לעבור דרך הצ'ק אין של החברה
אולי זה תלוי בחברות?

אוקי, אז אם כך הכל הרבה פחות לחוץ
רק תוודאו שעל הכרטיס טיסה שקיבלתם יש קוד לסריקה, כלומר שבוודאות אין צורך לעבור בעמדת הצ'ק אין
ויש עוד שעה שלימה מיותרת. אם זה טרמינל 1 שהתורים שם קצרים יותר, הייתי מגיעה שעה וחצי- שעתיים מראש.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
בכל הפעמים שטסתי בלי מזוודות ועשיתי צ'ק אין באתר, והיו כמה וכמה פעמים כאלו, הייתי צריכה לעבור דרך הצ'ק אין של החברה
אז לא קבלתם בורדינג פאס:
רק תוודאו שעל הכרטיס טיסה שקיבלתם יש קוד לסריקה, כלומר שבוודאות אין צורך לעבור בעמדת הצ'ק אין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה