דרוש מידע כמה זמן לוקח לכם לנקות את הבית לשבת?

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
כל יום באיזה רמת ניקיון?
משפשפת עם אקנומיקה ושוטפת ריצפה?
וגם את הכיור והאמבטיה? עם איזה חומר?
כמה חדרי שירותים יש לך בבית?
משפריצה אקנומיקה ואחר כך משפריצה ספל מים נקי. יש לי חור ברצפה- לוקח בדיוק 5 דקות
יש לי 1 +יחידת הורים

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
איך אתן מסתדרות עם האקנומיקה? אין שום חומר שמשתווה אליו בניקיון אבל כמה שאני נזהרת, מוצאת כתמים על בגדים של הזמן! גם על בגדים שבוודאות לא לבשתי עם אקנומיקה
לא קרה לי משתמשמת בשפריצר ונזהרת לא להשפריץ עלי
באמת אין על אקנומיקה

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
ממש מזדהה איתך,
אז אשמח לקבל טיפים מהעייפות שביננו,
איך מחלקים את העבודה, ועדיין נכנסים לשבת עם בית מבריק?
תטפלי בעייפות נראה לי עדיף... מה את אוכלת,כמה את ישנה,כמה את שותה. תיקחי ויטמנים אם צריך
או לטפל בחוסר חשק . אין כמו לנקות את הבית "שלך"

יראת גאולה

משתמש מקצוען
איך אתן מסתדרות עם האקנומיקה? אין שום חומר שמשתווה אליו בניקיון אבל כמה שאני נזהרת, מוצאת כתמים על בגדים של הזמן! גם על בגדים שבוודאות לא לבשתי עם אקנומיקה
אני באמת לא משתמשת באקונומיקה מהסיבה הזו.
משתמשת באנטי קאלק / 00 / ג'ל אורנים / סנו בון / תרסיס לניקוי כללי ולפעמים תרסיס אקונומיקה.
הם עושים עבודה מצויינת.

מאה מם

משתמש פעיל
יש לי שמלה קלילה ונוחה שקניתי באיזה בזאר ב30 שח בערך והיא באופן רשמי מיועדת לאקונומיקה. כשאני מנקה אני לובשת אותה ומרגישה חופשי שתתרטב ותתלכלך ולא מעניין אותי כמה אקונומיקה נספג בה ואח"כ בגמר הנקיונות- ביחד עם כל הסמרטוטים ישר למכונה.
זה באמת מיועד לנקיון היסודי של פעם בשבוע (שירותים אמבטיה ממלאה ספל עם מים ואקונומיקה ומשפריצה על השירותים הכיור וכמובן בתוך האמבטיה עצמה ועם הטוש שוטפת הכל ומשפריצה בחופשיות). במהלך השבוע מנקה שירותים עם ספריי אקונומיקה וסמרטוט ונזהרת על הבגד.
במטבח רק ספריי אקונומיקה עם סמרטוט- כנ"ל בזהירות. לא משפריצה מים וכו' כך שאין סיבה שהבגד יוכתם. (כמובן שלא אעשה זאת עם הבגד הכי יקר בארון, ליתר ביטחון...)

אנד & דינו

משתמש צעיר
אצלי -מחלקת את הניקיון לכל השבוע כך שאינלי מושג כמה זמן בדיוק.
המקומות שפחות מתלכלכים מנקה מוקדם יותר, בחמישי הניקיון בכללי על כל הבית ושישי בצהריים רק רצפה (מטבח וכניסה לבית...)
ולמי שמתאים: בתור ילדה אצלינו בבית היה דף משימות שאפשר לתלוש שהיה תלוי מתחילת שבוע על המקרר.
כל אחד בזמן פנוי (או כשאמא שלי אמרה לו- בד"כ כתשובה ל: אמא משעממממם לייייי!!!)
היה הולך ותולש משימה כמו לדוגמא: לפתוח טישויים לנקות פנלים, ארונות מטבח מבחוץ וכו...
כל שבוע משימות אחרות חשובות, כשהמשימות היו נגמרות היינו מקבלים משהו טעים מיוחד.
ככה המשימות הקטנות לא נדחו לדקה האחרונה לפני שבת.
חושבת שאצלינו עבד יפה מאד עד שגדלנו וכבר לא התאים...

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מקרר פעם בשבועיים מרוקנת הכל (שוטפת שטיפה קלה בכיור חלקים של הדלת) ושבוע שלא מרוקנת מעבירה סמרטוט לח על המדפים
תנור פעם בשבועיים כולל סנט מוריץ (הרבה יותר קל כשזה פעם בשבועיים ולא צובר לכלוך) שמה בשקית אשפתון ללילה את התבניות והחלקים של הכיריים. בשבוע שלא מנקה מעבירה סמרטוט (סמרטוט בד שהולך לפח)
ארונות מטבח כל שבוע, חלונות פעם בשבועיים כזה
דלתות כל שבוע - זה צבע לבן וסיוט הלכלוך
מתגים כל שבוע
שטיפת מרפסת כל שבוע חוץ מיום חמישי שישי - זה יום כיף לילדים עם צינור וכו'
שולחן וכסאות כל שבוע
שירותים ואמבטיה כל יום
הבית שלי מאוד מתוחזק ונקי כי לא צוברת לכלוך . עוברת על כל הבית יסודי פעם בשבועיים לא יכולה כל שבוע לעבוד על הכל
לרוב אוהבת לצמצם הכל ליום אחד לאיזה 3 שעות בערב - שמה אוזניות על קו למען אמהות ועובדת דוח
ואחר כך שאר הערבים פנויה, אחרת מרגישה משועבדת לבית כל השבוע

אני עובדת משרה מלאה ובעלי יושב ולומד ב"ה 3 סדרים וגם בשישי בצהריים
כמה ילדים, איזה גילאים ובאיזה טמפרמנט?

hilasg

משתמש פעיל
לגבי התנור והמקרר רק פעם בשבועיים יסודי - מאמינה שיש בתים שצריך כל שבוע. ובשבוע שלא רק מעבירה סמרטוט
מזיזה כל דבר שיש מתחתיו דברים
אין מושלם למשל אני מקלה על עצמי בדברים אחרים . כל אחת מה שחשוב לה
במה את מקלה?

בטרפליי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אצלי -מחלקת את הניקיון לכל השבוע כך שאינלי מושג כמה זמן בדיוק.
המקומות שפחות מתלכלכים מנקה מוקדם יותר, בחמישי הניקיון בכללי על כל הבית ושישי בצהריים רק רצפה (מטבח וכניסה לבית...)
ולמי שמתאים: בתור ילדה אצלינו בבית היה דף משימות שאפשר לתלוש שהיה תלוי מתחילת שבוע על המקרר.
כל אחד בזמן פנוי (או כשאמא שלי אמרה לו- בד"כ כתשובה ל: אמא משעממממם לייייי!!!)
היה הולך ותולש משימה כמו לדוגמא: לפתוח טישויים לנקות פנלים, ארונות מטבח מבחוץ וכו...
כל שבוע משימות אחרות חשובות, כשהמשימות היו נגמרות היינו מקבלים משהו טעים מיוחד.
ככה המשימות הקטנות לא נדחו לדקה האחרונה לפני שבת.
חושבת שאצלינו עבד יפה מאד עד שגדלנו וכבר לא התאים...
מאמצת את השיטה :)

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יש לי שמלה קלילה ונוחה שקניתי באיזה בזאר ב30 שח בערך והיא באופן רשמי מיועדת לאקונומיקה. כשאני מנקה אני לובשת אותה ומרגישה חופשי שתתרטב ותתלכלך ולא מעניין אותי כמה אקונומיקה נספג בה ואח"כ בגמר הנקיונות- ביחד עם כל הסמרטוטים ישר למכונה.
זה באמת מיועד לנקיון היסודי של פעם בשבוע (שירותים אמבטיה ממלאה ספל עם מים ואקונומיקה ומשפריצה על השירותים הכיור וכמובן בתוך האמבטיה עצמה ועם הטוש שוטפת הכל ומשפריצה בחופשיות). במהלך השבוע מנקה שירותים עם ספריי אקונומיקה וסמרטוט ונזהרת על הבגד.
במטבח רק ספריי אקונומיקה עם סמרטוט- כנ"ל בזהירות. לא משפריצה מים וכו' כך שאין סיבה שהבגד יוכתם. (כמובן שלא אעשה זאת עם הבגד הכי יקר בארון, ליתר ביטחון...)
נשמע כאילו כתבת אותי.
אחרי שהייתי מגלה כתמים של אקונומיקה על בגדים... הפכתי כמה בגדים נעימים לבגדי ניקיון
וכשאני מתחילה עם ניקיון שירותים או כיור במטבח אני לבושה בהם.
שירותים ואמבטיה מרססת אקונומיקה על כל הכלים הסניטריים, משפשפת עם סקוצ' ייעודי ומברשת בתוך השירותים, מפעילה את הטוש של האמבטיה על המים הרותחים (שיהרגו כמה חיידקים בדרך:) ומכוונת את סוג הזרם לזרם ממוקד.
כמה דקות של מים בשפע ששטופים את כל האקונומיקה. גריפה. וניגוב עם סמרטוט על הקירות מכל הטיפות של המים בניקיון, ניגוב כלים סניטרים ורצפה, שניה עם ספריי חלונות על החלון והמראה.
והאמבטיה חדשה!

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאלה שתלויה בהמון נתונים
המון
וגם לא חושבת שמשנה כמה זמן לוקח לכל אחד
כמו שאמרו, לכל אחד הסטנדרט שלו ומה שהוא רגיל.
אבל אפשר לשתף טיפים להתייעלות.

אני מצטרפת לאלו שאמרו לפזר את העבודה
יש דברים אצלי שהם שבועי ויש שהם דו.
וגם זה כמובן משתנה בין הבתים, מספר הילדים והגילאים
ורמת הלכלוך שהם גורמים.
ממליצה להקדים את הבישול המלכלך לחמישי כדי לא להצטרך לנקות גם חמישי וגם שישי..

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקרר- אם לא מניחים אוכל פתוח שיכול להישפך
ואם נשפך או נזל משו-מנקים מייד
אין מה לנקות מקרר כל שבוע וגם לא כל שבועיים
לפחות ממה שאני רואה אצלי.(למעט הדלת החיצונית שהיא נירוסטה וחייבת ניגוב)
ובמגירות של הירקות אני מניחה בסלסלות נייר סופג בתחתית שאותו מחליפה כל שבוע
כך שהסלסלה נשארת נקייה.

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
במה את מקלה?
מכינה אוכל פשוט לצהריים לא כמו כל האמהות המשקיעניות. לא אופה עוגות בקושי. משתדלת חלבון פחמימה וירק שזה מכינה בערב אבל לא מתקשקשת
יש לי הרבה בגדים לילדים ולבעלי כי כביסות זה החולשה שלי, ממש שונאת לקפל. בסוף מקפלת, כי אין ברירה

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
כך שהסלסלה נשארת נקייה.
אם הילדים משתמשים חייבים לנקות. את לא רואה מיד שנשפך ואחכ מתייבש הלכלוך

אפרת נועה

משתמש צעיר
כך שהסלסלה נשארת נקייה.
פטנט נוח שאימצתי מחברה,
לאחר כל ניקיון מקרר לפרוס מפה ח"פ על כל מדף (חתוכה)
בניקיון הבא- מרימים את המפה לפח- ועבודה- רבע!

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פטנט נוח שאימצתי מחברה,
לאחר כל ניקיון מקרר לפרוס מפה ח"פ על כל מדף (חתוכה)
בניקיון הבא- מרימים את המפה לפח- ועבודה- רבע!
יש משטחי פי ווי סי
חושבת יותר נח
כי ניילון זז כזה

רותי ויעל

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני גם מחפשת תחליף...
לא מסוגלת להיות בחדר קטן של השירותים עם אקנומיקה, עושה לי קוצר נשימה...

מגילת אסתר

משתמש רשום
לי יש בית עם ילדים קטנים ומתוקים וכמעט כל ערב צריכה לנקות את המגרש אותו לכלכו בשובבותם המתוקה, כך שלקראת שבת הרבה יותר קל לי יכול לקחת שעה עד שעתיים לדירת 100 מטר

ואהבת כמוך

משתמש פעיל
מקרר פעם בשבועיים מרוקנת הכל (שוטפת שטיפה קלה בכיור חלקים של הדלת) ושבוע שלא מרוקנת מעבירה סמרטוט לח על המדפים
תנור פעם בשבועיים כולל סנט מוריץ (הרבה יותר קל כשזה פעם בשבועיים ולא צובר לכלוך) שמה בשקית אשפתון ללילה את התבניות והחלקים של הכיריים. בשבוע שלא מנקה מעבירה סמרטוט (סמרטוט בד שהולך לפח)
ארונות מטבח כל שבוע, חלונות פעם בשבועיים כזה
דלתות כל שבוע - זה צבע לבן וסיוט הלכלוך
מתגים כל שבוע
שטיפת מרפסת כל שבוע חוץ מיום חמישי שישי - זה יום כיף לילדים עם צינור וכו'
שולחן וכסאות כל שבוע
שירותים ואמבטיה כל יום
הבית שלי מאוד מתוחזק ונקי כי לא צוברת לכלוך . עוברת על כל הבית יסודי פעם בשבועיים לא יכולה כל שבוע לעבוד על הכל
לרוב אוהבת לצמצם הכל ליום אחד לאיזה 3 שעות בערב - שמה אוזניות על קו למען אמהות ועובדת דוח
ואחר כך שאר הערבים פנויה, אחרת מרגישה משועבדת לבית כל השבוע

אני עובדת משרה מלאה ובעלי יושב ולומד ב"ה 3 סדרים וגם בשישי בצהריים
לפי מה שאת מתארת ד׳ נותן לך ממש סיעתא דישמיא כי זה על גבול הנדיר(:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה